DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


imam info————–od prijatelja u vladi federacije u roku 2 tjedna dolazi nam aluminij 10000000000000000%%%%%%%%%%%%%[thumbsup]

Živio nam ti i tvoj prijatelj[smiley]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

dobre vijesti, hvala što ih dijelite sa svima….
slijed događaja ide u našu korist[cool]


jomiii:

imam info————–od prijatelja u vladi federacije u roku 2 tjedna dolazi nam aluminij 10000000000000000%%%%%%%%%%%%%[thumbsup]

Živio nam ti i tvoj prijatelj[smiley]

zbog toga je ostao u + u petak
tada nisam znao zašto – pretpostavljao kao i svi ostali


pucirep: ” jomiii: ” imam info————–od prijatelja u vladi federacije u roku 2 tjedna dolazi nam aluminij 10000000000000000%%%%%%%%%%%%%[thumbsup] ” Živio nam ti i tvoj prijatelj[smiley] ” zbog toga je ostao u + u petak tada nisam znao zašto – pretpostavljao kao i svi ostali

Ta vijest je već nekoliko puta bila sigurna, pa ništa.
[pray]

samo da se podsjetimo[thumbsup]-http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=8262&Itemid=2 jednom nogom smo već u aluminiju
i još jedan noviji link [wink]http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=21185&Itemid=5

gledajte gospodo TLM se nebi kupovao bez Aluminija.to je činjenica i samo tako bi se zatvorio cijeli krug.kako je završeno sa TLM-om tako čemo kupit i Aluminij.100% sigurno.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


gledajte gospodo TLM se nebi kupovao bez Aluminija.to je činjenica i samo tako bi se zatvorio cijeli krug.kako je završeno sa TLM-om tako čemo kupit i Aluminij.100% sigurno.

99% se slažem sa ovom tvdnjom, onih 1% ostavljam kao nesigurnost, jer bez Aluminija, TLM je pušiona.
Zamislite 1400 radnika na 3 godine + ulaganja? Čisto sumnjam da bi se neko upuštao u takvu priču bez Aluminija.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kolege, često spominjemo dokapitalizaciju. Ona znači da svi dioničari imaju pravo kupovati razmjerno svom udjelu. To znači da bi tri vlasnika trebala stvoriti golem iznos novca za dokapitalizaciju, ako ne žele izgubiti većinski paket. Mislim da ne žele. Mogu li oni stvoriti taj novac? Kako? Kreditom? Ako ne mogu onda je dokapitalizacija upitna, Što vi mislite?

kolega dokapitalizacija ide po nominalnoj cijeni dionice, a znamo koja je to cijena. prema tome nevidim problem. [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Sta mislite sta bi se sutra moglo dogoditi sa ovom dionicom? Navala kao onda kada je otisla do 1900kn (kada je sve ovo bilo najavljeno) ili cemo imati kocenje cijene ,nagli rast pa pad… u zadnje vrijeme se dešavalo da dobre vijesti nisu devale veliki pomak na dionicama, mislim na potpisane poslove i sl. Najava nekog događanja vise pomakne cijenu nego sama realizacija projekta.Ovo sa TLM-om se znalo u petak pa nije zabilježeno ništa spektakularno, promet,rast,kretanja sve uobicajeno.

Sutra na naslovnici poslovnoga

http://www.poslovni.hr/7866.aspx


Sta mislite sta bi se sutra moglo dogoditi sa ovom dionicom? Navala kao onda kada je otisla do 1900kn (kada je sve ovo bilo najavljeno) ili cemo imati kocenje cijene ,nagli rast pa pad… u zadnje vrijeme se dešavalo da dobre vijesti nisu devale veliki pomak na dionicama, mislim na potpisane poslove i sl. Najava nekog događanja vise pomakne cijenu nego sama realizacija projekta.Ovo sa TLM-om se znalo u petak pa nije zabilježeno ništa spektakularno, promet,rast,kretanja sve uobicajeno.

cijena se u skorije vrijeme neće spuštati baš da dođu i crveni kmeri.jednostavno nema kamo ići nego prema gore.neozbiljno bi bilo reći da će odmah skočiti na 1900 kn ali garntiram janjetinom da je do uskrsa na 2000 kn osim u slučaju dokapitalizacije.pa jedna industrogradnja ,turbo gubitaš sa 2400 sudskih parnica je na 1700 kn [censored].

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Kolege, često spominjemo dokapitalizaciju. Ona znači da svi dioničari imaju pravo kupovati razmjerno svom udjelu. To znači da bi tri vlasnika trebala stvoriti golem iznos novca za dokapitalizaciju, ako ne žele izgubiti većinski paket. Mislim da ne žele. Mogu li oni stvoriti taj novac? Kako? Kreditom? Ako ne mogu onda je dokapitalizacija upitna, Što vi mislite?

To dosta ovisi o velicini dokapitalizacije, nije svaki dokap kao LKPC di za 2 dobijes 3. Ako recimo ides da za 4 dobis jednu, i to po nominali od 100kn, kostat ce te 10 miliona kuna. To je, po trenutnoj cijeni, oko 6250 dionica, a tom se kolicinom protrguje u 2 dana. Znaci za tjedan-dva se moze skupiti bez rusenja cijene.

New Report

Close