DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,79
74.756
19,737
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Naslov: Informacija o bitnim činjenicama iz poslovanja Dalekovoda d.d. Zagreb

Dalekovod d.d. predao je danas, 18. prosinca 2012. godine dodatne dokumente za predstečajnu nagodbu, sukladno traženju FINE od 3.prosinca 2012.g. , koje dostavljamo u privitku.
Među dokumentima je i revidirano izvješće i skraćeni financijski izvještaji na dan 30. rujna 2012. godine za Dalekovod d.d. Sukladno međunarodnim računovodstvenim standardima obavljena su usklađenja i ispravci knjiženja prihoda i rashoda, te je navedeno dovelo do izmijenjenih rezultata iz prošlih razdoblja poslovanja. Za navedeno razdoblje Dalekovod d.d. ostvario je prihod 618,83 milijuna kuna i iskazao neto gubitak razdoblja 373,86 milijuna kuna.
U navedenom razdoblju iz tekućeg poslovanja ostvarivani su pozitivni tijekovi novca (cash flow Dalekovod d.d.).

Dalekovod d.d.

Koje kreativno knjigovodstvo je bilo. Za ne povjerovati.
I da nitko neće za to odgovarati.

Za navedeno razdoblje Dalekovod d.d. ostvario je prihod 618,83 milijuna kuna i iskazao neto gubitak razdoblja 373,86 milijuna kuna.
U navedenom razdoblju iz tekućeg poslovanja ostvarivani su pozitivni tijekovi novca (cash flow Dalekovod d.d.).

Kako je moguć pozitivan cash flow sa ovilikim gubitkom u 9 mjeseci,
Nešto ovdje debelo ne štima.


…meni se dokument ne otvara,jel može netko "prevest"
dokument…

Toliko je loše da je bolje da i ne otvaraš.


Postavlja se pitanje kako je Dalekovod dostavio garancije banke za ove ugovore što je sklopio s HEP-om?

Znači da ih ipak netko prati!!

Ili će biti da je račun odblokiran!!!!

Pretpostavljam da je u prvom poslu nositelj Dalekovod Projekt. Ne znam zašto bi inače išli sa njim. Koliko znam Dlkv Projekt nije bio blokiran.

Ovaj drugi posao je projektiranje i išao je sam Dlkv Projekt.


čim se prodaju paketi ,po ovim sramotnim razinama nije dobro to samo veliki posjeduju,moglo bi se obiti o glavu srljatorima

Više me zanima tko je kupac ??? Tko bi uložio preko 1.000.000,00 kn u dionice za koje nije siguran da će mu ostvariti dobit ?

rmašala samo -373 milijuna kuna su sakrili,omanili su male ulagaće za 2q i 3q ,pa to triba ne zatvoriti u remetinac već u samicu da ne vide ni sunca ni miseca

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

pa ovo je pljačka stoljeća, po tim parametrima koliko onda vrijedi dionica ,bolje i da ne znam i da sam se maka na vrime ,je s gubitkom
alo ovo šta slijedi dođe mi da plačem ,koliko će malih ulagača nastradati nedužno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


mic po mic ide to skida se po asku
a ne bi me čudilo da i končar uleti kao strateški partner dalekovodu

a ti mi već par dana nisi odgovoril jel misliš na Končar d.d. firmu il na privat poduzetnika Končara Danka ?

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/119534-Energoinvest-dobio-poslove-vrijedne-oko-miliona.html
Evo jedan od razloga blokade iliti pušing dobivenog posla.
Pozdrav


Postavlja se pitanje kako je Dalekovod dostavio garancije banke za ove ugovore što je sklopio s HEP-om?

Znači da ih ipak netko prati!!

Ili će biti da je račun odblokiran!!!!

Valjda imaju tajnu tiskaru bankarskih garancija specijalno za Dalekovod u podrumu HBOR-a ili PBZ-a?
Kako je Prka uopće dopustio izdanje komercijalnih zapisa prije nepune pola godine – treba tužiti PBZ za pušionu.

Zna li se točno kad je sjednica vlade RH, sutra ili prekosutra? (pitam naravno zbog famozne Uredbe koju trebaju donijeti [emo_smijesak]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@fffffffffffff

Dušebrižnik, po kolko bi htio ulaziti, 50, 40…e neće moći…….

New Report

Close