DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 20:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam tužio radi falcifiranja i lažnog prikazivanja FI
to jest radi OBMANE malog dionićara

radnici su puni dionica a ova igra je radi otimanja tim istim radnicima te iste dionice

ljudi nedajte dionice nikome DALEKOVOD je BREND evo samo jedan podatak u NORVEŠKOJ je rađeno 260 stupova koje niko nije mogao odradit u svijetu i sad čeka posao od 630 stupova DALI MOŽETE ZAMISLIT KOLIKI JE TO POSAO a di je Albanija da više ne navodim

nedajte dionice a ovi nek cvile sve će proć pa tako i ova kriminalna igra


ja sam tužio radi falcifiranja i lažnog prikazivanja FI
to jest radi OBMANE malog dionićara

radnici su puni dionica a ova igra je radi otimanja tim istim radnicima te iste dionice

ljudi nedajte dionice nikome DALEKOVOD je BREND evo samo jedan podatak u NORVEŠKOJ je rađeno 260 stupova koje niko nije mogao odradit u svijetu i sad čeka posao od 630 stupova DALI MOŽETE ZAMISLIT KOLIKI JE TO POSAO a di je Albanija da više ne navodim

nedajte dionice a ovi nek cvile sve će proć pa tako i ova kriminalna igra

a jel moreš ti zamislit koliki su dugovi dalekovoda i koje su im gore marže? Koliko bi oni tih tvojih stupova morali napravit da vrate dugove? Daj se malo spusti na zemlju.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Dlkv se bavi dosta specificnim poslom i u Europi nema bas puno konkurencije. To je neupitno.

Ali isto tako Dlkv je visoko zaduzena tvrtka, i to je neupitno.

Sto se tice marzi po kojima Dlkv radi, mislim da su marze uobicajene za ovakve tvrtke (Ebitda marza od cca 10%).

Najveci poslovni problem Dlkv su izleti u poslove izvan osnovnog poslovanja, kao na primjer Sky office, Spaladium arena i dr.
Jedino sto je izvan osnovnog poslovanja donekle bilo dobro je posao sa vjetroekejtranama buduci se isti i naslanja na osnovno poslovanje.

Misljenja sam da bi i ovi navedeni poslovni problemi bili daleko manji da nije bilo gospodarskog kriminala u Dlkv-u, pogotovo u dijelu vezanim na vlasnicku strukturu.

Ne rjesavanje kriminala, odnosno ne kaznjavanhe Ekipe muljatora, cak i uz povoljno rjesenje predstecajne nagodbe nece postaviti Dlkv-od dugorocno na zdrave osnove.
Nazalost kako stvari sada stoje po tom pitanju nista se ne dogadja.
Ekipa Muljatora jos uvijek posjeduje dionice, vjerojatno i trguje dijelom preko trecih osoba.
I poslije Rjesenja Hanfe o zabrani raspolaganja dionicama Ekipa muljatora nije stala sa kriminalnim radnjama, tada u poslu sa tajnim partenorom (clanom NO) u poslu sa vjetroelektranana.
Cak je i Nova Uprava upetljana u nezakonite radnje skrivajuci podatak 20-ak dana da je predala zahtjhev za predstecajnu nagodbu kako bi omogucila imaocima povlastenih informacija nezakonito trgovanhe na burzi.
Kako Zagrebacka burza i Hanfa nisu odradile svoj posao i jos ga ne odradjuju, izgleda da su i one skupa sa Linicem upetljani u mutne poslove i igre sa Ekipom muljatora.

Predstecajna nagodba moze zavrsiti i povoljno za Dlkv-od ali ce Ekipa muljatora i nadalje imati jaki utjecaj na Dlkv kroz vlasnicku strukturu.

moj osobni instikt da se ti baviš specifićnijim poslom od dalekovoda ovdje na forumu kao i većina koja piše za razne interesne skupine

nemojte dati dionicu po ovim cjenama ja vrlo dobro znam šta radimo
ljudi ovaj inžinjering će proči a vi nećete imat dionica
dalekovod je svjetski brend

Ajde moj hilfigire50.Jucer si se regitrira pretpostavljam kupio dionice na 60tak kuna i sad drukas na rast.Prozirno. Kolega sduvnja pise bar po mom misljenju najrealnije na ovoj temi i to dosta informativno. Ni za ni protiv.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

ja nisam kupio ja sam dobio dionice i to jako davno kao i veliki broj radnika samo radi info

sduvnja je načitan interesni pisač na forumu u raznim dionicama sa svojom realnošću samo blati na kulturan al proziran način
nisu ni drukeri više što su bili

ako si većradnik uvati se posla,a ne blačenja forumaša ,pogotovo jednog realnog i pozitivnog
mislim da nisi u rangu s njim diskutirati pogotovo šljaker poput tebe

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

upravu si ja šljakam i pošteno zarađujem za život za razliku od ovakvih koji pišu za muljatore i za takvo pisanje su plaćeni samo dabi nama radnicima oteli dionice

zato nedajte svoje pošteno zarađene dionice ovoj ekipi muljatora sve je to igra samo radi otimačine

i zgrozim se kad ima ovakvih likova koji misle da smo mi kupovali prodavali dionice na nepošten način
kao da ih mi nismo pošteno zaradili novac!

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pozdrav, imam jedno pitanja. Kakva je točno situacija s tom predstečajnom nagodbom, da li se još vode neki pregovori između dalekovoda, banak i vjerovnika ili je ta faza gotova pa se sad čeka skupština kako bi se odlučilo o mogućoj dokapitalizaciji. Prati sam temu neko vrijeme ali u zadnje vrijeme nisam baš u toku, a ne da mi se sad kopat po starijim postovima. Unaprijed hvala na odgovoru.

ako je tko prevaren onda je to mali ulagač -koji je krvavo zarađenu crkavicu uložio u ovu firmu , a uprava svojom netransparetnošću ga osakatila za upola vrijednosti dionice s 120 na 65 kuna
a da ne kažem da su neki ulazili na 160 240 340 kuna itd

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pa čovjek je u pravu,tko ne mora sigurno neće prodavat na ovim cijenama.
A za onoga tko piše 20-tak postova dnevno stvarno je pitanje koje su njegove namjere.Iako očito da moderator to dozvoljava.

New Report

Close