DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pametnom dosta:

Linićevi zakoni slomit će građevinare?


Danas u 10:00 prestala je s radom proizvodnja u Gorici i D.Selu

odakle ti to?znas li zasto?-zbog neisplate placa ili nesto dr?
sto to znaci?

..to bi moglo jako lose utjecati na cijenu..

i istresanje na kraju kako sam i mislio..[emo_vrtimise]

opet u isto vrijeme nekoliko losih stvari:
-prica o prestanku proizvodnje
-clanak o sjeci gradjevinara
-jaca prodaja dublje ispod sma i napokon zaobljavanje grafa u padanju prema dolje u parabolu-sto sugerira povecavanje pada
to su vrazja posla[emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_bi[emo_vrtimise][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]jesan]
a neki dan dok se spekuliralo s dobrim vijestima,neki su tu davali lazne info i podgrijavali neosnovanu nadu stovise paniku da ce se propustiti rast…
koja GADARIJA..

Evo i 24 sata javlja o strajku Proizvodnje, sa pocetkom u 14 sati.
Dalekovod Doboj je u strajku 15.11.2012.

Ocekivano, jer nema drugih vijesti o dogovoru sa vjerovnicima, predstecajnoj nagodbiili nesto drugo.

Strajkasi Dlkv-a bi za promjenu mogli strajkati i ispred Fondasa. Ipak su oni najveci dionicari koji su zadnjih godinu dana u naravi upravljali tvrtkom i doveli je u ovo stanje, sto iz nesposobnosti sto prikrivajuci (a mozda i sudjelijuci) kriminal Ekipe (Milicica, Skansija, Tipurica, Glada, Curkovica) i Banaka (posebno Zabe).

Vidim da se kolega cepincepin ljuti na pisanja na forumu, ali umjesto da se ljuti na donosioce losih vijesti, mogao bi ljutnju uputiti na uzrocnike losih vijesti.
U ovom slucaju ne mislim na radnike koji sa pravom strajkaju. Dapace bilo bi puno bolje i efikasnije da su odmah nakon neisplate prve place pokrenuli postupak za strajk.




@pisarovina

U globalu se slazemo.
Ali Erste je sumnjiv.

iz aviona se to vidi al nema veze..meni je npr upitnik odnosno oću si predočit kako to zadnjih dana ili tjedana izgleda kad uprava dalekovoda pregovara sa bankama? kaj oni se dopelaju negdje crnim audijima i sjednu ujutro u 8 u neku prostoriju i pregovaraju do 16 s pauzom za ručak? i tako bobo (jtgm) iz dana u dan? mislim u čijem je interesu da sad ti neki tobožnji pregovori traju sto godina i zašto tolko traju,budale bi već neki kompromis našle ili ga ne bi
našle ak se razumijemo
[/quote]

Banke u biti ne zele dogovor ili ucjenjuju na veliko.
Mislim da vozaju Matjaza. Ne vjerujem da ih je skupio na hrpu i rekao sad pregovarajmo. Prije je da je jadnik kurir koji nosa postu od jednoga do drugoga sa zahtjevima, koje vjerojatno mjenjaju u hodu.
Da su Banke htjele dogovor to bi napravili prije blokade, jer se vec tada pregovaralo.

Ja jos uvijek mislim da Banke djeluju zajednicki sa Ekipom muljatora.
Kako inace objasniti da je blokada nastupila bas sa dolaskom nove Uprave.
Koincidencija. Nema sanse. Nista se bitno nije promijenilo u poslovanju tvrtke u tih mjesec dana.

Nazalost Dorh i Uskok ne rade svoj posao.
Hanfa i ZB su nesposobni.
A Matijasevic iz Sindikata prica bez veze.
Linic puno prica, a malo radi. A u Dlkv-u neznam sta on puno moze uciniti.
Ono sto bi trebao da prozove Bajica – to ne radi. A ostalo, moze moljajati Banke. Dlkv do prije mjesec dva nije koliko znam bio duzan drzavi. A mislim da je drzava (njena poduzeca) duzna Dlkv-u.

ali isto tako kaže glasogovornica
ivka radić da će do kraja sedmice sve biti riješeno
od ponediljka nema više crnjaka na dalekovodu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@ffffffff

sduvnja1, 28.11.2012. u 17:38
ali isto tako kaže glasogovornica
ivka radić da će do kraja sedmice sve biti riješeno
od ponediljka nema više crnjaka na dalekovodu

Kad je to kazala?

rekla je gledaj ponovno.Mene su neki isto uvjeravali da ce bit odblokirano do kraja tjedna. A zivi bili pa vidili.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

pa na novoj u 17 sati, a takve izjave se ne daju ako nisu argumentirane ! izgleda da je kalvarija prošla za radnike i nas dioničare

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

…a dragi moji,znate kakvi su glasnogovornici,još bolje glasnogovornice…[emo_zloban]

…uglavnom vam reknu onoliko da vam nisu rekli ništa…[emo_vrtimise]

Danas tvornica Dalekovoda u V.Gorici nije radila od 06 sati ujutro i još ne radi. Sindikat iz Žitnjaka nije nam DAO PODRŠKU

New Report

Close