DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


dionice raste…
nakon pada 75% ,znas koliko % treba da se vrati ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Samo potvrđuješ moju tezu… niste in i to je odlično za ovu dionicu…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

dionica ce ic samo gore dok se riješi ovo sve jel dalekovod nece propast mislim nije to ni u interesu države a pogotovo vjerovnika tak da ic ce sam gore treba kupovat sad prije ovog rocišta ili onog zadnjeg. I jedan dosta veliki problem dalekovoda je to šta imaju pre veliku upravu a malo ljudi na terenu koji moraju zarađivat za te sve šminkere po uredima koji se samo prešetavaju i vise na internetu ili su primljeni preko veze i stavljeni u neki ured i izmišljeno im je radno mijesto a to je samo dođi na poso i visi tu na internetu do 3 sata i odi doma placa ce doc i nemaš brige.zato zbog takvih radnika (neradnika) kojih su puni uredi u dalekovodu na žitnjaku dalekovod isto lagano godinama propada i VJERUJTE MI da dođete i pitate nekog ili neku radnicu u tim silnim uredima koja je tvoja funkcija šta radiš DA NEBI ZNALA ILI ZNAO ODGOVORIT. i da se otpusti 50% tih kakti radnika iz tih ureda da bi efektiva rada ostala ista jel ih pola ništa ne radi a morali su bit primljeni ali samo u ured niko nije htio na teren.

zanimljiv onaj post o potrazivanjima–kolika li su..ali clanak veli :dlkv se nemote spasiti ako se banke ne odreknu dijela potrazivanja-dakle za razliku od prijasnjih laznih izvjesca sad se pise da,cak ne racunajuci potrazivanja tvrtki kceri i drugih,banke su te koje se moraju odrecei dijela potrazivanja..
dakle po tom,da su potraz minimalna,svejedno su jos tolika da nema spasa bez otpisa dijela dugova..i nikog briga za ocita laziranja?
[emo_vrtimise][emo_bijesan]


zanimljiv onaj post o potrazivanjima–kolika li su..ali clanak veli :dlkv se nemote spasiti ako se banke ne odreknu dijela potrazivanja-dakle za razliku od prijasnjih laznih izvjesca sad se pise da,cak ne racunajuci potrazivanja tvrtki kceri i drugih,banke su te koje se moraju odrecei dijela potrazivanja..
dakle po tom,da su potraz minimalna,svejedno su jos tolika da nema spasa bez otpisa dijela dugova..i nikog briga za ocita laziranja?
[emo_vrtimise][emo_bijesan]

Na 20 kuna će vrlo brzo a onda će se neki naivci konačno prizvati pameti.



zanimljiv onaj post o potrazivanjima–kolika li su..ali clanak veli :dlkv se nemote spasiti ako se banke ne odreknu dijela potrazivanja-dakle za razliku od prijasnjih laznih izvjesca sad se pise da,cak ne racunajuci potrazivanja tvrtki kceri i drugih,banke su te koje se moraju odrecei dijela potrazivanja..
dakle po tom,da su potraz minimalna,svejedno su jos tolika da nema spasa bez otpisa dijela dugova..i nikog briga za ocita laziranja?
[emo_vrtimise][emo_bijesan]

Na 20 kuna će vrlo brzo a onda će se neki naivci konačno prizvati pameti.
[/quote]

Evo znalca…samo sam tebe čekao da se prijaviš ovdje na forum…smiješno

Nudim 30 kuna po dionici i izbijam na čelo sa najprihvatljivijom ponudom.




zanimljiv onaj post o potrazivanjima–kolika li su..ali clanak veli :dlkv se nemote spasiti ako se banke ne odreknu dijela potrazivanja-dakle za razliku od prijasnjih laznih izvjesca sad se pise da,cak ne racunajuci potrazivanja tvrtki kceri i drugih,banke su te koje se moraju odrecei dijela potrazivanja..
dakle po tom,da su potraz minimalna,svejedno su jos tolika da nema spasa bez otpisa dijela dugova..i nikog briga za ocita laziranja?
[emo_vrtimise][emo_bijesan]

Na 20 kuna će vrlo brzo a onda će se neki naivci konačno prizvati pameti.
[/quote]

Evo znalca…samo sam tebe čekao da se prijaviš ovdje na forum…smiješno
[/quote]

Vjerovnici su odlučili mjenjati predstećajni plan.I sve što smo pisali i predviđali smo zasnivali na predpostavci da će prijedlog proći.

Pitanje:Da li vjerovnici žele dozvoliti FGS da uđu po simboličnoj cijeni?
Da li će to pravo prepustiti mirovincima koji bi trebali upucati novu likvidnost kroz dokapitalizaciju.
Da li će to pravo preuzeti neka od banaka,sadašnjih vjerovnika ?

I u konačnici da li će vjerovnici voditi računa da dioničari spuše sve ili gotovo sve.I ovih 50 kao zadnja cijena ulazi u tu priću od gotovo sve.

Dakle,uskoro bi cijena dionice trebala biti od 1 lipe do ne više od 50 kn.
I zaista se možete smijati na ovaj raspon od pet ne puta,nego od pet tisuća
puta.
trejderi čuvajte svoj novac…i tutanj…ovdje je zona sumraka

U DLKV samo krv,znoj i suze!

Elijah,o ćemu pričate.Kakav sentiment.Pa ovdje je sentiment nevjerojatno optimističan s obzirom na fundamentalne pokazatelje.
Samo sam realista.Nažalost!
Čuvajte svoj novac,naročito od sindikalnih špekulanta.

Samo krv, znoj i suze vas očekuje u ovoj dionici.

A šta je s ovim ?
Na početku 2013. godine PBZ skrbnički
7. PBZ D.D. (02535697732) 57.463 2,00 Skrb. račun
9. PBZ D.D. (02535697732) 47.499 1,66 Skrb. račun
Danas, ti isti
7. PBZ D.D. (02535697732) 80.863 2,82 Skrb. račun
8. PBZ D.D. (02535697732) 56.011 1,95 Skrb. račun
Tko se krije iza tih računa ?


Nudim 30 kuna po dionici i izbijam na čelo sa najprihvatljivijom ponudom.
ja se kladim da dodje na 30 (vjerojatno hoce) laprdao bi o 15 kn …i opet nebi kupio…[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
pa kako te nije sramota biti toliko dvoličan i pokvaren?
Svaki dan visiš tu na dlkv dok je on na razini od 48-50 kuna, a tvrdiš da ga ne bi uzeo ni za 15 kn?
Izađi mao vani , prošetaj, popij kavicu okani se dlkv ako ti ne valja….loše ti je to za živce…:)


@mpupin

da li ti je palo na pamet za ove skrbinčke što su povećali udio u dlkv za 20 000-ak kom da je netko možda od ovih fond menedžerčića što pišu katastrofično ovde na poslovnome? Dok ostale plaše da izlaze iz dlkv oni lagano kupuju po bidu..::)

New Report

Close