DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@iga3

sduvnja1, 02.12.2012. u 08:31
i ono hanfino rješenje je jako kilavo napisano.kao pravnik jako mi je teško vidjet zajedničko djelovanje i stjecanje više od 50% dionica od strane osoba spomenutih u rješenju.ne bi se čudio da padne na upravnom sudu.ono što je opisano u rješenju je normalni poslovni odnos,posuđivanje love na osnovu zaloga dionica itd.ako ima elemenata kaznenog djela to je u zastari pokretanja kznenog postupka..

Vidim da ste samo ponovili odgovore Milicica i Skansija koje su dali na upit Hanfe.

Na Upravnom sudu ce pasti samo ako im to naredi Linic.
Hoce li se Linic i nadalje blamirati kako bi spasio Skansija, vidjet cemo.

Vi kao pravnik, a mozda i odvjetnik, mogli bi lijepo zastupati Ekipu i to masno naplatiti (koliko ih je involvirano), a njima to nece biti tesko jer za novce nisu ni kopali ni orali.
Ako vec niste njihov odvjetnik. A u tom slucaju izgleda da Uskok nekome kuca na vrata.


@iga3
dbcooper25, 02.12.2012. u 08:38
i ono hanfino rješenje je jako kilavo napisano.kao pravnik jako mi je teško vidjet zajedničko djelovanje i stjecanje više od 50% dionica od strane osoba spomenutih u rješenju.ne bi se čudio da padne na upravnom sudu.ono što je opisano u rješenju je normalni poslovni odnos,posuđivanje love na osnovu zaloga dionica itd.ako ima elemenata kaznenog djela to je u zastari pokretanja kznenog postupka..

Vidim da ste samo ponovili odgovore Milicica i Skansija koje su dali na upit Hanfe.

Na Upravnom sudu ce pasti samo ako im to naredi Linic.
Hoce li se Linic i nadalje blamirati kako bi spasio Skansija, vidjet cemo.

Vi kao pravnik, a mozda i odvjetnik, mogli bi lijepo zastupati Ekipu i to masno naplatiti (koliko ih je involvirano), a njima to nece biti tesko jer za novce nisu ni kopali ni orali.
Ako vec niste njihov odvjetnik. A u tom slucaju izgleda da Uskok nekome kuca na vrata.
[/quote]

TI IZGLEDA SAM SA SOBOM KOMUNICIRAŠ?

@frankie

sduvnja1, 02.12.2012. u 08:39
Neka institucije “pravne” drzave konacno pocmu radit posao za koji su placeni(Bajic,DORH,USKOK …)i staroj upravi tempiraju kazneni progon. S obzirom da oni misle da su cisti ko suza didova onda bi im u interesu bilo sprat ljagu sa svojih imena. S drugu stranu time ce im fokus biti odvucen sa bavljenjem dalekovodom jer ce se vise baviti sobom. Uvijek sam govorio da treba vise raditi na sebi pa to i njima preporucam i zelim. Ovo je win-win scenarij za sve.

100% se slazem.

Nadam se, dapace mislim, da ce uskoro
Andrija Jarak izvjestavati ispred kuce Skansijevih.

@sveps

sduvnja1, 02.12.2012. u 08:51
možda nemaju vremena čekati da da ima taj EBITDA vrati kredite

Mozda.

Ali koji je poslovni interes Banaka unistiti tvrtku i cekati da se naplate od prodaje imovine i recimo 25% vrijednosti (iako onako odakitivno mislim da je vrijednost imovine dosta veca od @mika – inih 200-250M).
Vrijeme – predstecajna nagodba, stecaj, prodaja imovine – ne prije 2 godine po optimisticnom scenariju.

Mislim da su tu velike i prljave igre u pitanju.

Sada se sindikat proziva kada je dalekovod tu gdje je. Zakon o radu točno propisuje šta je dužnost Sindikata. Ako pojedinac zna da je netko . . . . ., neka ga prijavi USKOKU. On će pokrenuti sudski postupak i pozvati dotičnoga da dođe na sud i dade dokaze, evo tu puca svaka optužba. Svi su glasni u masama ljudi svi sve znaju na forumima. Zašto se sakriivate iza šifri na ovom forumu , zašto pišete anonimna pisma? Ja dobro znam kakvu će reakciju u upravi d.d.a izazvati moje nastojanje da Zdenka Milasa vrate za Direktora Proizvodnje. ALI to je ćovjek iza kojeg stoji pozitivna bilanca. Kad je on maknut, proizvodnja ne isplačuje plaće. Da ja nisam mjesec dana inzistirao da mu omoguće da PROBIJE BLOKADU , A probio ju je i podijelio jednu plaću u ćetvrtak 06.12. počeo bi generalni štrajk u ssvim tvornicama dalekovoda.

Od jućer 01.12. Gospodin Damir Skansi više nije zaposlen u DALEKOVODU. Bio je ćlan Uprave d.d.a Čovjek je radio u DALEKOVODU na odgovornim mjestima.
Kada je odlazio nitko mu nije STISNUO RUKU.

@dhus03

sduvnja1, 02.12.2012. u 09:35
Od jućer 01.12. Gospodin Damir Skansi više nije zaposlen u DALEKOVODU. Bio je ćlan Uprave d.d.a Čovjek je radio u DALEKOVODU na odgovornim mjestima.
Kada je odlazio nitko mu nije STISNUO RUKU.

Eto dobra vijest. Otisao jos jedan insider iz Ekipe muljatora.

Jos dva…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


@iga3
Anonimno, 02.12.2012. u 12:54
i ono hanfino rješenje je jako kilavo napisano.kao pravnik jako mi je teško vidjet zajedničko djelovanje i stjecanje više od 50% dionica od strane osoba spomenutih u rješenju.ne bi se čudio da padne na upravnom sudu.ono što je opisano u rješenju je normalni poslovni odnos,posuđivanje love na osnovu zaloga dionica itd.ako ima elemenata kaznenog djela to je u zastari pokretanja kznenog postupka..

Vidim da ste samo ponovili odgovore Milicica i Skansija koje su dali na upit Hanfe.

Na Upravnom sudu ce pasti samo ako im to naredi Linic.
Hoce li se Linic i nadalje blamirati kako bi spasio Skansija, vidjet cemo.

Vi kao pravnik, a mozda i odvjetnik, mogli bi lijepo zastupati Ekipu i to masno naplatiti (koliko ih je involvirano), a njima to nece biti tesko jer za novce nisu ni kopali ni orali.
Ako vec niste njihov odvjetnik. A u tom slucaju izgleda da Uskok nekome kuca na vrata.
[/quote]
imaju oni dobre odvjetnike iz jakih odvjetničkih kuća-Naumovski,Bogdanović,Dolički..ja se bavim kaznenim pravom.ja im jedino mogu bit zainteresirana stranka na upravnom sudu u njihovu korist..zadnjih par rješenja Hanfe je palo…samodol uopće nije pravnik a ovo što je napisano u rješenju hanfe ne bi pas s maslom pojeo koliko je toga napisano u njemu.obuhvaćen je cijeli jedan period.tako bi neki trejderi ovdje isto bili u obvezi davanja ponude za neka dionička društva-mislim kad bi im se zbrajalo koliko su ukupno dionica neke firme imali..ni u jednom trenutku zajednički nisu imali više od 25 posto(ovi iz rješenja hanfe)


Jos dva…

Tri…

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Još 4

New Report

Close