DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nudim 30 kuna po dionici i izbijam na čelo sa najprihvatljivijom ponudom.

Mislim da puno nudiš kad mudri skuže bit će im kasno , maca će popati njihove kunice.



@mpupin

da li ti je palo na pamet za ove skrbinčke što su povećali udio u dlkv za 20 000-ak kom da je netko možda od ovih fond menedžerčića što pišu katastrofično ovde na poslovnome? Dok ostale plaše da izlaze iz dlkv oni lagano kupuju po bidu..::)


Palo je meni svašta na pamet
Ali bez obzira šta ja mislio ti računi su se u 2 puna mjeseca ove godine toliko povećali
Više od 30 000
Netko je ili kupio ili odlučio lažirati sliku, ne vidim što bi bilo treće

Dalekovod više ne financira vaterpolo:

http://www.hrsport.net/analize/457370/vodeni-sportovi-vaterpolo/kuda-ide-zagrebacki-sport/

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

http://www.limun.hr/main.aspx?id=907549

Sve u svemu, vrlo neizvjesno ! U utorak ćemo biti pametniji !


http://www.limun.hr/main.aspx?id=907549

Sve u svemu, vrlo neizvjesno ! U utorak ćemo biti pametniji !

nekako imam dojam da se institucija predstečajne nagodbe koristi da bi se relativno brzo smanjile obveze. Tipa … vjerovnici se stavljaju pred svršen čin, ili stečaj ili odricanje dijela potraživanja.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Vidi se da je Janiska bivsi poreznik i da ne zna kako gospodarstvo funkcionira i kako se sprovodi predstecajna nagodba kad je neka tvrtka u problemima.

Covjek se ovdje tek uci poslu, isto kao i ljudi iz Fine.

Jedini koji kuze sta je predstecajna nagodba su banke.
I to samo zato sto su u stranom vlasnistvu, pa ce ih njihovi vlasnici uputiti sta ciniti.

Ovdje je najveci problem sto prakticno nitko ne stiti vlasnike Dlkv-a.
Fondovi su nesposobni i nezainteresirani.
Ostali veci dionicari iz redova Ekipe Muljatora se povukla u anonimnost, zadovoljeni dosad pokradenim i ne zeleci izazivati Uskok.
Sadasnja Uprava je velika nepoznanica i ne zna se cije interese zastupaju. Postavili su ih formalno Fondovi, ali u ciji su to igraci, jos se ne zna.


@inverter
pa kako te nije sramota biti toliko dvoličan i pokvaren?
Svaki dan visiš tu na dlkv dok je on na razini od 48-50 kuna, a tvrdiš da ga ne bi uzeo ni za 15 kn?
Izađi mao vani , prošetaj, popij kavicu okani se dlkv ako ti ne valja….loše ti je to za živce…:)


@mpupin

da li ti je palo na pamet za ove skrbinčke što su povećali udio u dlkv za 20 000-ak kom da je netko možda od ovih fond menedžerčića što pišu katastrofično ovde na poslovnome? Dok ostale plaše da izlaze iz dlkv oni lagano kupuju po bidu..::)

da imalo pratiš inverterove postove te gluposti nebi pisao,dobro prati što čovjek piše,i shvatit ćeš grešku



@inverter
pa kako te nije sramota biti toliko dvoličan i pokvaren?
Svaki dan visiš tu na dlkv dok je on na razini od 48-50 kuna, a tvrdiš da ga ne bi uzeo ni za 15 kn?
Izađi mao vani , prošetaj, popij kavicu okani se dlkv ako ti ne valja….loše ti je to za živce…:)


@mpupin

da li ti je palo na pamet za ove skrbinčke što su povećali udio u dlkv za 20 000-ak kom da je netko možda od ovih fond menedžerčića što pišu katastrofično ovde na poslovnome? Dok ostale plaše da izlaze iz dlkv oni lagano kupuju po bidu..::)

da imalo pratiš inverterove postove te gluposti nebi pisao,dobro prati što čovjek piše,i shvatit ćeš grešku
[/quote]
Slažem se.Inverter je dobar tehničar,a to znači da je hladnog mozga.
Hladan i pametan mozak DLKV smatra za tsunami koji će vam dodatno upropastiti
kapital.Dok sve raste DLKV pada i tu ste već ostvarili dvostruki gubitak,a vi
samo dokupljujte.

U DLKV samo krv,znoj i suze.

Draga gospodo….
Niste ni vi ni g. inverter odgovorili ono što sam pitao….
Što radite ovdje ako DLKV ne valja ni 15 kuna, a trenutna cijena 50 kuna ?
Zašto trošite svoje dragocijeno vrijeme i živce na jednoj propaloj firmi i vrlo lošoj dionici po vašoj ocjeni ?
Zašto svakodnevno pišete po cijele dane o prolijevanju krvi i suza na dlkv ako ima dionica na kojima teče med i mlijeko, zašto tamo ne uložite svoje novce i mirno spavate,a ne da visite ovdje na ovoj krepalini i čekate njenu smrt…?
Samo to mi odgovorite….to mi nije baš jasno sa vaše strane.

Inverteru ni jednom riječju nisam osporio njegovu stručnost, to neka drugi ocijene…..

pozz….




@inverter
pa kako te nije sramota biti toliko dvoličan i pokvaren?
Svaki dan visiš tu na dlkv dok je on na razini od 48-50 kuna, a tvrdiš da ga ne bi uzeo ni za 15 kn?
Izađi mao vani , prošetaj, popij kavicu okani se dlkv ako ti ne valja….loše ti je to za živce…:)


@mpupin

da li ti je palo na pamet za ove skrbinčke što su povećali udio u dlkv za 20 000-ak kom da je netko možda od ovih fond menedžerčića što pišu katastrofično ovde na poslovnome? Dok ostale plaše da izlaze iz dlkv oni lagano kupuju po bidu..::)

da imalo pratiš inverterove postove te gluposti nebi pisao,dobro prati što čovjek piše,i shvatit ćeš grešku
[/quote]
Slažem se.Inverter je dobar tehničar,a to znači da je hladnog mozga.
Hladan i pametan mozak DLKV smatra za tsunami koji će vam dodatno upropastiti
kapital.Dok sve raste DLKV pada i tu ste već ostvarili dvostruki gubitak,a vi
samo dokupljujte.

U DLKV samo krv,znoj i suze.
[/quote]

Mnogi će popušit na DLKV-u, al to će bit oni koji ga nemaju i koji ga ne kupuju sad kad je jeftin. Vrlo brzo će samozvani mudraci ovdje postat svjesni svojih gluposti…


http://www.limun.hr/main.aspx?id=907549

Sve u svemu, vrlo neizvjesno ! U utorak ćemo biti pametniji !

Nevjerovatno da ocekujete da ce PN donijeti dobrobit vama malim dionicarima.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

jellovric@ iste price ovdje kao i na topicu ingre , trebat ce ti vremena da se naviknes na dvoznamenkastu cifru ,,poslje ce ti bit svejedno..mozda vise volis citat pisanje ovih sto ti pisu pozitivno a usput ti prodaju sa 10-15% zarade..naucit ces i ti jednom pravila igre…[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close