DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prepucavanja zaposlenika Dalekovoda na ovom Forumu tko je sto znao i u kakvim odnosima je bio sa starom Upravom su besmislena. Svatko tko je bio zaposlenik Dlkv-a morao je surajivati sa starom Upravom.

Pitanje je samo koliko ljudi unutar Dlkv-a je znalo za poslove Ekipe muljatora (Skansi, Tipuric, Milicic, Belamaric, Kraljevic, Curic i dr) i aktivno ili pasivno pomagalo Ekipi u nezakonitim radnjama.

Bojim se da je jedan dio Forumasa koji se sada javljaju iz tog kruga.
Na zalost ili na srecu ako pravna drzava bude imalo funkcionirala (Dorh i/ili Uskok) mogli bi im vidjeti i lica kad bude izvjestavao Andrija Jarak.

Rekao sam ja njemu: ne igraj se, mogao bi ti Andrija Jarak izvjestavati ispred kuce.

Vjerujem , da ćemo do ljeta imati još puno novih detalja šta se događalo u firmi. Ova predstećajna nagodba traje 120 dana. Ako je zaduženje deset puta veće od vrijednosti firme , kako se to može riješiti u ćetri mjeseca, zašto se veliki dio zaposlenih na ovom forumu javlja pod šifrom ,ima svoju pozadinu. Svi koji se ne žele predstaviti imenom i prezimenom boje se za svoja radna mjesta, Prije godinu dana tvornice Gorica i Dugo selo izdvojene su u d.o.o. No tada je na tim lokacijama uglavnom u Gorici smanjen broj zaposlenih 40 posto. tih 40 posto ne rade više u firmi. To što se tada dogodilo u Gorici sada se u očekuje u d.d. na Žitnjaku. Uzadnja tri mjeseca pažnja je bila usmjerena samo kako skinuti blokadu. Sada kad je blokada skinuta treba SMISLITI kako zaraditi plaće.

Vecer, prvo zelim napisati da radim u dalekovodu na zitnjaku…i.pratim vec forum godinu dana i vjerujte mi znali ste me nasmijati (necu u detalje;) a drugo moramo biti anonimni jer smo dobili obabijest od firme da nitko od zaposlenika ne smije davati izjave ili pisati po forumima i sl jer dobiva otkaz tako da shvatite ljude ako anonimni…a ne zelim komentirati ili osudjivati pojedine osobe koje tu pisu ali vecina su gluposti i vidi se da pisu iz koristi;) a inace vecina firme je dosla preko gore navedenih osob (cak i ja ali bez obzira zelim da odgovaraju za sve sta radili sa firmom) tako da je normalno da neki (ne kazem da da) zataskavaju i vracaju usluge;) a za sve se zna vec godinama ali nitko nikada nije nista poduzeo nego se sada javljaju kada proslo vec “12 sati” tako da mi je smijesno da se sada javljaju i otkrivaju toplu vodu jer vec par godina je poteskoca sa firmom bilo od rezanja placa,ukidanja prebaca i sl…i sve.je.upucivalo di sve vodi ali nitko se nije bunio ( licemjerno za rec ali i ja a moji poznati znali sve ali vaznije je misliti na sebe i placu nego na firmu) a sta se tive nove uprave ne zelim komentirati jer vecina koja radi u dlkv ali na malo vecim pozicijama zna sve i zato ne zelim o tome jer je sve jasno)
I da nadodam,nemam dionice,niti me zanimaju nego ovo vise pisam jer ima dosta gluposti tu ( pogotovo oko poslova i poslovanja i financija) i javna je tajna da vezano za sve koji spominjani tu nema papirnatih dokaza i potpisa tako da ce se nazolost sve pod tepih zamest…jedino mi zao sta nakon 10-ak godina trazim drugu firmu i to je sve sta zelim reci…

@zelimznati
Zanimljiv je taj strah od Nadredjenih, cak i kad postoji zastita anonimnosti.

To me podsjeca na komunisticku Jugoslaviju. I nakon dvadeset godina slobode i demokracije strah je jos uvijek tu.
Nije cudno da vladaju razni hohstapleri i ….

Dobro kazu, za promijeniti mentalitet naroda potrebno je tri generacije.

