DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uvjeti navedeni u zahtjevu za pokretanje predstečajne nagodbe nisu bili ispunjeni, tj navodi se da stupanjem zakona na snagu 1.10. su obveze veće od imovine i priložena je bilanca na 30.9. iz koje to nije vidljivo. Obveze jesu 1,567 milijardi kako je to u zahtjevu navedeno ali imovina je 500 mil veća.

Činjenica je da je kratkotrajna imovina manja od kratkoročnih obveza i to je dovelo do nelikvidnosti no u zakonu to ne piše tako?

Nemoj misliti na m2!

sve su to narućeni članci , netko je sve znao od početka , zašto su kupovali dionice ovih 15-20 dana trebate se upitati

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

meister, 04.12.2012. u 10:00
U trenutku stupanja na snagu Zakona, dužnik je ispunjavao uvjete za pokretanje postupka predstečajne nagodbe, i to zbog razloga insolventnosti-prezaduženosti, kako je određeno u čl. 16. st. 4. Zakona. Vrijednost imovine dužnika ne pokriva postojeće obveze, i dužnik smatra kako u predstojećem razdoblju neće moći uredno ispunjavati svoje dospjele obveze.

meister, 04.12.2012. u 10:00
(4) Smatra se da je poduzetnik prezadužen ako vrijednost njegove imovine ne pokriva postojeće obveze.

barem su razlozi jasno navedeni pa mi nije jasno što tu petljate

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

al se gura prodaja

lijepo smo vam govorili, u vise navrata, da bjezite, ali jbg-a, zao mi je svih koji su izgubili novce u jos jednoj klasicnoj prici o kriminalu na hrvatski nacin

Kupuje se 25.300 dionica po cijeni 10 kn!?


http://teletekst.hrt.hr/?str=202-01

[emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_palacd]


ako su sredinom studenog ukupne obaveze bile oko 1,56 milijardi kuna, a vrijednost imovine manja od navedenih obaveza… kolika je onda vrijednost jedne dionice…jeli sa negativnim ili pozitivnim predznakom…?

cijena -60 kn[emo_ooooo]

p.s….a di je sada veliki šef,saša i ostai drukeri

Burza ovdje ima više nego dovoljno razloga da prekine trgovanje dok se Uprava koja očito igra dvostruke igre za nečiju korist papirnato i konkretno ne zjasne kaj se zapravo tu radi

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

katarza,masakr dalekovoda, pa šta je ovim ljudima

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Propast dalekovoda.

Nagodbena vijeća Financijske agencije (Fina) u ponedjeljak su naložila Dalekovodu i Konstruktor inženjeringu da u roku od 40 dana predaju dokumentaciju koja nedostaje kako bi se postupak predstečajne nagodbe mogao provesti. Dalekovod je prije dva tjedna predao zahtjev, jer, kako su pojasnili, vrijednost imovine ne pokriva postojeće dugove.

Obveze Dalekovoda popele su se na 1,56 milijardi kuna.

Katastrofa od burze. Sa 100K cijena srokana 20%
Evo do 59kn trentno cca 200K
Šta sad ne roka

New Report

Close