DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kakve veze ima pošto je dokap? Kaba je dokapitalizirana po 100 kn a cijena je pala na 20 kn! pitanje je s kojim brojem dionica će biti dokap i da li će postojeći dioničari biti uključeni?

kad su ovako ovaki dani na dionici, čisto ti je muka šta nemaš toga više, al ipak se treba diverzificirat portfelj

svaka čast i odlično za dalekovod!



@inverter

zar si ti ovo kupio, ma kada?

pa kada kad si rekao da ne valja ni 10 kuna….

pokrijte se ušima i svi brzo na sladoled…..[emo_namigusa][emo_namigusa]

ovdej s ekupnja dobro naslagala iznad 60 i bolje bi bilo d asi rekao ovima d ase maknu sa aska….

tek samo na +20,75…[emo_vrtimise]

brise me moderator ,,,da vani sam cca 62…pametnom dosta ..pozdrav
[/quote]

pitam kad si kupio, čisto radai nekih ljudskih kvaliteta pošto već odavno svakodnevno zagađuješ ovdje temu pišući kako ne valja?
Nisi valjda ušao jutros na 48,01….
puno pozz….valjda nikada više na 62…vidjeti ćemo u ponedjeljak….

danas i ja prodavao i kupovao….
[/quote]

ne razumijem te napade na invertera,covjek je vrsni tehnicar koji je pravovremeno i vise puta upozoravao na pad cijene,halo??[emo_zacudjen]


Potrajat će "navlakuša" i u ponedjeljak,ali samo prijepodne![emo_smijesak]

Da, dok se ne saznaju detalji nagodbe, a onda potop….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

U Ponedjeljak odmah na startu lupanje preko 70 kn[emo_palacg]Što vi mislite da će Vam dozvoliti ulazak u dionicu ispod 12% rasta u Ponedjeljak?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evo posto kokega onverter javno obznanio da je kupio po 52 a prodo po 62,evo ja odgovorno tvrdim fa sam kupio po 50,50 i da jos nisam prodao biti planiram prodat….hvala lijepa.i pozdrav [emo_smijesak][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!




@inverter

zar si ti ovo kupio, ma kada?

pa kada kad si rekao da ne valja ni 10 kuna….

pokrijte se ušima i svi brzo na sladoled…..[emo_namigusa][emo_namigusa]

ovdej s ekupnja dobro naslagala iznad 60 i bolje bi bilo d asi rekao ovima d ase maknu sa aska….

tek samo na +20,75…[emo_vrtimise]

brise me moderator ,,,da vani sam cca 62…pametnom dosta ..pozdrav
[/quote]

pitam kad si kupio, čisto radai nekih ljudskih kvaliteta pošto već odavno svakodnevno zagađuješ ovdje temu pišući kako ne valja?
Nisi valjda ušao jutros na 48,01….
puno pozz….valjda nikada više na 62…vidjeti ćemo u ponedjeljak….

danas i ja prodavao i kupovao….
[/quote]

ne razumijem te napade na invertera,covjek je vrsni tehnicar koji je pravovremeno i vise puta upozoravao na pad cijene,halo??[emo_zacudjen]
[/quote]

Tehnika sa trenutnim događanjima u Dalekovdu nema nikakve veze. Tek kada budu poznati svi detalji nagodbe i kad se stanje stabilizira onda tehničari mogu iznositi svoje prognoze.


U Ponedjeljak odmah na startu lupanje preko 70 kn[emo_palacg]Što vi mislite da će Vam dozvoliti ulazak u dionicu ispod 12% rasta u Ponedjeljak?

Sve ovisi što piše u nagodbi i hoće li to biti dobro ili loše za sadašnje dioničare. Možda DLKV prije objave tih podataka još skoči, ali sad ulaziti nakon +30% rasta u samo jedan dan izuzetno je rizično….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Zbog ovakvih članaka Hanfa je izdala priopćenje. Ne može se znati je li ovo dobro ili loše za dioničare jer se ne zna cijena po kojoj će se izvršiti dokapitalizacija
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=230&LANG=HR&vijestid=955

@gismund

Misliš li da su ovi kaj su utukli skoro 2 milje kuna, neki neinformirani slučajni prolaznici u DLKV-u. Daj nemoj biti smiješan….Pa ne ulupava se takva lova slučajno…
Ovo će idući tjedan do cca 120 kn ako ne i više…[emo_namigusa]

100% tni rast (nakon ovog 30%tnog)? Imam DLKV i ne prodajem ga još ali kada počne razbacivanje ovakvim izjavama onda me hvata strah… no vidjet ćemo krajem tjedna.

New Report

Close