Nemogu svatiti zahtjev da se ne piše po forumu. Iz priloženoga se vidi da DALEKOVODAŠI pišu ali se ne potpisuju. Šta za firmu znaći ako ispadne text na forumu a ne potpiše ga TOMO nego TRAKTOR

Dalekovod d.d. : Izvjesce neovisnog revizora i skraceni financihski izvjestaji 30.rujan 2012.

Bilanca (str 3):
Dugorocne obveze-Posudbe: 31.12.2011=322M; 30.09.2012=141M (umanhenhe za 181M)
Kratkoroc obveze-posudbe: 31.12.2011=600M; 30.09.2012=742M (povecanje za 142M)
Biljeska 9:
Kamate za dugorocne kredite = cca 4,6%
Kamate za kratkorocne kredite = cca 7,0%

Ovdje se vidi kakvu su lihvarsku politiku vodile Banke golikuže.
Ali se isto tako postavlje pitanje gdje su bili i sta su radili clanovi NO iz redova Fondova, sve vrsni ekonomski strucnhaci?

Kako je vidljivo da su Fondasi u NO samo iz razloga da stite interese Banaka, a na stetu Dlkv-a, cisto sumnham da ce u procesu predstecajne nagodbe Fondovi stititi interese Dalekovoda, a time i interese svojih udjelinicara.

Zanima me jeli ijedna institucija u ovoj Balkanskoj drzavi kontrolira rad Fondova!

I jos nam jedan od Fondasa zeli biti predsjednik NO.
Sve je to sljam do sljama, i trebalo bi u prvu ruku na slijedecoj Skupstini traziti njihove ostavke zbog nesposobnosti i/ili djelovanja protiv interesa Dalekovoda.

@zelimznati

sduvnja1, 31.12.2012. u 07:41
I da nadodam,nemam dionice,niti me zanimaju nego ovo vise pisam jer ima dosta gluposti tu ( pogotovo oko poslova i poslovanja i financija) i javna je tajna da vezano za sve koji spominjani tu nema papirnatih dokaza i potpisa tako da ce se nazolost sve pod tepih zamest…jedino mi zao sta nakon 10-ak godina trazim drugu firmu i to je sve sta zelim reci…

Nadala se i gospodja iz Fimi Medije da ce sve ici pod tepih.
Nadao se i pomocnik ministra branitalja, pa sada svira klavir.

Hvala Bogu sto ulazimo u EU pa se nesto u kaznenom progonu i desava.

Tako da nisam bas siguran da ce se Ekipa Muljatora tek tako izvuci.
Previse je tu kriminala bilo. Dovoljno je da propjeva samo jedan nizerangirani Muljator i bit ce ih za sviranhe klavira koliko hoces.

Dalekovod d.d. – Dalekovod d.d.-materijalne činjenice-Sportski grad TPN
31.12.2012 9:45:13
http://www.zse.hr/default.aspx?id=43635
A koliki je vlasnički udio DLKV kao suosnivača ovog Sportski grad TPN?

http://zse.hr/default.aspx?id=43635
Zagreb, 28. prosinca 2012. – Dalekovod d.d. u svojstvu članice konzorcija/osnivača društva Sportski grad TPN
d.o.o. obavještava investitore da je društvo Sportski grad TPN d.o.o. dana 28.12.2012.g. podnijelo prijedlog za
pokretanje postupka predstečajne nagodbe u Financijskoj Agenciji.

Pozdrav

@sduvnja1
Eno je nekidan pao i pomocnik ministra branitelja.I on je uzimao samo za kavu kako kazu,a ja mislim da zasluzuje bar godinu za svaku kavu plus naknadit svu stetu drzavi koja ce nastat jer sada ce svi branitelji koji su preskoceni na listi imat pravo trazit naknadu stete.
Pa neka drzavni duznosnici,DORH i pravosudje i dalje stite nase privatizacijske “vitezove”,a gospoda iz Dalekovoda to sigurno jesu.Sve ce to jednog dana doci na naplatu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/b0NP4QmJTjnzkdBEyrn1Kw==.pdf
[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/pzUcdSU6KVyqiTdh84kdRQ==.pdf%5Bemo_cool%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close