DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 23:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



…This is free country.

Ovo uopce nije istina jer sloboda je u glavama ljudi,a oni koji se uvijek pozivaju na to da je borba sa mocnicima,drzavom,politikom,krupnim kapitalom uzaludna i da treba odustati nikad nece biti slobodni,a takvih je u K-rvatskoj 99%.
[/quote]

Sigurno da ne funkcionira pravosudje i mnogo toga, i vjerojatno ljudi jos nisu sazivili sa demokracijom sa svim ogranicenjima i mogucnostima koje ona donosi.

Ali ipak je ovo slobodna zemlja, imamo slobodne izbore i pravo na izreci svoje misljenje. Iako ovo pravo na misljenje bi neki u ovoj Vladi ukinuli sudeci po nedavnim dogadjajima u Zagrebu.
To samo pokazuje koliko je dalek put do sazrijevanja drustva kako bi zivilo punu demokraciju.


Tvrtka ide u stečaj a cijena divljački raste dali to ima na bilo kojoj burzi u svijetu ili smo i po tome fenomen.
pa ti jos nisi shvatio, sve kompanije koje posluju sa minusom ima da im cijena dionice drasticno poraste zato jedva cekam fi te da iz portfelja izbacim sve sto je u plusu


Ali ipak je ovo slobodna zemlja, imamo slobodne izbore i pravo na izreci svoje misljenje. Iako ovo pravo na misljenje bi neki u ovoj Vladi ukinuli sudeci po nedavnim dogadjajima u Zagrebu.
To samo pokazuje koliko je dalek put do sazrijevanja drustva kako bi zivilo punu demokraciju.

jedno je pravo na osobno mišljenje a drugo pisanje jednog te istog u nedogled..ja shvaćam tebe i tvoju ljutnju ali to ne opravdava onog lika lopinu npr. da kad je valjda na bidu dođe ovdje i tuče iz svih oružja nekakvim plahtama od tekstova prepunih nekih vlastitih izračuna s ubačenim svakakvim varijablama.halo ?
ili non-stop tvoje pisanje o marifetlucima ove ekipe.Ja se slažem s tobom i za tu ekipu i za Gorjupa i za Hanfu al šta sad ?
neki dan ti je u jutarnjem bila priča kako premijerov brat ima kredit od par milijona eura kod tvrtke kćeri ljubljanske banke i da su mu jamci roditelji i ja naivac očekivao da novinari to razvale,al ništa… niti m od mlakog,samo još priča da veli taj brat kak zoki za to nije znao. i to je to [emo_smijeh] i onda o kakvoj bi ti demokraciji ovdje pričao kad o sudbini štediša lj banke od ogromnog uticaja je čovjek čiji roditelji su jamci za povlaštenu kredu u toj banci..to je smješno ko i skoro sve u hrvatskoj,al kog smeta nek podnese kaznene prijave a ne guši ovdje svaki dan prostor za neku korisniju raspravu iz core biznisa dalekovoda [emo_namigusa]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

@pisarovina
A sto ce tvoja korisna rasprava iz core businessa pomoc dalekovodu,a posredno i malim dionicarima. Znaci jedina opcija je obracun sa kriminalom,a druge stvari ce sjesti na svoje mjesto same od sebe ako ovo prizivi. Sjecate se kako ste me napadali kad sam govorio da je racun u blokadi???? Hanfa,prijave i slicne gluposti. Gdje su sad ti kad dionica vrijedi pola ondasnje cijene???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

i što sad ti predlažeš frankie ? na koji način bi se ti obračunao s tim kriminalom i što si konkretno poduzeo po tom pitanju ?
ili želiš da ovu temu na forumu preimenuju u pokret za istinu o dalekovodu? i da uz par odabranih ukazivača poput lopine na primjer (treba pozvat i onog sindikalca) cjelodnevno čitaocu peru mozak samo o tome? i vjerojatno usput kupuju kad dođe na target [emo_smijeh]

duvnjak je napisao gore quote: To je dokaz da tvrtka funkcionira i da je radila i za vrijeme blokade racuna.
Znači da se u svoj ovoj mulji može naći i pozitivan pristup a hanfe i policije nek se bave onim drugim.ako se žele bavit. i sad ti za koji dan anonimusi imaju prosvjed,vjeruj da ćeš biti korisniji da odeš na cestu nego bilo koje slovo da ovdje napišeš

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

Pričate o krininalu u DLKV.
DLKV je zreo za stečaj i spašava ga država da još 3.000 ljudi ne izgube posao.
Puše vjrovnici djelomično,vlasnici-dioničari su dobro spušili i još će.
I za to ne treba tražiti krivca u upravi DLKV nego shvatiti da nisu oni krivi
nego vi koji ste im vjerovali.I još uviek čekate Godoa,a on neće doći.
Nemojte zaboraviti da su najveći gubitnici oni protiv kojih pišete.Pa njima se
imovina od 2000 kn po dionici smanjila na 65,sa tendencijom da bude i manja.
Vi ih nazivate kriminalcima,ja ih smatram najvećim gubitnicima.Njih je dotaklo
najgore prokletstvo:Daboda imao,pa ne imao!
I oni su u panici!

