DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Odakle Vam to da se veselim? Samo sam upozoravao da je sve ovo "izrežirano" do u najsitnije detalje. A Ingra mi je miljenica, sad što su se neki upuštali u kupovinu a neće moći izdržati do kraja, to je njihov privatni problem, a ne moj. "Sam skočio, sam se ubio", koga drugoga kriviti kada je na ZSE-u sve dozvoljeno.
LP!

Uopće nisam mislio na Vas kolega već općenito, ako mislite na moj post?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

bog te mazo…..

malo sam pratio ovaj pad i tražio neku cifru za uć, ali….

ovo se čini stvarno grdo. možemo mi pričat spušta ovaj spušta onaj ali situacija nema niti jednu svijetlu točku. Ovde bu netko popušio ili država, ili fondovi ili mi

ko je unutra neka je bolje spreman na igru zivaca. dugorocno mislim da ce se izvuc ali tri cetri mjeseca ovde bu suza.

lp

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Sine šta je ovo … opet bućkaju u DLKV 900 000 000 milja kuna dužni između sebe, na primjer DLKV proizvodnja, firma izdvojena iz DLKV-a 2011 radi racionalizacije troškova isl trala la la. 31.12.11. ukupna imovina dlkv proizvodnje 314 000 000, a sad su sama potraživanja 297 000 000 kn praktički cijela imovina izdvojene firme, moguće da su ovi iz proizvodnje fakturirali nepostojeće račune pa nabili potraživanja, ili su možda bili jamci DLKV grupi pa sad na temelju jamstva i imaju “stvarna” potraživanja put DLKV grupe ne znam ovo je samo moje mišljenje.

DLKV OIE imovina 31.12.2011. je malih 10 000 000 milja ukupne imovine, prihod 0 kn mizerija neka od firme, a sad 365 dana kasnije ima potraživanje 140 000 000 kn

A šta onda reći na izvještaj DLKV-a gdje kažu da su dužni 1 500 000 000 , a u izvještaju sa fine kažu 3 000 000 000. Milijardu i petsto milijuna kuna fali u bilanci DLKV grupe. Milijardu i petsto milijuna kuna je netko zaboravio u računovodstvu sitnica.

Iskreno nisam pratio DLKV već duže vremena, sigurno mi je puno toga promaklo pa neću puno trkeljat. Uglavnom u roku 10 min smrdi smrdi nepodnošljivo smrdi.
Kako je netko rekao oprez, a ja sam govorio na 180 oprez pa sam proglašen drukerom za dokup.

Do daljnjega su na fuck-off bar za mene, ne vjerujem im ni jednu napisanu riječ ili izvještaj, a tako je bilo i do sada. Pratit ću da vidim kako će sve ovo završiti.

Odavno sam napisao… muljanje ovdje i u IGH….gdje muljaju ne ulazim…makar ne zaradio![emo_palacd][emo_vrtimise]

zanimljivo, 90% forumaša koji ovdje pišu je prodalo DLKV i sad su van dionice, dobar znak [emo_zloban]

meni je iskreno najviše malih dioničara šta su nadrljali u ovom padu
a šta ako ovu dionicu maknu s margin liste? kako će to utjecati na cijenu dionice ,ha! samo se pitam ništa ne sugeriram niti ne znači da će tako biti

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Sve je to zakuhao Gorjup (tko zna po čijem nalogu) kad je pokrenuo predstečajnu nagodbu sa Dlkv d.d. a ne za Dlkv Grupu.

Gorjup je mislio da u potraživanja Dlkv d.d. neće ulaziti garancije i sudužništva ostalih Dlkv tvrtki, a radio se o cca 1.000M kuna.
Banke su to prozrele, što i nije neka pamet.
Kako Banke imaju prave gazde (za razliku od Mirovinskih Fondova) bilo je i za očekivati da to neće baš tako lako proći, a imaju i najbolju poziciju u predstečaju jer stečajem ipak nakmanje gube.

Mislim da je ovaj potez Banaka dobar za Dalekovod jer će bar malo raščistiti trulež vezanu uz ovu tvrtku.

Ovo se neće tako lako raspetljati bez Uskoka. A kako su određeni članovi bivše Uprave, u dobrim odnosima sa Linićem i Bajićem, očito da od Uskoka neće biti ništa.

Tako da je ovdje sve moguće, a profitirat će samo imatelji povlaštenih informacija koji pored jadne Hanfe nesmetano trguju na burzi.


….ma to znaju svi i broj korisnika i komentara na forumu to sugerira, jasno je da će dalekovod napraviti preduvjete za odličnu 2013. i daljne godine jer riješio se loše bilance u 2011. tako što je otpisao i imao veliki gubitak, u 2012. je složeniji pristup na bilanci koja se optimizira i superprofitabilni projekti koji znače da će se desiti velika profitabilnost u predstojećem nizu godina……….

Evo ga pa citajte hvalospjeve. Od stranice 830 pa nadalje konstantno se navlacilo na kupnju i pljucalo po meni koji sam imao dvije negativne vijesti.1, Spaladium arena,a druga blokada racuna.Interesira me koliko su ispusili oni od 120 na ovamo,a ovi prije da ne govorimo. Neki su ulazili po prosjeku 114 sa par tisuca komada. Sigurna investicija ima bit.Kupi i par godina zaboravi,a kad upalis gledalicu danas 4,5 mjeseca kasnije blenes ko tele u sarena vrata i ne vjerujes jer u 2012. je obecan složeniji pristup na bilanci koja se optimizira i superprofitabilni projekti koji znače da će se desiti velika profitabilnost u predstojećem nizu godina……….Genijalno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

jeste li rasprodali zadnje komade DLKV ili imate još neku siću da udarite njima po bidu? ako nemate, idemo nazad preko 50 kn [emo_plazi]

Ja imam 1500 komada.Samo sam kupovao ni jednu nisam prodavao.Ne radi se o nikakvom altruizmu ipak gledam malo siru sliku i statistiku.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Jedno pitajne? PO koliko su kupovali ovi koji sad prodaju? 1600-1800 kn? Ne vjerujem da su toliko ludi???

Nema tu kruha, odmah što je kupljeno se stavlja na prodaju da bi se ulovilo za ribice.[emo_naivan][emo_naivan][emo_naivan]

New Report

Close