DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

užas kako nam pada dionica.to više nije dionica nego pušionica..

frenkie
3500 ulaz 95 kn

I dalje je u tijeku 3 podval, doduše vjerujem kako će obrana na 38-39kn izdržati.
I onda opet idemo do 50kn.
Do 40kn strpljenje jer moramo još dolje. [emo_smijeh]


3.puta postavljam isto pitanje u zadnjih mjesec dana. da li se zna da li će mali dioničari imati pravo dokupa?

Ako budu i mogli vjerovatno neće kupovati jer bi cijena dionice trebala biti niža
od cijene dokapitalizacije.
Vidi:KABA,IGH;CEBA,BPBA…jedino Ledo,iznimka potrvđuje pravilo.

U DLKV samo krv,znoj i suze za dugoročne.a i za trejdere nije obečavajuće jer
dionica tone kao olovo.

Možda bude i odbijanac,ali sigurno slijedi zabijanac!


3.puta postavljam isto pitanje u zadnjih mjesec dana. da li se zna da li će mali dioničari imati pravo dokupa?

Kako misliš da ti itko može odgovoriti kad to ovisi o planu predstečajne nagodbe koji još nije usvojen?!? Tek po usvajanju istoga znat ćeš odgovor na to pitanje!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Po pisanju većine kolega rekao bi da su se pomirili s gubicima i da su prodali, što za ovu dionicu može biti samo dobro…
Inače, na špekulacijama “što će biti” ova dionica je odradila pad 30 kn ili skoro 50 %, odradila pad za najgori scenarij… nije sve u dugovima ima tu i imovine, ugovorenih poslova…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

svi koji imate dionicu. Dva jednostavna pitanja.

zbog cega je imate to jest koja je to momentalno pozitivna stvar u dalekovidu?
koliko vrijedi sada dionica pa koju god metodu procjene koristili?

hvala na odgovoru.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

i ako nastavi postojati dalekovod neće moći vraćati dugove.s takvim poslovanjem jako teško.sumnjam da će netko upumpavati uzalud novac.a teško da će banke pristati otpisat dio dugova i pozdravit se sa svojom lovom.njihov posao je da zarađuju na novcu i oplođuju ga a ne da pomažu posrnule firme.općenito posao koji radi dalekovod mogu odraditi jedna dobra alatnica,električarska firma i firma koja se bavi montažama.možda su se već spremali na ovo kad su izdvojili proizvodnju.


E moj frankie… nisi jedini zaglibio u ovoj dionici. … I malo po malo evo nas ovdje na dnu,a sa tim dionicama sada ne može kupiti ni malo bolji rabljeni automobil. .

Ma nisam ja nigdje zaglibio niti zalutao. Tocno sam znao sto radim. A je li se ti nadas da ce se ovo oporavit ili ces prodat sada ili si prodao vec???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


…koliko vrijedi sada dionica pa koju god metodu procjene koristili?…

Ljepota je u oku promatraca mada je to poprilicno subjektivno. Meni npr vrijedi 1833 kn.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@frankie

BAKICAAA, 20.02.2013. u 07:02
Ljepota je u oku promatraca mada je to poprilicno subjektivno. Meni npr vrijedi 1833 kn.

– Bože mio, Ah, je l’ ono samo pusti sanak bio?

Kranjčević,San ili java

frankie@ tako treba…samo naprijed…samo sto ces uskoro gledati cjenu ..1 % od ath tj,18.33 kn
ovo ti je promaklo ,pa i sljepcu je bilo jasno kamo ovo sve vodi…

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/dalekovod-gubitak-pokriva-iz-rezervi-214527 koliko je tada bila cjena ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close