izgleda da se nije poslao post pa ću ponoviti:zadnji puta kad sam pisao na ovoj temi je bilo u 7 mjesecu prošle godine.cijena je bila 105 kuna. napisao sam da je bolje tih 105 kuna uplatiti u kladionici nego dati za dionicu Dalekovoda jer sam vidio da će se strmoglaviti. i završila je na 57 kuna. i sad vam mogu reći da je u ovom trenutku bolje 65 kuna uplatiti u kladionici jer mi ovo izgleda isto kao onda. na žalost za razliku od Hidroelektre ovdje i bid izgleda dosta loše tako da mi to služi kao potvrda

ako bude hiperinflacija dionica današnja cijena je premija
jer ako sadašnjih broj dionica vrijedi koliko vrijedi
i još tiskaju toliko logično je da vrijedi uduplo manje
ili meni matematika ne ide
ps-nije nagovor na kupnju i prodaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


…Nemojte zaboraviti da su najveći gubitnici oni protiv kojih pišete.Pa njima se
imovina od 2000 kn po dionici smanjila na 65,sa tendencijom da bude i manja.
Vi ih nazivate kriminalcima,ja ih smatram najvećim gubitnicima.Njih je dotaklo
najgore prokletstvo:Daboda imao,pa ne imao!
I oni su u panici!

Pises gluposti. Cijim novcima su kupovali te dionice.Novcima koje su zaradili sa svojih 10 prstiju sigurno nisu,a jos manje da je na taj novac placen porez. Sve je placeno novcima koje su isisali iz Dalekovoda zato dalekovod i je u sranju u kakvom je. Da nije bilo isisavanja,Telegri,Parkova,Faxova,profesorcica i doktora ekonomije firma bi bila zdrava,ali u pohlepi da uzmu kravu za sebe ubili su je.Medjutim meni je jasno da ce ovakvi likovi poput tebe kojima je burek ko kuca velik podrzat svaki kriminal za zaradit taj bijedni burek ne bi li ga u tami svoje sobe mogli kusat.Dobar ti tek.Gadljivo drukanje s tvoje strane na svim dionicama na kojima pises ali ovo postaje stvarno previse.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


ako bude hiperinflacija dionica današnja cijena je premija
jer ako sadašnjih broj dionica vrijedi koliko vrijedi
i još tiskaju toliko logično je da vrijedi uduplo manje
ili meni matematika ne ide
ps-nije nagovor na kupnju i prodaju

Hiperinflacijha ili likvidacija.
U slićaju hiperinflacije gubiš dio,u slućaju likvdacije gubiš sve.
Pitanje je samo dali pušiš xx,xx % ili xxx,xx %

xxx,xx=100,00 ,ili 100% više ne može

@pisarovina

sduvnja1, 31.01.2013. u 18:29
Znači da se u svoj ovoj mulji može naći i pozitivan pristup a hanfe i policije nek se bave onim drugim.ako se žele bavit. i sad ti za koji dan anonimusi imaju prosvjed,vjeruj da ćeš biti korisniji da odeš na cestu nego bilo koje slovo da ovdje napišeš

Vjeruj mi na rijec (ako hoces), Forumi se citaju daleko vise nego se misli, od novinara, preko Uskoka do Uprava doticnih tvrtki o kojima se pise.

Pozitivne stvari su jedno, a kriminal drugo.
Ja cu ukazivati i na jedno i na drugo. Kome ne odgovara ima nacina kako se to ignorira.



ako bude hiperinflacija dionica današnja cijena je premija
jer ako sadašnjih broj dionica vrijedi koliko vrijedi
i još tiskaju toliko logično je da vrijedi uduplo manje
ili meni matematika ne ide
ps-nije nagovor na kupnju i prodaju

Hiperinflacijha ili likvidacija.
U slićaju hiperinflacije gubiš dio,u slućaju likvdacije gubiš sve.
Pitanje je samo dali pušiš xx,xx % ili xxx,xx %
xxx,xx=100,00 ,ili 100% više ne može
[/quote]

Namjerno ili iz neznanja potpuno banalizirate pojam i svrhu dokapitalizacije neke tvrtke. Jeli Vam mozda palo na pamet da vrijednost tvrtke moze vrijediti daleko vise od pukog zbrajanja broja dionica prije i poslije. Ako je dokap los moze vrijediti i manje. U ekonomiji 2+2 ne mora uvijek biti 4. To sigurno znate, ali …..

Po Vama bi svaka tvrtka koja ima gubitak, banalizirajuci P/E, trebala vrijediti nula kuna. Evo uzmite Ddjh koji ima akumulirani gubitak od cca 100M i godinama dobit oko nule. Sa proslogodisnjom dobiti od cca 4M kuna treba mu cca 25 godina da samo anulira akumulirani gubitak. I sa Vasom banalizacijom kolika bi bila vrijednost tvrtke.

Ako se vec igrate kolika bi fer cijena trebala biti bar dajte racunicu kako ste do toga dosli i sa kojim pretpostavkama.

New Report

Close