DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@inverter

A eto prijatelju to mi je valjda profesionalna seformacija [emo_smijesak][emo_namigusa]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Evo još jedna loša:
gospođa I. Radić, PR and Head of Marketing Department na Linkedin profilu je objavila:
Looking for a new job, a new challange at work, connected to organization and communication.
Znači žena bježi iz Kratkovoda.
I glupom dosta.

Jeli to ova gospođa traži novi posao…?
“Ispred uprave medijima se danas obratila glasnogovornica Dalekovoda Ivana Radić objasnivši da je novi predsjednik Uprave Matjaž Gorjup (od prije dva mjeseca ta tvrtka ima novu upravu) danas na putu pa ne može dati izjave…”

Ako je… nekako je brzo odustalo od svojih izjavljenih vjerovanja od 19.11. … ili joj je samo dosadilo raditi u Dalekovodu…?
http://www.business.hr/dogadjaji/radnici-dalekovoda-traze-dvije-place

Ovak.

Pa zašto vlasnici kčerkica koji sisaju mamu ne uzmu kredit na svoju imovinu i na puši buro, pa sami ne odblokiraju račun.

Čist sumnjam sad kad sam ban krot, da će mi mirovinci ili banka odblokirati račun i zato.[emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


danas vecernji list
veliki clanak od Dalekovodu
ukratko
predsjednik uprave trazi da se dalekovod odblokira u 24 sata

Ma gdje, pošalji link molim te lijepo. I zakaj na Limunu piše da će DLKV u fokusu u svezi prekida negativnog trenda : http://limun.hr/main.aspx?id=875967

se dalekovod odblokira u 24 sata

1-da se odbloka na 24 sata-da isplate place npr
2-u roku 24 h?-i koliko vec puta 24h to trazi
3-u 24sata.hr LOL


Ja jos uvijek mislim da Banke djeluju zajednicki sa Ekipom muljatora.
Kako inace objasniti da je blokada nastupila bas sa dolaskom nove Uprave.
Koincidencija. Nema sanse. Nista se bitno nije promijenilo u poslovanju tvrtke u tih mjesec dana.

Nazalost Dorh i Uskok ne rade svoj posao.
Hanfa i ZB su nesposobni.
A Matijasevic iz Sindikata prica bez veze.


pa ovo što se radi je zapravo odlično za ex-ekipu da u ovoj magli ovdje slože neki ponderirani prosjek,onda pokrenu sud da riješi žalbu tobož negativno po njih i onda oni moraju preuzet pa i daju ponudu i ponovo privatiziraju i opet za nikakve novce..samo glasno razmišljam o razlozima ove tajnovite žabokrečine, nije nagovor na kupnju ili prodaju [emo_smijeh][emo_smijeh]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

dalekovod proizvodnja više nije u blokadi

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

a čujte vi pišite što hočete i drukajte na pad ali ja svoje dionice ne dam
ako kaže ivana radić da će do kraja sedmice biti odblokiran račun
takve izjave se ne daju ako nisu argumentirane
samo me žalosti činjenica šta su sve ljudi spremni učiniti da naude drugima

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

to je bio opet onaj od jucer…?cini se da je zavrsio i za danas..

tu su 3 struje..1 cekala na 65 odbijanac,2 kupovala do 71,72,treca gura na 60..
zato je kaos..

očito da su ZABA i HPB spremne skinuti blokadu i nad d.d. jer su na dalekovod proizvodnji skinule.
sumnjam da bi to radile da i ostale banke nemaju iste namjere

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ZZtop,kako to da danas dionica raste,a sve katastrofalne vijesti,,,hmm čudno [emo_zacudjen]

New Report

Close