DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Radnici Dalekovoda: Ne želimo raditi bez plaća!!


Pozdrav


Nisu još predviđeni za prosinac …
http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/(class)/announcement/(year)/2012/(month)/12


ja ne razumim zašto neće netko da kupi ovih 20000 na prodaji

strah,oprez…cekaju..
jucer su se iskrcavali po 76 pa su danas oprezni..
a i bakica je tu posijala nervozu LOL[emo_palacd]

…hmmm,sad ćete me još u baba rogu pretvoriti…[emo_smijeh][emo_namigusa]

…prije će radnici Dalekovda iz suhe drenovine izvuć te pare koje im trebaju,nego od Linića…

…pa već ste se uvjerili da ovo nije socijalna Vlada…

…ostaje samo jedna opcija…predstečajna nagodba…[emo_zloban]

…ovo je bila situacija kad je ili država ili Uprava morala HITNO djelovati…

…sad je za bilo koju drugu opciju već kasno…[emo_vrtimise]

…jedan od razloga jest i da se pomalo pokrije kriminal koji je očito bio u ovoj firmi…[emo_vrtimise][emo_vrtimise]

http://zse.hr/default.aspx?id=43220

Izgleda da je rješenje pred finalizacijom, novi član uprave za financije
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/iCzeU23bZ4lZA7E3qvTqbA==.pdf

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

mašala eto ima još jednog člana no -firma zapošljava neki brajdić za financije

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Dana,30.11.2012.g. održana je 26. sjednica Nadzornog odbora Društva Dalekovod d.d. na kojoj je donešena odluka o imenovanju g. Gorana Brajdida za Člana Uprave zaduzenog za financije društva Dalekovod d.d. na mandat od 1.prosinca 2012.g. do 1.prosinca 2017.g.

G.Brajdid dolazi s mjesta Člana Uprave za financije tvrtke Adriatica.net d.o.o. [emo_palacd] gdje je bio odgovoran za financijsko poslovanje grupe. Svoju karijeru počeo je u PBZ-u, u Sektoru riznice 1999.g. a nastavio u respektabilnim tvrtkama poput Hrvatskog telekoma, Zagrebačke banke, Tiska, Znanja, i Atlasa. Predsjednik je Uprave Hrvatske udruge korporativnih rizničara te član Uprave Europske udruge korporativnih rizničara.
„Dolazak g. Brajdida na mjesto člana Uprave društva Dalekovod d.d. događa su u izuzetno osjetljivom trenutku za cijelu grupu Dalekovod te smatramo da de svojim dugogodišnjim iskustvom pridonijeti konsolidaciji računa, financijskoj stabilnosti i restrukturiranju.“- izjavio je Predsjednik Uprave Dalekovod d.d.-a g.Matjaž Gorjup.
Dalekovod d.d.

Pokušavaju stalno nešto, ali bez dogovora sa zna se kim nema ništa [emo_palacd]

Ovo nije nagovor na kupnju/prodaju. Pravda i poštenje!

…elem,dakle,glasnogovornica koja traži novi posao obaviještava nas da je imenovan novi član Uprave zadužen za financije…

…moliću lijepo,što je sa starim članom Uprave zaduženim za isti posao ( jel napustio brod koji tone ) ili mu je ovo pripomoć…

…jel ovaj novi član Uprave nosi punu vreću šoldi ko djed Božičnjak ili je ovo nekakva obavijest da se bar nešto napiše,kad već nema vijesti o deblokadi računa…

e,Ivana,Ivana,nije tebi laka…[emo_namigusa][emo_smijesak]

bakice reci ti meni zašto ti imaš tako veliku jezičinu haha
(da mi je samo znat ušto je bakica uložila)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

pa spoinje se da će raditi do 2017 godine -što znaći da dalekovod nema šanse da ode u stečaj

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Još prošle godine u lipnju na skupštini je bila nekakva odluka o davanju ovlaštenja Upravi za potpisivanje dugorocne linije za povecanje temeljnog kapitala
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JXhmQfjbVbCEn5pKbnML4g==.pdf
I to otprilike korespondira s iznosom predstavljenim u medijima.

Inače, ako bi zanemarili ovu gornju odluku sve je to skupa javno-tajno privatno-državno partnerstvo 🙂

Zadnji fondovi koji su snimali su ‘snimili’ fer cijenu od 245 kuna prije samo godinu i pol dana.
Sada pak drugi, nakon priča o zadužnicama, ovrhama i blokadi za koju najvjerojatnije nikad nećemo saznati tko-zašto-gdje-po kojoj osnovi, ‘snimaju’ da Dalekovod treba 250 mil. kuna. Vjerojatno misle na svoje, odnosno kune državnog karaktera. Tzv. svačije kune.

Izgleda da u cijeloj priči o Dalekovodu jedino što jest bitno jesu banke i servisiranje njihovih kamata.
Uz naglasak da se zaduženom ne dozvoli da na bilo koji drugi način pronađe izlaz osim daljnjeg zaduživanja. Mirovinski fondovi, Fondovi za gospodarsku suradnju, kreditne linije HBOR-a – nevažno. Ima se – može se.
Čini se da je sve dozvoljeno jer vrlo je izgledno da prave kontrole zapravo nema 😉

Kakav napor ova bakica. Ista ko ta koju komentira samo da neš naklapa.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close