DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 09:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
13.166
3,807
3,42
3,48
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zmrklic: ” Da li je neko zna, koliko bi uštedio DLKV na troškovima za Sirovinu u slučaju kupnje Aluminija, odnosno kako bi se odrazilo na profit? ” U slučaju kupnje??? Alo! Potpisano je i kupljeno.[shocked]

Pretpostavljam da je mislio na Mostarski Aluminij. Konkretna usteda vjerojatno dobrim dijelom ovisi o cijeni struje koju ce s vladom BiH isposlovati. Ali sumnjam da bi isli u cijeli taj posao da im se na kraju ne isplati.

A sorry, krivo sam skužio. Ali to je povezano, vidi se iz aviona, Aluminij je siguran.[proud]

sve je povezano samo treba malo mucnut glavom ——— hdz dobiva vladu tlm prodat feal otvorijo novi pogon a do bozica dolazi i aluminij ————100%

Ne mislim da je Aluminij povezan s HDZ-om, ja tu puno više računam na moć Glencore-a. Zato i ja računam da je Aluminij siguran, jer bez Aluminija ne vjerujem da bi kupovali TLM.


markoc5: ” ..pa vijest je došla u najgorem mogućem trenutku…kad je objavljeno da prvi prdgovori izmešu hdz-a i hss nisu završili uspješno..teški , downer….[undecid] ” To bas nije istina. Rekli su da imaju jos par otvorenih pitanja ali nacelno su se oko vecine pitanja slozili. Jedino oko ceg se jos nisu usuglasili su ZERP i NATO, a to ce prepustiti Sanaderu i Friscicu da se dogovore. Cisto sumnjam da ce im na tim pitanjima pasti koalicija, s obzirom da su i jedni i drugi za ZERP, dok bi HSS odustao od referenduma ako se u HR javi dovoljna podrska. Bitno da i dalje nitko ne razgovara s SDP-om. Iako, cak i da razgovaraju, Jurcic je out a Cacic in, pa je opet svejedno.

Je.iga kako su se to dogovorili ako je hss prije pocetka pregovora istakno 3 uvjeta – zerp, nato i ulaganje u poljoprivredu.. To znaci da se nisu dogovorili oko 2 od tri temeljna pitanja.. Al nebitno to nema veceg utjecaja na DLKV jer je ovo jedna od rijetkih firmi koja je izasla iz ove nase zabokrecine, uskoro ce i natjecaji za poslove na izgradnji infrastrukture za euro 2012 u poljskoj i ukrajini pa ce te se i sami uvjeriti[proud]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Kako komentirate što je konzorcij u kojem je i Dalekovod dobio TLM za 1 kunu?

Ima jos jedna zanimljivost u svezi TLM-a(Dalekovoda) i Aluminija, a to je:
Vlasnik Aluminija je 88% Federacija BIH (jos malo:)) i 12 % je Vlada RH kroz firmu TLM !
E sad me zanima, je li i to vlasnistvo nad Aluminijem preslo na konzorcij (Dalekovod) u ovoj kupnji TLM-a ili je ostalo pri Vladi RH!
Ako netko zna vise ili tocnije bio bih zahvalan…
[huh]

p.s. mozda smo mi vec i vlasnici djela Aluminija 🙂

Da, kao što smo i vlasnici Dalekovoda, al nas se kod odlučivanja ništa ne pita [proud]

Nema promjena u TOP 10.

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

neznam kako vama ali iduče godine mi miriši na dokapitalizaciju [proud]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

imam info————–od prijatelja u vladi federacije u roku 2 tjedna dolazi nam aluminij 10000000000000000%%%%%%%%%%%%%[thumbsup]

Kolege, često spominjemo dokapitalizaciju. Ona znači da svi dioničari imaju pravo kupovati razmjerno svom udjelu. To znači da bi tri vlasnika trebala stvoriti golem iznos novca za dokapitalizaciju, ako ne žele izgubiti većinski paket. Mislim da ne žele.
Mogu li oni stvoriti taj novac? Kako? Kreditom?
Ako ne mogu onda je dokapitalizacija upitna, Što vi mislite?

New Report

Close