DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[/quote]
Sky Office – Dalekovod duguje Tehnici za izvođenje radova. Ono kraj Buzina, ne zman na što misliš (možda na Supernovu) – obustava radova i povlačenje operative (i to je radila Tehnika).
[/quote]

Koliki je dug?
Da mislio sam na Supernovu – problem poradi investitiora ili problema dlkv-r-a?




Sutra nakon potpisa vjerojatno smo Clean start, što će reći target 3x,xx [emo_beztona]

A može li 0,3x kn!?
Ne znam zašto neki iznose tako konkretne "želje".

[/quote]

Pa kolega, znate da u najboljem slučaju slijedi dokap, a to će ciljnu cijenu značajno spustiti u srednjoročnom razdoblju.
[/quote]
Realno na 1,80.



Sutra nakon potpisa vjerojatno smo Clean start, što će reći target 3x,xx [emo_beztona]

A može li 0,3x kn!?
Ne znam zašto neki iznose tako konkretne "želje".

[/quote]

da bi konačno i oni došli do 1000 komada[emo_smijeh]

nema bida [emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Sky Office – Dalekovod duguje Tehnici za izvođenje radova. Ono kraj Buzina, ne zman na što misliš (možda na Supernovu) – obustava radova i povlačenje operative (i to je radila Tehnika).
[/quote]

Koliki je dug?
Da mislio sam na Supernovu – problem poradi investitiora ili problema dlkv-r-a?
[/quote]

Investitor, manjak casha.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

na bidu jedna velika rupa.
spašavaj se tko može.



Sky Office – Dalekovod duguje Tehnici za izvođenje radova. Ono kraj Buzina, ne zman na što misliš (možda na Supernovu) – obustava radova i povlačenje operative (i to je radila Tehnika).
[/quote]

Koliki je dug?
Da mislio sam na Supernovu – problem poradi investitiora ili problema dlkv-r-a?
[/quote]

Nije mi poznato koliko bi dug iznosio, a i sumnjam da bi se do tog podatka moglo jednostavno doći. No vrijednost građevine je 76 milijuna eura. Više o tome možete pronaći na sljedećoj adresi:

Vaš link …

Kod Supernove nastupio je problem s investitorom pa su radovi obustavljeni. Slično je bilo i na Sky Office-u, ali je on ipak završen. Nadam se da sam barem malo pomogao [emo_smijesak]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

ma bravo dlkv, imam te al ti želim stečaj zbog ovakvih igrica i nepoštivanja dioničara

pepe7

uffff…
sretno svim imateljima dionica DLKV
al mislim da treba biti realan , pogledati sto su napravili iz ingre
ne nadajte se da ce ovdje biti drugacije…
nece bit 3,4 kn al ce biti nisko
ovdje se dugovi gomilaju i dok je INGRA otpustila xxx ljudi ovdje je jos uvijek velika aparat teret
BUDITE OPREZNI

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Izgleda da netko (veći) na silu želi spustiti cijenu.
Da se samo želi izaći, moglo se je sve iznad 50 kn, ali izgleda da nije cilj to.

Pa mi jurišamo na 30 kuna gdje je dno?

Da nije tragično bilo bi uistinu smiješno: čim netko oplete po kupnji i digne cijenu, za par sekundi “netko” proda par komada za 2 kune manje!
Moglo bi se pomisliti da je glavni cilj strašenje.
Ali vidjet ćemo uskoro tko će bit pametniji na kraju!

New Report

Close