DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 21:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/UP5vVjpImeznOFddPxtLqw==.pdf
Za novog člana Nadzornog odbora odlukom Glavne skupštine Banke izabran je g. Emilio Terpin.
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&ei=gijLUMy-CvPN4QTYo4GQCA&hl=hr&prev=/search%3Fq%3Demilio%2Bterpin%2Bautovie%26hl%3Dhr%26tbo%3Dd%26biw%3D1002%26bih%3D676&rurl=translate.google.hr&sl=it&u=http://ilpiccolo.gelocal.it/cronaca/2012/11/22/news/maxi-prestito-per-l-a4-nuovo-rinvio-1.6068209&usg=ALkJrhjdwNBlfhnPpHX9QWvrU0LFf8z6oA
Da, da , nisam fulala temu. Zanimljiv članak o novom članu nadzornog odbora zabe.
Pozdrav


I u skraćenoj varijanti primjene Zakona Dalekovod mora predati još hrpu dokumentacije jer činjenica je da je predao samo zahtjev bez igdje ičega.

po tome bi onda bili u pravu oni koji tvrde da se taj zahtjev išo predavati čisto onak kao tek neki plan b u rukavu ako ovi dogovori sa bankama ne prođu.mene samo zanima kako to da mi ovdje prek burze nemamo a večernjak ima informaciju da su pregovori u završnoj fazi dogovora oko postotka otpisa potraživanja banaka?

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

Dragi dalekovodaši i dioničari do sada se nisam javljao ali sada je ne pet do 12 već 12 i 5. Naše radnićko vijeće i sindikalni povjerenik su prodane duše, zgazit će nas i svi smo već jednom nogom na burzi, ali svi šutimo i već ima četvrti mjesec besplatno radimo.Dignite svoj glas, jer ste već sve izgubili a da toga niste svjesni – nemate što izgubiti.

Kasno Marko na Kosovo stiže. Sindikati i Radničko vijeće iz V.Gorice organizirali su dva puta demonstracije na ŽITNJAKU. Znaći mi smo trebali iz Gorice doći na Žitnjak. VI ste trebali samo izaći iz svojih kancelarija van. Od Vas cca 5oo, prvi puta Vas je izašlo 10, drugi puta vas je izašlo cca 25 mahom žene. Mi iz Gorice išli smo pred HRVATSI SABOR a VI IZ ŽITNJAKA ???? NITI JEDAN OD VAS NIJE DOŠAO
PRED SABOR. Vi niste dobili tri plaće A MI smo ipak dobili dvje. Danas nam je Druga subota koju odrađivamo jer nismo radili , jer je PROIZVODNJA STALA. Iako smo dobili dve plaće mi nastavljamo sa akcijama i sljedeći tjedan. Šta da vas je Vaš Sindikat i POZVAO NA ULICU ? sumnjam da bi vas došlo više nego je došlo. Najlakše je uvjek tražiti dežurnoga krivca. Čovjek mora u svojoj svijesti imati želju da se bori i izbori za svoja prava. Izbacite iz svojih glava da će se NETKO za vas borit a vi ćete šutjeti. meni je osobno kao predsjedniku sindikata iz Gorice teško da smo mi iz Gorice iz D.O.O. dobili plaću A radnici iz D.D. iz Gorice nisu primili plaću i ne samo iz Gorice već i sa Žitnjaka i iz terena. I VI na Žitnjaku imate svoje obitelji i svoju DJECU i VI IMATE BOŽIĆ KAO I MI. Nismo mi u Gorici pametniji od Vas. ALI ovo je KAPITALIZAM, svi se moramo boriti. Da bi dobil ovu zadnju plaću prije dva dana išli smo na Centralu Sindikata METALACA na KREŠIMIROV TRG da bi osmislili strategiju . Osobno sam pozvao Vašeg predsjednika Sindikata i Radnićkog vijeća. NITI JEDAN NIJE DOŠAO.

Ja sam Predsjednik Sindikata METALACA u V.Gorici moj mail privatni je danijelhus@yahoo.com

Mozda su neki sa Zitnjaka omastili brcice kad je Ekipa muljatora vladala, pa im sada i ne znace nesto puno ove nedobivene place.

Samo zaboravljaju kad padne Sanader padaju i Sanaderici.

