DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


+3.72 ostalo jos 12 min do kraja dana. nadam se da nece biti ubacivanja kokosara.

Evo kokošara i na DLKV i na Tisku.[cry]

Odlican zavrsetak dosadnog dana 🙂

Da mi je samo znati ko je bio kupac. Taj ocito ima neki dobar info, inace ne bi samo tako potrosio 3 milje u hipu.

moze netko top promjene u top 10

Malik
moze netko top promjene u top 10

moze ali za tri dana

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ocito netko ima potvrdu i za Aluminij mostar[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Da, i meni se cini. Razmisljam za sutra o dokupu, ako do tada vec i ne izadje vijest.

Ispada onda da Aluminij utječe i na ostale dionice? Ipak je ovo nešto veće u zadnjih pola sata na većini dionica!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

tomato1, 11.12.2007. u 16:19
ocito netko ima potvrdu i za Aluminij mostarproud

nema to veze s tim iz ovog razloga
http://www.seebiz.net/financije/trziste-kapitala/privatizacija-aluminija-ponovo-pred-sudom

opet igra fondova………..većina dionica su iz minusa otišle u plus!
Nema ovo veze sa Aluminijem

pa ajde da se ogradim odmah,jer nisam siguran, ali razmisljam naglas, ali mislim da Dlkv ne bi ulazio ni u TLM da nema deal sa Mostarom.Ne znam koliko Brajkovic ima utjecaja na sve to, ali on je ipak “‘rvacki čovik”, koji ce znati poduprijeti pravu stvar.
Nadalje, osim sto su vec u poslovnim odnosima, i TLM ima nekog udjela u Aluminiju, a i konzorcij u kojem je DLKV je ponudio najvise za socijalnu sigurnost, sto je vladi F BiH bilo kljucno, jer je nezaposlenost goruci problem.
mislim (nadam se) da ce Miličić to uspjesno privesti kraju..
opet, ne znam..vidjet cemo..[pray]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Slažem se sa svime što si napisao MiG29, jer sam upravo to htio i sam napisati, a u članku iz seebiz-a treba čitati malo između redova. Dakle, TLM je vlasnik 12% Aluminija i jedan od najvažnijih kupaca, a DLKV je ušao u vlasništvo TLM-a zajedno sa Feal-om u suradnji s kojim želi kupiti i ostatak od 88% Aluminija, naravno tu je i Glenkor, ali tu je bitno da već sada u ovom trenutku su vlasnici 12% Aluminija.
Ali treba nama svima biti jasno da tu žurbe ne smije biti, jer se radi o ogromnoj vrijednosti (barem za naše uvjete) i tu se vodi velika bitka tko će to dobiti, nama je svima jasno da se sve radi da to dobije DLKV&co, ali i kod najmanje greške slijede sudske parnice koje se mogu odugovlačiti u nedogled.

povuceno je dosta kvalitetnih poteza kojima je dlkv dosao na korak do toga da sa sigurnoscu mozemo reci da aluminj mostar ide dlkv&co..
Uopce see ne bojim za dlkv…On ce rasti jos dugo vremena,prelijepo..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close