DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


pozitivna ili negativna euforija će se nastaviti zavisno o novom izvješću o pregovorima između HDZ i HSS..

ma to je već bilo gotovo prije nego li je uopće počelo[yawn]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

11.12.2007.
1. BMK I PARTNERI D.O.O. 411.141 17,92 Osnovni račun
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 82.386 3,59 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.122 1,14 Skrb. račun
7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 17.378 0,76 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.343 0,76 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 16.028 0,70 Skrb. račun
Ukupno: 61,38

12.12.2007.
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. BMK I PARTNERI D.O.O. 410.923 17,91 Osnovni račun -218
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 82.386 3,59 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.122 1,14 Skrb. račun
7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 17.378 0,76 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.343 0,76 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 15.928 0,69 Skrb. račun -100
Ukupno: 61,37

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


sutra je sjednica vlade federacije svi su dali placanje struje od 33 do 39 eura a na trzistu je oko 77 eura a nadam se da ce daat zeleno svjetlo

jomiii, kako se sad samo nadas,a prije nekoliko dana si bio 100% siguran!?

evo cu se onda i ja s tobom nadati…[pray]

Nadati se i čekati, uspio danas podebljati poziciju ulaz 1.650,00 kn.

NEMA PRODAJE!


pozitivna ili negativna euforija će se nastaviti zavisno o novom izvješću o pregovorima između HDZ i HSS..

Sad je već 99% sigurno..ne volim politiku,al ovo bi moglo biti dobro za nas koji smo na burzi[thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

…….. jutro svima
-Novi sam …….
-Mlad i neiskusan …….
-Imam nekoliko dionica DLKV i jasno neka pitanja ……..
-Obecavali su neku dividendu ,tamo u 6-7mjesecu , a isplatiti ce je do kraja godine ….. , a sada pitanje ….
-Je li to isplaćeno , na računu mi je previse “prometno” (pozitivno i negativno) , a nisam dobio
nikakav papir ……. od SDA ……?????
-Je li to bilo (pa prošlo) ,ili nije , i neće ……. ??????
-Mislim kako je bilo riječ o 12,5kn/dionica , pa sam se nadao svom tisućaku , a sada su baš
takvi dani ……… 🙂
-Zahvaljujem na bilo kakvoj onformaciji ……

DrW


gogo1: ” pozitivna ili negativna euforija će se nastaviti zavisno o novom izvješću o pregovorima između HDZ i HSS.. ” Sad je već 99% sigurno..ne volim politiku,al ovo bi moglo biti dobro za nas koji smo na burzi[thumbsup]

nitko se ne bavi politikom,ali ona se nažalost bavi nama
stiže i potvrda..dogovor je postignut…nadam se da će se to euforija prenijeti na inst.ulagače koji mogu dati jako dobar vjetar u leđa svih dionica na burzi.
[proud]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Ako ova vijest ne probudi malo maštu ulagaća, ne znam onda kaj više reći.

HDZ: Gotovo je, imamo Vladu; HSS: Definitivno idemo s HDZ-om!

Nada Starijaš Al Issa
13.12.2007 04:52
Pročitaj komentare(13)

„Gotovo je, HDZ ima Vladu, pregovori s HSS-om i HSLS-om su 99 posto zaključeni, a onih jedan posto su sitnice, detalji koje samo treba posložiti na ljestvici prioriteta“, gotovo je euforično u telefonskom razgovoru u srijedu navečer Business.hr-u rekao jedan visoko pozicionirani HDZ-ovac, itekako upućen u koalicijske pregovore.
Vezane vijestiDIP odbio većinu prigovora na provedbu parlamentarnih izbora
Čuhnil: S Milanovićem smo razgovarali načelno
Mesić: Mrtvi u principu ne bi smjeli glasovati
Pankretić: Za pregovore s SDP-om postoji samo teoretska mogućnost
Friščić: Pregovori s HDZ-om idu dobro, ali nema koalicije dok Mesić ne odredi mandatara

No, kako su ovo dani borbe za famoznih 77 mandata potrebnih za odlazak Mesiću po premijerski mandat, moglo se, unatoč svom uvažavanju sugovornika s Trga žrtava fašizma, posumnjati i da se time možda, putem medija želi prejudicirati i dogovor i mandate kao gotov čin pa smo se propitali i na drugoj strani, u žuto zelenoj koaliciji.

