DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@veki1
E pa da se nesto razrijesi treba uci u srz. Kad se organiziranom kriminalu ili hobotnici zeli stati na kraj onda se ne kidaju krakovi nego glava.A sad pogledaj tko je zamislio cijelu ovu pricu oko dalekovoda(tko je rezirao ovu pricu,tko je lopov,a tko drzi skale??;drzim da mali profesur ima jako veliku ulogu u ovome),a da ti budem iskren znam i tko ce meni platit za istu.Znas li ti??? Nisam spekulant.Ja sam u ovome i od kad sam usao ne kratim poziciju. Moja ciljana cijena je daleko veca od 200,300 ili 500% zarade. A buregdzije koje rade sa 5 i 10% me ne interesiraju. Po pitanju forumasa proljece on je tu nepunih mjesec dana i pise o onome o cemu sam ja pisao daleko ranije. No nije ni bitno. Sto je prije kokos ili jaje me ne interesira. Ne interesira me voznja nego cilj jer od voznje povracam.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Lako je vama špekulantima pisati na ovoj temi.
Pokušavate navlačiti prema gore ili prema dolje, kako vam trenutno odgovara. Negdje malo izgubite, negdje dobijete, igrate dalje. Ljutite se na glasnogovornicu jer vam ne da informacije.
Pogledajte moju situaciju (a čini mi se da nisam usamljen):
1. zaposlenik sam Dalekovoda,
2. imam dionice Dalekovoda (nešto malo, ali nije zanemarivo),
3. osim obaveznog uplaćujem i u dobrovoljno mirovinsko osiguranje (AZ).
Imam osjećaj da ću izgubiti po sve tri stavke.
Država u kojoj živim i koju volim prevarila me je i pokrala. Ne znam što učiniti u ovakvoj situaciji i kako dalje.

Nemojte ulagati u dionice firme u kojoj radite, to Vam je bio u Enronu slučaj, kad su ljudi ostali i bez posla i bez životnih ušteđevina. Divezificirajte.

Ako su neki dobili na poklon 20 000 DIONICA naše firme , a dionica je u jednom trenutku bila 1960 kuna a za te dionice nisu izdvojili ni lipe, tada nije teško izraćunati koliko su tim novcem mogli kupiti stanova u Zagrebu.


Ako su neki dobili na poklon 20 000 DIONICA naše firme , a dionica je u jednom trenutku bila 1960 kuna a za te dionice nisu izdvojili ni lipe, tada nije teško izraćunati koliko su tim novcem mogli kupiti stanova u Zagrebu.

Sa 40-ak miliončeka se puno toga može kupit…al nisu samo dionice ovdje u pitanju…svašta se tu radilo…

neće se ova trakavica tek tako završiti,prije će biti gorkih suza nego suza radosnica, pogotovo za dioničare, molite boga bar da radnici sačuvaju posao

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ako ima BOGA i ako netko u ovoj državi pokrene istrage, na pricipu :
Nemožeš imati deset puta veću imovinu nego zaradu na koju si platio porez.
Tada će dosta toga isplivati na površinu. Ne vjerujem da je u cjeloj hrvatskoj bio samo jedan Sanader

BOK LJUDI, Od 20.01. 2008 Dalekovod je u padajućem trendu, dionice se ne kupuju da bi se čuvale za mirovinu , dionicama se trguje, svaki dan, kupite jeftino , prodate skupo. Najbolje prolaze oni koji znaju trgovati, uskoro počinje seminar o japanskim svjećama i teh analizi na akademiji zagrebačke burze.
U prilogu grafikon Dalekovoda…u padajućemtrendu od navedenog datuma…
A najlakše je prevariti ljude koji pošteno rade svoj posao i neznaju pratiti cijene dionica na tržištu, ili misle da znaju, zato je dobro naći se na ovakvim stranicama, pogledajte na google : UDRUGA ITZ OSIJEK, POZDRAV SVIMA I SRETNO…

Linić bankama daje prioritetno osiguranje, a one kredite Dalekovodu, Ingri, Konstruktoru

očekivano.

Sve mi se cini da ce Dlkv-od biti prvi pokusni kunic postupka predstecajne nagodbe.
Naime, ako su kriteriji za spasavanje subjekti koji imaju poslove, trziste i brojne radnike, onda od svih nabrojanih tvrtki Dlkv-od zadovoljava sva tri kriterija.
Nadam se samo da nece biti po onoj: Operacija uspjesna, pacijent umro. Sto je vrlo cest slucaj kid prvih pokusnih kunica.

Vremenski gledano, neizvjesnost i nadalje ostaje bar do Bozica, a vjerojatnije do Tri Kralja (u cetvrtak ide na Vladu, pa Sabir, pa …). Mozda sam sa Tri Kralja i optimistican.
Naime, Banke nece mrdnuti dok god ne dobiju Prioritetno osiguranje za nove kredite od Vlade (sto god to znacilo i u kakvoj formi bilo).

A do tada Dlkv ce nakupiti cca 60-ak milijuna kuna duga radnicima i drzavi za poreze na i iz place. O zateznim kamatama Banaka i ostaloj steti da ne govorim.
Toliko o tome da Banke zele pomoci Vladi da se hrvatsko gospodarstvo ne urusi!

meister, 10.12.2012. u 08:38
Linić bankama daje prioritetno osiguranje

nije mi jasno da li ovakve prijedloge vlada uistinu razmatra.
možda bi bilo pametno da pročitaju čl 49 ustava rh [emo_palacd]

meister, 10.12.2012. u 08:38
Članak 49.
Poduzetnička i tržišna sloboda temelj su gospodarskog us­tro­ja Republike Hrvatske.
Država osigurava svim poduzetnicima jednak pravni položaj na tržištu. Zabranjena je zlouporaba monopolskog položaja odre­đenog zakonom.
Država potiče gospodarski napredak i socijalno blagostanje građana i brine se za gospodarski razvitak svih svojih krajeva.
Prava stečena ulaganjem kapitala ne mogu se umanjiti zakonom niti drugim pravnim aktom.
Inozemnom ulagaču jamči se slobodno iznošenje dobiti i uloženog kapitala.

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ovo sa brojem radnika je zanimljiv uvijet:) …

Cookie Monster

New Report

Close