@BoBiCa
Nisam prije stigao odgovorit. Iz ovoga Vasega izlaganje pokusavam zakljucit da su u dalekovodu dva sindikata.Sad sa kojim niste zadovoljni recite.Gosp. Hus se ovdje predstavio imenom i prezimenom i to meni osobno uljeva povjerenje,a njemu daje kredibilitet da pise ovdje jer jedino netko kome se nista nije zalipilo za prste moze tako otvoreno istupati. Nadalje da li ste ojadjeni radnik dalekovoda ili samo provokator koji je dosao popljuvat sindikat dalekovoda i unjet dodatni razor ne znam.
Ali ako ste radnik kao sto Vam je i on odgovorio kasno Marko na Kosovo stize.Vama ne da je 5 do dvanaest.Vama je dvanaest davno proslo. Da ste se kamo srece prije sjetili prozivat kriminal mozda danas ne bi ni bili u blokadi. Bilo kako bilo kasno je za jadikovke. 1700 radnika je golema snaga. Skoro pa dvije brigade.Vremena zahtjevaju vojno ustrojstvo radnika.Predlazem Vam cetvornu formaciju(3 streljacka voda i jedan prateci).

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Prije plaće razmislite o ovom što sada čitate. Njemci plaćaju kilu pocinćane konstrukcije 1.3 eura recimo 10 kuna. Za tih deset kuna po kili mora se kupiti željezo, platiti svi troškovi izrade , platiti cinčanje i tek od onog šta ostane platiti radnicima plaće. Nas u Gorici ima cca 500 svaki dan natovareni šleperi gotove robe izlaze iz tvornice. Unatoć tome jedva imamo za plaću. Na Žitnjaku
radi cca 500 ljudi svi primaju plaću a iz Žitnjaka nijedan dan , ni jedan šleper sa robom ne izlazi van. Dali se netko pita od kuda platiti 500 ljudi koji ništa ne proizvode. Netko će reći kako je to do sada išlo. Do sada smo dizali kredite. Ali sada više nema kredita i sada je TARAPANA. Evo vam primjer kako se radi u tvornici u Gorici. U pogonu Sačmarenja gdje sam ja brigadir, ovih dana je radnicima na radnom mjestu temperatura bila minus 15 stupnjeva. Radnik u stroj za sačmarenje u osam sati ubaci PET TONA ćelika nakon sačmarenja tih isti pet tona rukama složi na palete i za to mjesećno zaradi pet tisuća kuna.

Vama gospodine Hus svaka čast. Radnici Proizvodnje mogu biti sretni što imaju takvog predstavnika i borca za njihova prava. A sindikat i Radničko sa Žitnjaka – iskreno ne znam ni tko su oni ni u kojoj su mišjoj rupi sakriveni- jer se nikada nisu obratili radnicima. Neka ih bude sram što su prihvatili biti predstavnici radnika, iako ih sami radnici nikada nisu izabrali.

Da dobili smo pćću za rujan i listopad ovu drugu prije dva dana

Čestitam Vam od srca.

U Gorici ima dva Sindikata i Radničko vijeće i radimo udruženi , jer zajedno smo jaći. Ovo što se sada događa ima duboke korijene . Svi su znali da će se ovo kad tad dogoditi. jer ekonomija je jednostavna ko topla voda. nemožemo više trošiti nego zarađujemo. Čurković je bio direktor i vozio se u aubusu Dalekovoda sa posla iz Gorice doma. Ona je postala moda da se nekima kupi auto ko da su MERKELICA. bilo je puno toga šta se nije trebalo raditi a radilo se. Dionice su isto prića za sebe. Kako netko može imati deset novih stanova a drugi nema za kruh a rade u istoj firmi ???? Da NEBUDE ZABUNE. prije godinu DANAA OSNOVAN JE I DRUGI SINDIKAT A MENI SE PODMEĆE SVAKI DAN DA SAM KUPLJEN i još dosta toga. Pa gosodo provjerite. Ne pijem , ne pušim ne vozim ništa imam vikendicu od cca 30 kvadrata koju vlastitim rukama zidam deset godina, a u Dalekovodu na stroju na normu radim 43 godine I OPET NEVALJAM.

New Report

Close