DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

115-116 ali ne mislim izlazit prije 1833 pa kad bude da bude.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

oni koji prate bid/ask zadnjih dana vide da je ponovno u akciji ovaj skriveni 356H i 320H. Zadnjih par puta je to bilo samo maskiranje da ekipa misli da je skriveno 3000 komada, a zapravo 2 manja naloga. neko vam se opako iskrcava i koristi ove trikove na bidu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zašto se nije iskrcao prije 7 dana nego baš sada na ovom minimumu?


115-116 ali ne mislim izlazit prije 1833 pa kad bude da bude.

pa izgubit cete minimalno 120.000 kn.

dobro je da si covjek u ovoj krizi mozepriustiti takve gubitke.

ekipa, vidite da u Hrvatskoj ipak ima ljudi koji imaju visak novaca…
[emo_palacg]


oni koji prate bid/ask zadnjih dana vide da je ponovno u akciji ovaj skriveni 356H i 320H. Zadnjih par puta je to bilo samo maskiranje da ekipa misli da je skriveno 3000 komada, a zapravo 2 manja naloga. neko vam se opako iskrcava i koristi ove trikove na bidu

taj skriveni je bio jučer na prodaji kao 300H, a imao je samo 356 komada, s jedinim ciljem da pokuša rušiti cijenu

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

3.puta postavljam isto pitanje u zadnjih mjesec dana. da li se zna da li će mali dioničari imati pravo dokupa?

pa izgubit cete minimalno 120.000 kn.

dobro je da si covjek u ovoj krizi mozepriustiti takve gubitke.

ekipa, vidite da u Hrvatskoj ipak ima ljudi koji imaju visak novaca…
[emo_palacg]

Pa toliki je do sada gubitak na dalekovodu vise manje.Ako nista drugo tjesi me da ih necu dat Linicu,a to je za mene vec veliki uspjeh.Ali ako jednog dana cijena dojde na 1833 to je ipak velik dobitak.Sto mislite.
Mada je meni u ovome najgore sto nema velikog vodje da doznamo informacije iz prve ruke(koja je danas brzina vjetra oko Malovana).Od 300 kuna covjek druka,na 120-125 lomi noge,ruke,prijeti hanfom,milicijom,uskokom svakome tko napise jednu ruznu rijec ili negativnu vijest o firmi(kao npr ja da je blokiran racun,a moderator je zdusno brisao te postove,a danas izgleda jedino ja imao muda i ostao u ovome) i sada ga nema nigdje.Tko zna mozda se sad obracunava sa starom i novom upravom.Stvarno se nadam da iza ove kockarnice nece dignit ruku na sebe.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Zašto se nije iskrcao prije 7 dana nego baš sada na ovom minimumu?

Zato što će sada netko prekrcati veću količinu iz nekog fondića u privatni džepić, a onda će opet svi pjevati kako je sve super,

kolega Franky,

nije jos gubitak 120.000kn nego 105.000 kn.
molim za preciznost. ja ne volim ofrlje racunice.

morate shvatiti da se kolega Malovan iskrcavao i da je zato tak pozitivno drukao.

smatrate li da Brutalni kapital ulazi u DLKV s obzirom da druka na pad ?
[emo_namigusa]

Ma ogradio sam se rekao sam 120 kila vise manje.Sasvim svejedno.Svoje ratove vodim sam i siguran sam da cu i ovoga okoncat.Preko 3 milijarde kuna dugova.Prestrasno.U ovo sada mogu ulaziti jedino totalni ludjaci bez obzira na brutalnost.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


3.puta postavljam isto pitanje u zadnjih mjesec dana. da li se zna da li će mali dioničari imati pravo dokupa?

što misliš zašto nisi dobio odgovor? Posjećaš me na onaj vic, kad je neki čovjek upao u rijeku a ne zna plivat, pa onda ono, topi se i moli boga da ga spasi, pa naiđe neki frajer s čemcem pa se ponudi da ga izvuče, a ovaj veli, ne mene će bog spasiti, pa naiđe balvan neki, al se ovaj ne popne u nadi da će ga bog spasiti, pa naiđe neki čovjek i baci mu štrik, al ovaj veli neka mene će bog spasiti, i čovjek se utopi. i onda gore kod petra pita boga pa dobro zakaj me nisi spasil a bog veli, sam ti poslal čamca, ti niš ,drevo sam ti poslal, ti niš, majstora sa štrikom sam ti poslal a ti niš, kaj bi još štel.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



3.puta postavljam isto pitanje u zadnjih mjesec dana. da li se zna da li će mali dioničari imati pravo dokupa?

što misliš zašto nisi dobio odgovor?
[/quote]

tocno tako.
što misliš zašto nisi dobio odgovor?
[emo_zloban]

New Report

Close