A, kad tamo, još eksplicitnija potvrda HDZ-ove „sretne vijesti“: „Da, istina je, odlučili smo se za HDZ i to će Adlešić i Friščić reći i Mesiću najvjerojatnije već u petak kada bi trebali na Pantovčak na drugi krug konzultacija“.

Nastavi čitatiOglas:

Izvor je i s te strane, što bi rekli političari, vrlo respektabilan. Kako identičnu informaciju, donosi i „Večernji list“, čak eksplicitno citirajući svoje, također neimenovane izvore iz žuto- zelene koalicije kako će reći Mesiću da su „za partnera odabrali HDZ“, moguće je povjerovati da je doista tako, jer bilo bi čudno da dva međusobno neovisna novinarska izvora za dva medija izreknu posve iste navode.

Seljaci su, navodno, definitivno „pali“ na HDZ-ov političko-pragmatični šarm kada im je „dao ponudu koju nisu mogli odbiti“, čelnu poziciju u novoj Agenciji za predpristupne fondove EU, preko koje bi mogao ići značajan novac za reformu poljoprivrede , a pristao je i na još jedan tvrdi zahtjev seljaka, uvođenje više razina poticaja u poljoprivredi, što znači da bi veliki proizvođači dobivali poticaje po manjoj stopi zbog goleme proizvodnje, a mali po višoj.

I tako se sve čini gotovo, Polančec i Pankretić ponosno su novinarima pokazali nacrt koalicijskog sporazuma, čime su vjerovatno pokopane sve nade SDP-a da bi seljaci i liberali mogli još navratiti i k njima.

To je potvrdio i HSS-ov Pankretić koji je na naše pitanje znači li to i poruku SDP-u da nade više nema, slikovito odgovorio da „nada umire zadnja“, ali i dodao da je seljačko-liberalni odlazak na Iblerov trg još samo teoretska mogućnost.


jomiii: ” sutra je sjednica vlade federacije svi su dali placanje struje od 33 do 39 eura a na trzistu je oko 77 eura a nadam se da ce daat zeleno svjetlo ” jomiii, kako se sad samo nadas,a prije nekoliko dana si bio 100% siguran!? evo cu se onda i ja s tobom nadati…[pray]

jutros sam zvao frenda sto je u vladi kaze mi da ce biti u redu ali ga brine malo gosp heco pa ga lome kaze bice ok jer da se ponisti privatizacija aluminija bijo bi skandal zesci sa radnicima

u koliko sati je ta sjednica…dnevni red sjednice..link???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


dada1: ” jomiii: ” sutra je sjednica vlade federacije svi su dali placanje struje od 33 do 39 eura a na trzistu je oko 77 eura a nadam se da ce daat zeleno svjetlo ” jomiii, kako se sad samo nadas,a prije nekoliko dana si bio 100% siguran!? evo cu se onda i ja s tobom nadati…[pray] ” jutros sam zvao frenda sto je u vladi kaze mi da ce biti u redu ali ga brine malo gosp heco pa ga lome kaze bice ok jer da se ponisti privatizacija aluminija bijo bi skandal zesci sa radnicima

Pa ti stvarno imaš informacije iz prve ruke !
Ali ćemu se brinuti, ova godina je bila dobra (Zlatna dionica), a iduća će biti ….. (nema ničeg boljeg od zlatne dionice ??!!) [thumbsup]
Problem DLKV su postali daytraderi, … neka im je sa srećom !

LP od P

Ko pod drugim jamu kopa nos

http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=21520&Itemid=59

New Report

Close