DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
6.240
1,857
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ne nužno.načinom i količnom kako se trguje zadnjih par dana lako moguće da neko već sad sve zna.ili je to ili neki kockar ispaljuje milijune na slijepo,ja ne vidim šta bi drugo moglo[emo_smijeh]

koji je to način trgovine? Lupanje po asku?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



ne nužno.načinom i količnom kako se trguje zadnjih par dana lako moguće da neko već sad sve zna.ili je to ili neki kockar ispaljuje milijune na slijepo,ja ne vidim šta bi drugo moglo[emo_smijeh]

koji je to način trgovine? Lupanje po asku?
[/quote]

ništ nije bačeno u vjetar,
dapače čak je po mom osobnom mišljenju i dobro podebljano…

top 10 je također navodno malo jači, pa si probajte zbrojit logiku straha i panike

2+2=5

ili možda i više….

taj koji je srušio sa 120 na 6x kn nije da nije drhtao dok je krenuo u rabotu, ne sa svojim dionicama, i skidam mu kapu, a s druge pak strane znao je da nemores očekivat prejaki bid u takvim situacijama, a ask mu se počeo sam nudit kad je došao do cilja….

stoga tko može…..strpljivo, a tko ne sutra nek krene u akciju, ima za sve…
1 lipica je minimum, a gornji limit, eh ….može, baš ne vidim granicu…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Da li je negdje izašao podatak po koliko kuna će se izdavati nove dionice?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




ne nužno.načinom i količnom kako se trguje zadnjih par dana lako moguće da neko već sad sve zna.ili je to ili neki kockar ispaljuje milijune na slijepo,ja ne vidim šta bi drugo moglo[emo_smijeh]

koji je to način trgovine? Lupanje po asku?
[/quote]

top 10 je također navodno malo jači, pa si probajte zbrojit logiku straha i panike

[/quote]

top 10 je čak i slabiji, no top 10 i nema neke veze u ovome, ako se igra, igra se ispod crte

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Zar nisu bile cca duplo manje?
Na ročištu će pretresti 3,3 mlrd. kuna tražbina

Na ročištu će pretresti 3,3 mlrd. kuna tražbina



ne nužno.načinom i količnom kako se trguje zadnjih par dana lako moguće da neko već sad sve zna.ili je to ili neki kockar ispaljuje milijune na slijepo,ja ne vidim šta bi drugo moglo[emo_smijeh]

koji je to način trgovine? Lupanje po asku?
[/quote]
moguće
prebrzo se to dogodi da bi ti znao dal je ovaj lupio po asku ili ovaj njemu dao po bidu. način trgovanja je osiguraj lijevo i desno i odhaklaj lagano u sredini. 68,20 preko milijon i po kuna u dva dana,neposredno prije ovog famoznog ročišta.
halo hanfa da li se čujemo ? [emo_smijeh]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

Vaš link …

sduvnja1, 05.02.2013. u 16:37
a nakon današnjeg ispitnog ročišta, vjerovnike na idućem ročištu čeka rasprava o planu restrukturiranja koji je predložila Uprava Dalekovoda

sduvnja1, 05.02.2013. u 16:37
Dodaje da je za Vladu i Ministarstvo financija Dalekovod jedan od najvažnijih slučajeva, budući da je riječ o izvoznom poduzeću sa 760 zaposlenih u matici te 1.700 ukupno u matici i povezanim društvima. “Stoga je bitno da predstečajna nagodba uspije te da se tri kategorije vjerovnika usuglase, a to su banke i financijske institucije, država i jedinice lokalne samouprave te ostali”, kaže Šegon.

Čitanje vjerovnika Dalekovoda trajalo satima

Ovi imaju više vjerovnika nego radnika![emo_smijeh]

sad je bar jasno da neko zna uvik prije dioničara sve, država je ode stavila ledja i ovo ne može u stečaj niti pod razno ,ova se firma izvukla definitivno šte je dobro za dioničare i za Hr.Sad će Lopina bacat izračune da dionica vridi 20 kn, a nakon ovakve vjesti da će je država gurnit bi tribala otić gori deset posto

bio sam danas na predstečajnoj nagodbi nikad kraja čitanju vjerovnika čitačice tražile deset minuta odmora

200 milijuna eura duga?! to je prava firma !


bio sam danas na predstečajnoj nagodbi nikad kraja čitanju vjerovnika čitačice tražile deset minuta odmora

dobro da je Antiša stavio link na komentaru članka da se javno vidi i količina bizarnosti u svemu tome
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/80/803ef49e8764e20627509c5dc474d3a1.pdf
dio računa na 6 tisuća i kusur kuna

pa se postavlja pitanje koliko ovakvih stane u milijun-dva kuna ?
100,200,više? [emo_smijeh]
nek je svaki takav uzeo 3 minute za čitanje ode taj radni dan u nepovrat

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

New Report

Close