DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kad će se Linić početi naplaćivati iz imovine upravitelja mirovinskih fondova i povlaštenih osoba zbog sumnjivih ulaganja stotina milijuna kuna mirovina u ovoj i ostalim dionicama?

čim bude imao pravne osnove za to, dakle vjerojatno nakon nekog oblika pravomoćne presude.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

21 stoljeće tiskano, 21.02.2013.

Vlada nagovara građevinare da osnuju konzorcij

U dugoočekivanom klasteru očekuje se IGH, Viadukt, Zagreb montaža, ali i velike kompanije poput Dalekovoda koji je ušao u predstečajnu nagodbu.

Od 2008. godine u građevinskom sektoru bez posla je ostalo gotovo 30 tisuća ljudi……….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Pogledaj top10, pogledaj koliko je unutra fondova, pogledaj koliko je od toga OMF-ova, pogledaj koliko imaju keša na računu, a koliko treba DLKV i kolika je to sića zapravo za OMF-ove! Zatim sam zaključi kolika je šansa da OMF-ovi dopuste FGS-ovima značajniji ulazak u vlasništvo DLKV, a pogotovo ne pod uvjetima koji bi bili bitno povoljniji od cijene na burzi ili kojima bi FGS-ovi stekli znatniji udio.

slažem se! [emo_palacg]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

a dobro ako je sad BVPS 78,81 4/12
kolika će biti nakon nagodbe? kakve su vaše procijene

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


a dobro ako je sad BVPS 78,81 4/12
kolika će biti nakon nagodbe? kakve su vaše procijene

Ako je bilanca dobro “očišćena” još 30.09.2012., onda nema nikakvih problema s vrijednosti.

Eto pređosmo i u fazu “kamikaza”. Još jedna faza iza ove, iako će i ova potrajati!
Tko je imao uši, čuo je, tko nije i neće!


Eto pređosmo i u fazu "kamikaza". Još jedna faza iza ove, iako će i ova potrajati!
Tko je imao uši, čuo je, tko nije i neće!

Imaš gomilu iskusstva sa Ingre, očito je.

Katastrofa što rade s dlkv-r-a.
Da li nektko ima informacije što je s sky offic – da li tamo dlkv-ra ima udio ili ne i ono kraj Buzina – što s onim – je’l se tamo misli nastavit gradit?


Katastrofa što rade s dlkv-r-a.
Da li nektko ima informacije što je s sky offic – da li tamo dlkv-ra ima udio ili ne i ono kraj Buzina – što s onim – je'l se tamo misli nastavit gradit?

Sky Office – Dalekovod duguje Tehnici za izvođenje radova. Ono kraj Buzina, ne zman na što misliš (možda na Supernovu) – obustava radova i povlačenje operative (i to je radila Tehnika).

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Sutra nakon potpisa vjerojatno smo Clean start, što će reći target 3x,xx [emo_beztona]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Sutra nakon potpisa vjerojatno smo Clean start, što će reći target 3x,xx [emo_beztona]

A može li 0,3x kn!?
Ne znam zašto neki iznose tako konkretne “želje”.



Sutra nakon potpisa vjerojatno smo Clean start, što će reći target 3x,xx [emo_beztona]

A može li 0,3x kn!?
Ne znam zašto neki iznose tako konkretne "želje".

[/quote]

Pa kolega, znate da u najboljem slučaju slijedi dokap, a to će ciljnu cijenu značajno spustiti u srednjoročnom razdoblju.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close