DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Još danas 70[emo_smijeh]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

neka se je fino vratilo da popunimo gapić nakon blokade, da to riješimo u hodu

pepe7



Jeste li sigurni da je ikakva nagodba danas sklopljena?
Nisam vidio nikakvu obavijest na ZSE, trgovanje nije obustavljeno… [emo_zacudjen]

Jako kasniš kolega.
[/quote]

Daj onda stavi link na ZSE gdje je vijest o postignutoj nagodbi (ako je postignuta???)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Jeste li sigurni da je ikakva nagodba danas sklopljena?
Nisam vidio nikakvu obavijest na ZSE, trgovanje nije obustavljeno… [emo_zacudjen]

Jako kasniš kolega.
[/quote]

Daj onda stavi link na ZSE gdje je vijest o postignutoj nagodbi (ako je postignuta???)
[/quote]

Rečeno je da objava ide u ponedjeljak.

Novi plan namirenja vjerovnika bit će objavljen tek u ponedjeljakna stranicama ZSE i FINA-e.

@maratonac
A gdje je to rečeno?
Ako je nagodba sklopljena, obavijest o tome morala je već doći na ZSE!
Na ZSE nema ničega!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Jedva čeam točne rezultate.

ok,dakle ovo je RASLO nakon onih vijesti????
prema clanku samo su kamate otpisane a one cine vrlo mali postotak prema glavnici
30-40 posto glavnice u kapital-koliko je to stotina milujuna??
i naravno ostaje pitanje cijene-sto je visa to ce se vise iskrcavat s novim dionicanma…sto je niza to ce vise pasti cijena na burzi
lose-lose [emo_vrtimise]


@maratonac
A gdje je to rečeno?
Ako je nagodba sklopljena, obavijest o tome morala je već doći na ZSE!
Na ZSE nema ničega!

Ima svega.U trenutku objave o tome da je dogovor postignut cijena dionice je skoćila.Dogovor o ćemu.O predstećajnoj nagodbi ,o tajnom dokumentu.
Sindikat vas je zavida uz pomoć Hanfa.Trgovanje je trebalo i moralo biti blokirano dok nisu bili
dogovoreni uvjeti..Trgovina na temelju netransparentnih informacija
bi trebala biti blokirana.
U očekivanju da će dokapitalizacija biti barem po 50 kn,što opravdavalo ovakav rast.
Sve se više divim kamikazama koji su danas ulazili.A sindikat je još jedanput pokazao snagu.

Labuđi pjev bi mogao potrajati do pred kraja dana.


U očekivanju da će dokapitalizacija biti barem po 50 kn,što opravdavalo ovakav rast.
Sve se više divim kamikazama koji su danas ulazili.A sindikat je još jedanput pokazao snagu.

a zamisli da preko vikenda procuri da dokap ide po npr. 30 kn…koji bi stampedo nastao u ponedjeljak



U očekivanju da će dokapitalizacija biti barem po 50 kn,što opravdavalo ovakav rast.
Sve se više divim kamikazama koji su danas ulazili.A sindikat je još jedanput pokazao snagu.

a zamisli da preko vikenda procuri da dokap ide po npr. 30 kn…koji bi stampedo nastao u ponedjeljak
[/quote]
Zamisli i čekaj ponedjeljak, mirno ćeš spavati.


@inverter

zar si ti ovo kupio, ma kada?

pa kada kad si rekao da ne valja ni 10 kuna….

pokrijte se ušima i svi brzo na sladoled…..[emo_namigusa][emo_namigusa]

ovdej s ekupnja dobro naslagala iznad 60 i bolje bi bilo d asi rekao ovima d ase maknu sa aska….

tek samo na +20,75…[emo_vrtimise]

brise me moderator ,,,da vani sam cca 62…pametnom dosta ..pozdrav
[/quote]

pitam kad si kupio, čisto radai nekih ljudskih kvaliteta pošto već odavno svakodnevno zagađuješ ovdje temu pišući kako ne valja?
Nisi valjda ušao jutros na 48,01….
puno pozz….valjda nikada više na 62…vidjeti ćemo u ponedjeljak….

danas i ja prodavao i kupovao….



@inverter

zar si ti ovo kupio, ma kada?

pa kada kad si rekao da ne valja ni 10 kuna….

pokrijte se ušima i svi brzo na sladoled…..[emo_namigusa][emo_namigusa]

ovdej s ekupnja dobro naslagala iznad 60 i bolje bi bilo d asi rekao ovima d ase maknu sa aska….

tek samo na +20,75…[emo_vrtimise]

brise me moderator ,,,da vani sam cca 62…pametnom dosta ..pozdrav
[/quote]

pitam kad si kupio, čisto radai nekih ljudskih kvaliteta pošto već odavno svakodnevno zagađuješ ovdje temu pišući kako ne valja?
Nisi valjda ušao jutros na 48,01….
puno pozz….valjda nikada više na 62…vidjeti ćemo u ponedjeljak….

danas i ja prodavao i kupovao….
[/quote]52-62

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close