DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@jaal

Biti će i toga,prvo postizanje dogovora vezano za budućnost.

vidjet ćemo sutra koliki je dug i koliko je to u odnosu na imovinu, a onda će shodno tome ulagači sutra reagirati kupnjom ili rasprodajom dionica DLKV

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


vidjet ćemo sutra koliki je dug i koliko je to u odnosu na imovinu, a onda će shodno tome ulagači sutra reagirati kupnjom ili rasprodajom dionica DLKV

-daj to malo detaljnije
-što se to sutra oko duga bude bitno više znalo, a da već nije poznato ?
-cijena je prije obavijesti od 06.02.2013. o održanom prvom ročištu bila 68, a danas je 48
-uz tu obavijesti je bilo i izvješće neovisnog revizora na desetke strana
-zato me iskreno zanima što ti uz sve to nakon svega što se ovdje izdogađalo konkretno očekuješ da se na tom ročištu novo dogodi ?

@mpupin

…Plan samog Dalekovoda, pokazalo se to “u hodu”, nije održiv bez priličnih korekcija iz razloga što na isti način, te sa istom imovinom više nije moguće zatvoriti praktički dvostruko veće obveze. Dalekovodova Uprava je u svojem planu navela da obveze iznose 1,5 milijardi kuna na dan 30. rujna 2012. Povjerenik Mladen Janeška pomrsio je konce: inzistirao je da se obveze ažuriraju na dan pokretanja postupka u prosincu. Tako je isplivalo da obveze iznose oko 3,2 milijardi, od čega su 1,1 milijardi one po osnovi sudužništava…

PD

ako je vama kolega mpupin sve sad jasno i smatrate da je 48 kn fer cijena, onda sutra kupujte, ja ću ipak sačekati da vidim hoće li i po koliko biti izdane nove dionice u zamjenu za dug, a imam feeling da bi to moglo biti osjetno jeftinije nego što je sad na burzi

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



@mpupin

…Plan samog Dalekovoda, pokazalo se to “u hodu”, nije održiv bez priličnih korekcija iz razloga što na isti način, te sa istom imovinom više nije moguće zatvoriti praktički dvostruko veće obveze. Dalekovodova Uprava je u svojem planu navela da obveze iznose 1,5 milijardi kuna na dan 30. rujna 2012. Povjerenik Mladen Janeška pomrsio je konce: inzistirao je da se obveze ažuriraju na dan pokretanja postupka u prosincu. Tako je isplivalo da obveze iznose oko 3,2 milijardi, od čega su 1,1 milijardi one po osnovi sudužništava…

PD

ako je vama kolega mpupin sve sad jasno i smatrate da je 48 kn fer cijena, onda sutra kupujte, ja ću ipak sačekati da vidim hoće li i po koliko biti izdane nove dionice u zamjenu za dug, a imam feeling da bi to moglo biti osjetno jeftinije nego što je sad na burzi


-napisao si da ćemo ”vidjeti sutra” pa sam te samo lijepo pitao što smatraš da će biti novog na ovom ročištu, a što nije bilo poznato već i prije 06.02.2013. na 68 kuna ?
-u tvom replayu ima svega i svačega, ponavljanja već prožvakanog, ali nema odgovora na to pitanje

100 puta sam ponovio da je bitnije od svih bilanci i izvještaja, psihološki procijeniti ljude koji Vam vode poduzeća.To Vam tvrdi i čuveni Buffet.

Vidiš ovu debljinu, ovu neumjerenost, tribalni mentalitet…Što Ti to govori?
Kamo to vodi?

http://www.jutarnji.hr/vlasnici-tvrtki-koje-dobivaju-najunosnije-poslove/764987/?foto=6

http://www.jutarnji.hr/ujedinjenje-gradevinara—spajamo-7-tvrtki-da-se-obranimo-od-mocnih-europskih-konzorcija-/1087469/
U vrijeme građevinskog buma u Hrvatskoj čelnici vodećih domaćih građevinskih tvrtki nisu željeli ni čuti za međusobnu suradnju. Osjećali su se jakima i neuništvima, pojedini direktori nogom su otvarali vrata predsjednika uprava HAC-a i ARZ-a i nemetali im svoje uvjete. Luka Miličić, direktor Dalekovoda, tada je imao nadimak El Bahati, a Željko Žderić Smail Aga

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vidim ovdje neki prijete (svi su im krivi osim njih samih),neki placu ,neki se nasladjuju tudjim gubicima (vjerojatno negdje drugdje puse gadno ) glavni navlakaci koji su se iskrcavali iznad 100 kn su nestali…inace kako to bijese sa posrnulim kompanijama uglavnom padnu na cca 1% ATH vrijednosti i tu se malo koprca pa nagli skokovi po 30-40 % pa opet dugorocni trpaju ..pa naprave opet novi gubitak od 30-40% pa opet prijete ,i taaako…uglavnom put prema cca 20 kn je utaban…dugorocni oprez dlkv situacija je daleko od dobre cjena vam sve govori [emo_beztona]

Slažem se sa Vama kolega 20 kuna po dionici je nadohvat ruke i čak dobra cijena za prodaju ako Dalekovod ne daj Bože ode u stečaj.



dobro odbijanje…10-12% pametnom dosta…[emo_naivan]

Mislim da je malo njih bilo baš toliko sretno da na dnu ubode…oni koji kupuju jučer i danas žele svojih 10-12%
[/quote] i kako su prosli kupci ziherasi ? ja vidim 10-12% nizu cjenu od tada [emo_zacudjen][emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




dobro odbijanje…10-12% pametnom dosta…[emo_naivan]

Mislim da je malo njih bilo baš toliko sretno da na dnu ubode…oni koji kupuju jučer i danas žele svojih 10-12%
[/quote] i kako su prosli kupci ziherasi ? ja vidim 10-12% nizu cjenu od tada [emo_zacudjen][emo_vrtimise]
[/quote]

A ko i uvijek – nikako..

http://www.jutarnji.hr/ujedinjenje-gradevinara—spajamo-7-tvrtki-da-se-obranimo-od-mocnih-europskih-konzorcija-/1087469/



vidim ovdje neki prijete (svi su im krivi osim njih samih),neki placu ,neki se nasladjuju tudjim gubicima (vjerojatno negdje drugdje puse gadno ) glavni navlakaci koji su se iskrcavali iznad 100 kn su nestali…inace kako to bijese sa posrnulim kompanijama uglavnom padnu na cca 1% ATH vrijednosti i tu se malo koprca pa nagli skokovi po 30-40 % pa opet dugorocni trpaju ..pa naprave opet novi gubitak od 30-40% pa opet prijete ,i taaako…uglavnom put prema cca 20 kn je utaban…dugorocni oprez dlkv situacija je daleko od dobre cjena vam sve govori [emo_beztona]

Slažem se sa Vama kolega 20 kuna po dionici je nadohvat ruke i čak dobra cijena za prodaju ako Dalekovod ne daj Bože ode u stečaj.
[/quote]
Sve mogućnosti su otvorene ovih dana.

New Report

Close