DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Šta još ima takvih što su kupovali po tim cijenama? Možda žele sačuvati zadnjih 2% od uloženog..


Ja imam 1500 komada.Samo sam kupovao ni jednu nisam prodavao.Ne radi se o nikakvom altruizmu ipak gledam malo siru sliku i statistiku.

Tako je kolega…
…gledam širu sliku i vidim priliku…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ovdje kupnja jača.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Mirko/mali špekulanti/,pazi metak upozorio ga je Slavko/Lopina/
Mirko je poslušao i spasio glavu.

Imali ste izvjesna dva rješenja:
Dokapitalizacija po simboličnoj cvijeni tj.izvjestan pad cijene dionice
Ili gora varijanta,ako nagodba ne uspije dionica vrijedi 1 lipu.

Tragično je što je to bilo dostupno svakom ulagaču,ali vi ste dokupljivali
radi smanjenja prosjeka.I samo povečavali pušionu.

Ipak mi je žao što su ovdje iozgorili mali špekulanti,a oni su sol i papar burze.

samo krv,znoj i suze, je ovo je tek početak agonije

ipak mi DLKV postaje sve interesantniji za ulaz,jer ipak poslije veliko pada
može uslijedioti odbijanac,ali ukupno gledajući u slijedečih mjesec dana očekujem zabijanac!
volio bi da ne budem u pravu,ali sindikat će ovo odraditi i dodatno rušiti

@lopina,
što niže to bolje uz jedan uvjet: da ne završi ko na đakovštini. [emo_ooooo]

who dares, wins

Brdo naloga se nasložilo poviše 44, točka za današnji preokret je dostignuta. Svi su priželjkivali ovu razinu za kupnju, eto je sada, ali neće dugo trajati. Još nekidan je PBZ pojačavao na 68. Nisu valjda ni kupci mutavi, svi imaju neku računicu kako u konačnici imati nekakav upravljački paket, nakon ovog pada moguć je vrlo brz i veliki rast.

Što se ovdje kupuje ? 3 i pol milijarde duga ?! [emo_zacudjen]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Što se ovdje kupuje ? 3 i pol milijarde duga ?! [emo_zacudjen]

…evo suštinskog pitanja…[emo_zloban][emo_smijesak]

Da, sa 70 na 40 pad, dakle sad se uračunalo i preračunalo pa možemo gore.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

iskreno se nadam da ovdje znate sto radite, da ne bi pogubili sve novce koje imate. imali ste mnoge primjere za nauciti, od ingre koja je bila u slicnom slobodnom padu uz par kracih odbijanaca da bi zavrsila na 4 kune. takvih primjera je vise od ovih koje vi prizeljkujete stoga dobro razmislite sto cete napraviti.


Što se ovdje kupuje ? 3 i pol milijarde duga ?! [emo_zacudjen]

Kupuje se buducnost. Ja sam je kupovao i na 115. Mada svakome pojam buducnost nema nuzno isto znacenje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



Što se ovdje kupuje ? 3 i pol milijarde duga ?! [emo_zacudjen]

Kupuje se buducnost. Ja sam je kupovao i na 115. Mada svakome pojam buducnost nema nuzno isto znacenje.
[/quote]

…je,je…ako je svjetla…al bojim se da su se ovdje nadvili tamni oblaci…

New Report

Close