DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sve što je preostalo hrvatskim građevinskim tvrtkama u skoroj budućnosti je ili udruživanje ili smrt, kazali su za Jutarnji list izvori upućeni u građevinski biznis u Hrvatskoj.[emo_palacd]

Većina domaćih građevinskih tvrtki nalazi se u lošem stanju i teško da mogu konkurirati svjetskim građevinskim tvrtkama. Iako se godinama priča kako bi domaći građevinari trebali zajednički nastupati na tržištima, to se dosad nije dogodilo. No današnja situacija je zabrinjavajuća. Posla nema, a strana konkurencija ubrzano preuzima i ono malo posla. Predstavnici Vlade stoga već mjesecima vode razgovore s domaćim građevinskim tvrtkama kako bi se dogovorilo njihovo udruživanje i zajednički izlazak na tržište. Više izvora u Vladi i građevinskim tvrtkama potvrdilo je za Jutarnji list kako je održano nekoliko krugova razgovora, ali zasad bez konkretnog dogovora, iako je svima jasno da je to jedini put za opstanak.[emo_palacd][emo_palacd]

Prema neslužbenim informacijama, u konzorciju bi se mogli naći Viadukt, Tehnika, Hidroelektra-Niskogradnja, Zagreb-Montaža, Dalekovod, Bilfinger Đuro Đaković Montaža i Zagorje Tehnobeton.

PIPL MAST TRAST ASS [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]

Ovo nije nagovor na kupnju/prodaju. Pravda i poštenje!

…da li je stečaj najlošija opcija za Dalekovod?

Ovisi o tome koliko povezana društva potražuju od matice!
Ako imaju velika potraživanja onda je najbolje tražiti što veći otpis i prijetiti stečajem.
Preko povezanih društava kontroliraš maticu.

Ako dođe do stečaja kako će se to odraziti na dionice dioničara koji ne rade u Dalekovodu? Dali će oni proći lošije ili ostati bez uloženog kapitala?

Davorina, šališ se?
Kakve veze ima jesi li radnik ili ne tvrtke u stećaju?
Gube svi vlasnici dionica.
Usput svi koji nisu trgovali DLKV, nego su ga samo držali su u velikim gubicima već sada.
I da i ja imam gubitak nerealizirani, ali gubitak.
Pozdrav

-već dva dana se događa točno ono što sam napisao neki dan
-nitko do vas nije spomenuo baš ništa što nije bilo poznato već i prije 06.02.2013. na 68 kuna

a što treba reći ,jedini izlaz je dokapitalizacija.


a što treba reći ,jedini izlaz je dokapitalizacija.

a osnovno je pitanje hoće li dokap biti po ovoj cijeni na burzi ili niže, tj. koliko niže?
neovisno o cijeni dokapa, vrlo vjerojatno da ćemo imati novi ingra-sindrom tj. iskrcaj novopečenih dioničara koji će požuriti po keš i tako zatući cijenu dolje


-već dva dana se događa točno ono što sam napisao neki dan
-nitko do vas nije spomenuo baš ništa što nije bilo poznato već i prije 06.02.2013. na 68 kuna

to može eventuleno upućivati na činjenicu da pisanje na ovom forumu ne utječe na kretanje cijene.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Davorina, šališ se?
Kakve veze ima jesi li radnik ili ne tvrtke u stećaju?
Gube svi vlasnici dionica.
Usput svi koji nisu trgovali DLKV, nego su ga samo držali su u velikim gubicima već sada.
I da i ja imam gubitak nerealizirani, ali gubitak.
Pozdrav

ma ne šali se, ne zna jadna, pusti

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



-već dva dana se događa točno ono što sam napisao neki dan
-nitko do vas nije spomenuo baš ništa što nije bilo poznato već i prije 06.02.2013. na 68 kuna

to može eventuleno upućivati na činjenicu da pisanje na ovom forumu ne utječe na kretanje cijene.
[/quote]

Na cijenu utjecu samo povlastene informacije, odnosno trgovanje imaoca povlastenih informacija.



-već dva dana se događa točno ono što sam napisao neki dan
-nitko do vas nije spomenuo baš ništa što nije bilo poznato već i prije 06.02.2013. na 68 kuna

to može eventuleno upućivati na činjenicu da pisanje na ovom forumu ne utječe na kretanje cijene.
[/quote]
-ne nužno, zavisi kako si postavio nepoznanice
-u ovom konkretnom trenutku to bi vjerojatno zavisilo u kojem je odnosu većina defetističkih postova koji neprestano pretaču iste špekulacije iz šupljeg u prazno s onim manjim troznamenkastim H dnevnim nalogom i njegovim satelitima, koji se počeo pojavljivati nisko na asku i izgleda kao da je u nekakvom pokušaju tjeranja ovčica u tor odnosno bid
-tvoja teorija je točna tek onda ako se sa sigurnošću može utvrditi da ništa od navedenog nije u svezi


Ako dođe do stečaja kako će se to odraziti na dionice dioničara koji ne rade u Dalekovodu? Dali će oni proći lošije ili ostati bez uloženog kapitala?

Dionice onih koji ne rade u dalekovodu će završit isto ko i ovih koji rade u dalekovodu. No dio ovih imatelja dionica što rade u dalekovodu će sigurno završiti lošije budući da će u dogledno vrijeme osim bez para od dionica ostati i bez posla.

New Report

Close