DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Well što se tiče altruizma, pa i jesam -uglavnom pomognem slabijem nemomoćnom starijem, damama, curkama ma nebitno. Ovdje na burzi stvarno mi ide na jetru priča o velikim nerevaloziranim zgradama, ulaganja u nešto mambo jumbo ovo-ono, a u izvještajima groblje i masovni masakr na pomolu i onda se mrtvo hladno na forumu iznose priče ja bio na večeri sa tim i tim članom uprave rekao mi to i to. Helo tko je tako altruističan da javno oda povlaštenu informaciju, helo ima li koga.

Da se razumimo ne može se mnogo isčitati iz financijskih izveštaja, ali sasvim sigurno mogu se upaliti signalni alarmi za kupit ili prodati.

Dolazi žena ranije kući sa posla i uhvati muža u preljubu. Muž iz postelje brunda : draga nije to ono što misliš, pa zar ti vjeruješ svojim očima, a ne našoj ljubavi ?!

E tako puno puta bude i na forumu: draga nije to ono što misliš…
Čitajte gledajte izvještaje, nisu atomska fizika može ih se samouko savladati u 6 mjeseci. Nemojte da vas vode žedne preko vode.

Dokle smo mi to došli? 2007.g. sam mogao za 25 komada dobiti 50.000 kn a provizija kod brokera mi je bila 1,5 %. Da bih 25 komada kupio i prodao platio sam proviziju 1500 kn. Prije 2 dana dionice(25 kom) su vrijedile cca 1000 kn.
Da je cijena kliznula ispod 40 kn ne bih mogao kupiti 25 komada jer je na PBZ minimalna transakcija 1000 kn.
Previše je to palo, mnogi nisu ni svjesni.

hromax@ svatko na TK ima svoj stil i nacin i plan trgovanja…moj nacin meni jako dobro funkcionira nekome drugome mozda i ne…dok nam bude ovakvih dionica tipa DLKV -INGR ,milina ,vrlo likvidno i volatilno [emo_palacg][emo_palacg] sretno svima pa i dugorocnima ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


hromax@ svatko na TK ima svoj stil i nacin i plan trgovanja…moj nacin meni jako dobro funkcionira nekome drugome mozda i ne…dok nam bude ovakvih dionica tipa DLKV -INGR ,milina ,vrlo likvidno i volatilno [emo_palacg][emo_palacg] sretno svima pa i dugorocnima ..

Da bi riječ rekao. Zanat ste ispekli ali zasigurno ne bezbolno, a grah vam za sada pada u prilog. Kak je krenulo mogli bi početi i potrese predviđat [emo_cool]. Meni bi s takvim pristupom ova baruština od zse-a s vremenom postala pretjesna te ovdje ne bih tratio vrijeme na kiki-riki. Ovdje vas samo tehnička ipak ne može iščupati ako zaglibite. Puno je politike, zakulisnih igara, sukoba interesa i insajderstva, ali to su već mnogi iskusili na svojoj koži [emo_palacd]. U odnosu na globalno selo mi smo ipak selendra gdi svako svakog zna [emo_smijeh] .

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Šta vrijedi čitati izvješća kad su ona iz 10 mjeseca bila lažirana
[/quote]

Hm gle ne moraju biti lažirana, mislim da je ćuka u izvanbilančnim pozicijama.
Ove kvartalne moguće je štelat oće nešto prihoda ubacit u jedan ili drugi kvartal, ali bilanca bi trebala biti malo stabilnija nego prihodi.

U tim izvan bilančnim pozicijama su npr tuđa roba dana na pocinčavanje, razni leasinzi koji se ne vide ni kao imovina ni kao obveza, onda tu su primljena jamstva, dana jamtva svakakakva blaga se tu nađe.

Ajmo reć dlkv proizvodnja dadne dlkv jamstvo za kredit, dlkv ne može platiti,a banka na temelju jamstva dug naplaćuje od dlkv proizvodnje. Dlkv proizvodnja iznos koji je banka naplatila od njih knjiži kao potraživanje od dalekovoda, a dlkv bi to trebao knjižiti kao obavezu prema dlkv proizvodnji. E je sam ga upetljao , nisam računovođa ali bi tako to nekako trebalo da bude, ako ima koji knjigovođa pa da malo pojasni ove stvari.


Dokle smo mi to došli? 2007.g. sam mogao za 25 komada dobiti 50.000 kn a provizija kod brokera mi je bila 1,5 %. Da bih 25 komada kupio i prodao platio sam proviziju 1500 kn. Prije 2 dana dionice(25 kom) su vrijedile cca 1000 kn.
Da je cijena kliznula ispod 40 kn ne bih mogao kupiti 25 komada jer je na PBZ minimalna transakcija 1000 kn.
Previše je to palo, mnogi nisu ni svjesni.

ako nekome do sada nije bilo jasno, sad nakon ovog tvog posta će sigurno biti. Vrhunska interpretacija.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

vidim ovdje neki prijete (svi su im krivi osim njih samih),neki placu ,neki se nasladjuju tudjim gubicima (vjerojatno negdje drugdje puse gadno ) glavni navlakaci koji su se iskrcavali iznad 100 kn su nestali…inace kako to bijese sa posrnulim kompanijama uglavnom padnu na cca 1% ATH vrijednosti i tu se malo koprca pa nagli skokovi po 30-40 % pa opet dugorocni trpaju ..pa naprave opet novi gubitak od 30-40% pa opet prijete ,i taaako…uglavnom put prema cca 20 kn je utaban…dugorocni oprez dlkv situacija je daleko od dobre cjena vam sve govori [emo_beztona]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

U utorak će se doznati konačni iznos duga, a u ožujku plan B

@igla

ovu vijest smo svi vidjeli prije par dana, ali nam je dežurni katastofičari moraju ponovno servirati prije početka novog radnog tjedna…

bojim se da je ovo trakavica , sapunica poput santa barbare

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

…toliko kemije, matematike, fizikalije, računice ovakve, računice onakve, nagađanja, proricanja budučnosti…bla,bla…nego ima li kakav novi posao na vidiku za DLKV???…nekakav novi ugovor od recimao 200 mil.EUR-a?…

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

hromax@ rado kako najbolje znas..ako ti je pretjesno ovdje siroko ti polje ..svako dobro zelim..[emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close