DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E vidiš sduvnja1 i Brancin upravo zbog ovakvih stvari osobno trpim nerealizirani gubitak, tj. ne prodajem sve pozicije jer vidim svjetlo na kraju tunela.
Nitko ne govori da je upravo Zaba napravila srnj. blokiranjem računa i otimanjem para sa računa. Halo, glavna poslovna banka Dalekovod-a.
Pozdrav

duvnjak ali to nije sve,zamisli da krene tužbe malih dioničara po pitanju preuzimanja ili lažnog FI, par njih je to već pokrenulo i neki su već odmakli u tome, ja samo čekam da netko dobije presudu u svoju korist ,pa angažirati odvjetnika i pozvaat se ,
fino piše u skdd kad sam imao dionice a kad sam prodao

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Usput ovdje država “naša” ima nekakav udjel, tj. vlasništvo tj. interes:
http://www.business.hr/kompanije/mostarski-aluminij-gubitke-krpa-smanjivanjem-temeljnog-kapitala

“duvnjak ali to nije sve,zamisli da krene tužbe malih dioničara po pitanju … lažnog FI, par njih je to već pokrenulo i neki su već odmakli u tome, ja samo čekam da netko dobije presudu u svoju korist”

@fffffff
A ja te pitam kad gradjaninu nastane steta temeljem pogreske drzavnog tijela/institucije( u ovom slucaju Hanfe koja je regulatorno tijelo,a ne agencija za uhljebljivanje podobnih i koja bi trebala provjeravat istinitost FI) onda temeljem jedne interesantne presude suda u Strazburu(Gashi protiv Hrvatske) takva steta kako stoji u izreci presude ne moze ici na stetu gradjanina. Pa kad ta RH bude temeljem ovoga morala isplatit stetu brojnim malim dionicarima hoce li se ta ista drzava zapitat koga ima na celu te ustanove i koliko je jedan takav “neznalica”(namjerno necu reci lop ov) kosta?? A taj bi se trebao zamislit da ne osvane sutra sa jedno 20tak kaznenih prijava za stetu pocinjenu prema RH.Sjetimo se Polancec je nahebo za daleko manje. Ali ovaj ocito misli da moze sve.I sto je najjace moze dokle god je partija na vlasti,a tako je mislio i Sanader. Pa samo jedna opaska.Mali Pjero mozes sto hoces,ali ne dokle hoces. Kostat ce te i dalekovod i belje i lrh slobode.Kad,tad.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

frenki, naravno znaš da je dobiveni posao na međunarodnom natječaju otet Dalekovodu?
Znaš li tko je poslovna banka Energoinvesta, koji je usput državna tvrtka?
Pozdrav

Mene samo zanima s obzirom na izloženost AZ fonda hoće li oni imati za buduće mirovine koliko su ovdje novca pogubili.

Evo jedno provokativno pitanje:
Kako bi utjecalo na plan financijskog restrujturiraranja i ostale szdionike kad bi povezana Dlkv-ova drustva se u potpunosti odrekla svojih potrazivanja, a radi se o skoro 30% od ujupnih potrazivanja?

Lose…

Povezana Dalekovodova drustva trebala bi obracunati i kamatu, a ne odreci se potrazivanja…

Sta je njihova lova losija od bankarske…? Uostalom to su drustva u vlasnistvu Dalekovoda… Naravno da to zvuci neprirodno, ali ako se moze iskoristiti nedohebanost aljkavo donesenog Zakona, zasto ne…? Druga strana ce zasigurno iskoristiti sve sto moze… Uostalom vidis da su i suduznistva uvalili u masu potrazivanja, a o cemu bi se u najmanju ruku dalo diskutirati…

Ako se u nagodbi dogovori otpis kamata, Ok, ali zasto mijenjati omjer prava kod odlucivanja i potrazivanja u korist banaka ako one ne pristanu na otpis svojih kamata…?

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Pa u nacelu njih nije briga s obzirom na kolektivnu svijest u Rvata kojima sjecanje ide do maximalno godinu dana unatrag.Ko ce znat za 20 godina sto se ovdje dogodilo.Jedino bi za osvjezit pamcenje pomoglo da netko dobro zarobija.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

I 20 kuna po dionici je debelo previše sad pred stečaj.

kaj se brinete za sistem..on uvijek uspijeva i opstaje!!!
brinite se za svoje ulaganje, oni su debelo potkoženi,
i naša piskaranja smatraju bajkama…
jel ima drastičnih promjena u top 10???

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Evo jedno provokativno pitanje:
Kako bi utjecalo na plan financijskog restrujturiraranja i ostale szdionike kad bi povezana Dlkv-ova drustva se u potpunosti odrekla svojih potrazivanja, a radi se o skoro 30% od ujupnih potrazivanja?

Lose…

Povezana Dalekovodova drustva trebala bi obracunati i kamatu, a ne odreci se potrazivanja…

Sta je njihova lova losija od bankarske…? Uostalom to su drustva u vlasnistvu Dalekovoda… Naravno da to zvuci neprirodno, ali ako se moze iskoristiti nedohebanost aljkavo donesenog Zakona, zasto ne…? Druga strana ce zasigurno iskoristiti sve sto moze… Uostalom vidis da su i suduznistva uvalili u masu potrazivanja, a o cemu bi se u najmanju ruku dalo diskutirati…

Ako se u nagodbi dogovori otpis kamata, Ok, ali zasto mijenjati omjer prava kod odlucivanja i potrazivanja u korist banaka ako one ne pristanu na otpis svojih kamata…?

[/quote]

Pitanje je bilo hipotetski i provokativno.
Mislim da bi odricanje od cjelokupnih potraživanja povezanih društva Dlkv-a zahtjevalo odricanje banaka od sudužništva Dlkv-a i garancija banaka
i tu se onda vraćamo na početak igre, odnosno na originalni plan restrukturiranja koji je dala Uprava (Gorjup, jer u tom planu nije bilo potraživanja povezanih društava Dlkv-a i predloženo je da se sudužništva ukinu, a garancije samo prolongiraju nadalje.

U svim ovim igrama, najveća odgovornost je Povjerenika Janiške koji je zadužen da predstečajni postupak bude sproveden zakonski.
On kaže da će se uključiti u novi Plan. Ne znam šta on tu ima tražiti osim da nadgleda da je sve zakonito, a vjerovnici igraju glavnu igru.

Zanimljivo u cijeloj priči niti čuti niti vidjeti naše vrsne Mirovince, a najveći su pojedinačni dioničari Dalekovoda.

@sduvnja1
mirovincu su u službi banaka, a ne onih koji svaki mjesec uplaćuju doprinos

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close