DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

čim se odblokira račun za koji dan očekujemo povratak dionice na razine 1xx kn


čim se odblokira račun za koji dan očekujemo povratak dionice na razine 1xx kn

Prouči malo pomnije sve papire koji su predani u okviru predstečajne nagodbe.

Recimo, dobit se očekuje tek 2015. godine, u iznosu 21.6 milijuna kuna (dok bi ovogodišnji gubitak trebao iznositi 438 milijuna kuna).

Ne bi to ni bilo toliko loše, da neće biti dokapitalizacije, a bit će je. Cijena po kojoj će DLKV dokapitalizirati je nepoznata, ali vidjet ćemo koliko će se one posojeće “obezvrijediti”.

Naravno, sve to prvo treba proći vjerovnike, a potom i dioničare. A to sasvim sigurno neće biti bezbolan put.

U ovom trenutku meni se DLKV čak čini dosta skupim.


U ovom trenutku meni se DLKV čak čini dosta skupim.

ako ti se čini skupim, a ti ga prodaj, to je bar jednstavno [emo_smijesak]



U ovom trenutku meni se DLKV čak čini dosta skupim.

ako ti se čini skupim, a ti ga prodaj, to je bar jednstavno [emo_smijesak]
[/quote]

I to je to? Ja sam očekivao da ćeš ti reći zašto je tebi jeftin. Očito sam te precijenio.[emo_smijeh]


Očito sam te precijenio.[emo_smijeh]

ne brini, ja tebe nisam [emo_smijesak]


Novosti iz Vlade RH:

"Sugestija je banaka da prihvatimo i zahtjeve s nepotpunom dokumentacijom i da se odmah ide na proces. Dok on traje, račun tvrtke ne može biti blokiran, a uprava dobiva kontrolora koji će nadzirati troškove", kazao je Linić. Ta je sugestija prihvaćena. Rekao je i kako se događalo da su neki vjerovnici odustajali od nagodbe zato što su vjerovali da će više dobiti privatnom tužbom, nego predstečajnom nagodbom. To se više neće događati."


Ovo je najbitnije[emo_palacg]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Stiglo rješenje, Dalekovod ide u predstečajnu nagodbu

da bi se sve dobro proučilo potrebno je malo više vremena, pa g. lebowski nemojte trčati pred rudo.

ako gube vjerovnici nagodbom,neće ni dionićari lišo proč

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Po koliko će ići dokap? Nominala je 100 kn, a koliki je BV kad prođe predstečajna?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

a mene baš zanima oćel revna hanfa provjerit ovog koji je u 15:02:56 prodao jednu jedinu dionicu i time srušio cijenu od onog čišćenja do 66.36 na 63.65 [emo_smijeh]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

glavne stavke ove nagodbe su

drastično očišćena bilanca
otpis kamata 17 mil. kn
pretvaranje duga u kapital 97 mil. kn
reprogram postojećih zaduženja
ukidanje sudužništva
dokapitalizacija u novcu 150 mil. kn

cijena dionice zdrave firme, fin. restrukturirane sa očišćenom bilacom u dokapitalizaciji ???? moja procjena je u rasponu od 80 do 120 kn

New Report

Close