DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ako gube vjerovnici nagodbom,neće ni dionićari lišo proč

A večina dioničara je prošla već sad odlično??[emo_smijeh][emo_ljut]


da bi se sve dobro proučilo potrebno je malo više vremena, pa g. lebowski nemojte trčati pred rudo.

Možda vama treba malo više vremena, meni sasvim sigurno ne treba. A koliko vidim po komentarima, čak i da na raspolaganju bude svo vrijeme svijeta, većini dioničara ne bi bilo dovoljno da ga pročitaju.

Otpor prema znanju ovdje je upravo fascinantan.



da bi se sve dobro proučilo potrebno je malo više vremena, pa g. lebowski nemojte trčati pred rudo.

Možda vama treba malo više vremena, meni sasvim sigurno ne treba. A koliko vidim po komentarima, čak i da na raspolaganju bude svo vrijeme svijeta, većini dioničara ne bi bilo dovoljno da ga pročitaju.

Otpor prema znanju ovdje je upravo fascinantan.
[/quote]

fascinantna je samo vaša skromnost i samozatajnost, a o znanji da i ne pričam, toliko teksta ne stane na ovaj forum. Uz toliko znanje i pamet pitam se samo što radite na temi Dalekovod, vi ste kapacitet za NYSE a možda i šire.

Dalekovod d.d. je odblokiran

Evo, prvi znate

Poslovni subjekt, OIB…. 20.12.2012. u 16:05 nije blokiran

MAST – Ako nešto proizvedemo , pošaljemo kupcu na vrijeme, a on uredno i na vrijeme plati – a mi za taj posao ne dobimo novac , tada tu nešto nije u redu. SASVIM JE SPOREDNO DALI SE TU RADI O PROIZVODNJI ILI IZGRADNJI.

Gdje je dosadašnji predsjednik nadzornog odbora

Ako je Ledo sa bookom od nekih 4500 kn dokapitaliziran po 8000 kn što je skoro book x 2, ne bi se čudio da pretvaranje potraživanja u kapital bude po 120-150 kn a dokap u novcu minimalno po nominali pa do nekih 120 – 130 kn. ako je sadašnji book Dlkv nakon čišćenja bilance cca. 70 kn , ne vidim problem da se firma sa hrpom ugovorenih poslova i dugoročnom perspektivom u energetskom sektoru, financijski stabilno restrukturirana, ne dokapitalzira po book x 1,7 – 1,8 cijeni što bi bilo cca. 120 kn po dionici jer smo svjedoci da su se OMF nakrcali Leda po 1,8 booka. Nakon ovoga popuštiti će samo oni dioničari koji ne budu imali novaca za dokapitalizaciju i oni koji ne smiju kupovati, a OMF će smanjiti svoju ulaznu cijenu za koju znamo da je bila “fer i jako povoljna”. Ispričavam se poštovanom kolegi lezbowskom na neznanju, ali morao sam pokazati koliko sam neuk.


Dalekovod d.d. je odblokiran

Evo, prvi znate

Poslovni subjekt, OIB…. 20.12.2012. u 16:05 nije blokiran

ako je to točno, sutra bi trebala doći obavijest na ZSE, a to onda znači brzi povratak dionice prema 90-100 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Gdje je dosadašnji predsjednik nadzornog odbora?Ukrcao se u svemirski brod sa gay vanzemaljcima i pobjegao u petu dimenziju![emo_ooooo]

Za jednu dionicu nominalne vrijednosti 380 kn i book value od cca. 4500 kn ?? investitori su iskrcali 8000 kn po dionici, a 70 % su uzeli mirovinci.

Ono sta je najzanimljivije meni procitat iz tih izvjesca predstecajne nagodbe je ukratko :

1. Na temelju provedene analize vrijednost dionickog kapitala drustva u trenutnim okolnostima je negativna zbog nastalih blokada, nelikvidnosti i gubitaka u proteklom razdoblju

2. Nakon ciscenja bilance od trenutno nenaplativih potrazivanja vrijednost dionickog kapitala tj.book value je na 30.9.2012 je 70 kn po dionici s tim da ce do kraja godine bit i manji cca 60 kn(eventualna naplata tih potrazivanja ce utjecat na povecanje tog kapitala al to je pitanje kad i koliko ce se naplatit tj kupovanje macka u vreci i eventualno moze znacit kao mala premija na cijenu dionice tko je hoce platit, a sumnjam da takvih ima puno)

Samo po tome ne vidim kako postojeci dionicari mogu proc puno bolje od sadasnje cijene i tko bi placao skuplje od trenutnog book valua moze bit jedino jeftinje jer ovakve projekcije su samo projekcije stvarnost je uvjek daleko teza i kompliciranija

Ignore : renči

@gismund
odi na stranice FINE…
http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet/87
pročitaj si cijelo revizorsko izvješće…. od početka do kraja… tj. BVPS je na dan 30.09. bio cca 70 Kn… no, od 01.10. pa do nanas nisu poznati prihodi ni rashodi… ali su na dnu izvješća navedeni prosječni mjesečni rashodi a isti iznose skoro 116.000.000 kn…. što misliš jeli Dalekovod nakon 30.09.2012 pa do danas imao mjesečne prihode od cca 116.000.000 kn… ?

New Report

Close