DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
33.800
9,074
3,70
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@fago
Normalno da dioničari nebi dobili ni lipu.
Nego se nebi ni Banke naplatile. Možda neke 30-40%. A neke koje nisu osigurane vjerovatno bi prošle kao i dioničari.

@fffffff
Dug je dug, ali si u pravu da je struktura duga puno nepovoljnija ako si izložen prema bankama po velikim kamatama.
Dlkv je dosad plaćao kamate na dug bankama oko 6-7%. Poslije reprograma kamate će biti po prijedlogu 4%.
Ipak je to ogromna razlika.
Ako je Dlkv stvarao dobit prije 3-4 godine sa kamatama od 7-8% valjda će moći i budućnosti sa kamatama od 4%.

Svi zaboravljaju da je glavni gubitak Dlkv-a nastao zbog otpisa potraživanja u iznosu od cca 600M kuna.
A šta ako se i kad se bar dio tih potraživanja naplati.


@fago
Normalno da dioničari nebi dobili ni lipu.
Nego se nebi ni Banke naplatile. Možda neke 30-40%. A neke koje nisu osigurane vjerovatno bi prošle kao i dioničari.

dobro je netko rekao, teška koma….nije mi jasno da netko do jučer svojevoljno plaćao za ovu dionicu čak 50 kn ?!??! [emo_zacudjen]


…Svi zaboravljaju da je glavni gubitak Dlkv-a nastao zbog otpisa potraživanja u iznosu od cca 600M kuna.
A šta ako se i kad se bar dio tih potraživanja naplati.

Pa onda dozvolit nekome da udje u ovo za saku brokava pa sutra naplati ovo i dobije firmu gratis. Stecaj je najpravednije rjesenje za sve dionicare pa cemo svi podijelit jedna rizik,gubitak i moguci dobitak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a triba isto tako shvatiti da ima masu firmi osim dlkv koji posluju pozitivno i imaju zdravu bilancu , ekstra dobit, malu zaduženost
pa se trguju u rasponu od 0.3-0.6 booka

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Po meni u ovoj panici glavnom vjerovniku je najbolje preuzeti firmu! [emo_smijeh]


Po meni u ovoj panici glavnom vjerovniku je najbolje preuzeti firmu! [emo_smijeh]

to je vjerojatno i plan, po 10 kn za dionicu??

Kako god bilo Dalekovod neće u stečaj, nego nastavlja raditi. Opstaje. Poslova ima i bit će ih i to u euro-milijunskim iznosima, tako da katastrofičari (negativni drukeri) nemaju baš neke osnove za ovakvo plitko i bezobzirno crnilo. Čini se da na lijevoj strani ima dovoljno casha koji ne misli baš skroz crno. Pitanje je da li je sada uopće dobro prodavati dionice ako se već nisu prodale jučer ili u petak?
Već danas će se znati odgovori.

lažnjak na kupnji sa 1100 komada na 53 kn je podvio rep i utekao [emo_palacd]

Kakva folirancija, limit je ionako na 52,81

Nemoj misliti na m2!

kad bi Vi kolege kupovali i prodavali suprotno od mene lijepe bi novce Vi zaradili [emo_bijesan]

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

bit ce ovdje i novo dno kak je krenulo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close