DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Tko je vlasnik TOF a – Tvornice Oplemenjenih Folija iz DRNIŠA u kojem je bivša direktorica financija Dalekovoda , član nadzornog odbora. Koliko je koštala ta firma a koliko trenutno vrijedi ?

Bivsa direktorica financija Dlkv Tea Martincic bila je 3 godine (2007-2010), a dosla je iz Zabe (clan Uprave), da bi poslije presla u Hypo (clan Uprave)
Mislim da je u NO TOF-a delagirana od strane Hypa.
Inace oko TOF-a je bilo svega u procesu privatizacije, pa cak i zatvora za neke osobe. Jeli tu ista upetljan TLM, ne znam.
To bi mogao i trebao znati sadasnji predsjednij Uprave Dlkv-a Matjaz Gorjup- koji je u Dlkv dosao iz TLM -a.
Bdw je bio tamo pricao je price o solarnim panelima po pogonima, velike snage itd.
[/quote]

Bivša direktorica u NO a sadašnji predsjednik je po sudskom registru i u TOF-u u upravi. Da li je to normalno? To mi ne miriše na dobro.

DLKV kupuje Sky office od Zagrebmontaže, Zagrebmontaža dokapitalizira IGH, IGH je bio imaoc dionica DLKV, Zagrebmontaža je partner u TLM-u, DLKV je partner u TLM-u! TLM je imao povlaštenu cijenu električne energije, Petar Đukan je bio predsjednik uprave IGH…Petar Đukan je predsjednik NO Dalekovoda, pa još tajni partneri koji su javni, pa korporativna jamstva, mirovinski fondovi, Nalog Hanfe, Banke, splitska Arena, Konstruktor, blokade računa…..liči na ja tebi ti meni, oni nama, vi nama, tko kome, aaaaaaaaaaaaaaaa!!! A cijena dionice potopljena…Što god bilo ubuduće, ostaje gorak okus!!!




Tko je vlasnik TOF a – Tvornice Oplemenjenih Folija iz DRNIŠA u kojem je bivša direktorica financija Dalekovoda , član nadzornog odbora. Koliko je koštala ta firma a koliko trenutno vrijedi ?

Bivsa direktorica financija Dlkv Tea Martincic bila je 3 godine (2007-2010), a dosla je iz Zabe (clan Uprave), da bi poslije presla u Hypo (clan Uprave)
Mislim da je u NO TOF-a delagirana od strane Hypa.
Inace oko TOF-a je bilo svega u procesu privatizacije, pa cak i zatvora za neke osobe. Jeli tu ista upetljan TLM, ne znam.

To bi mogao i trebao znati sadasnji predsjednij Uprave Dlkv-a Matjaz Gorjup- koji je u Dlkv dosao iz TLM -a.
Bdw je bio tamo pricao je price o solarnim panelima po pogonima, velike snage itd.
[/quote]

Bivša direktorica u NO a sadašnji predsjednik je po sudskom registru i u TOF-u u upravi. Da li je to normalno? To mi ne miriše na dobro.
[/quote]

Matjaz Gorjup u upravi TOF-a?
Ne mogu vjerovati – ali sve je moguce.


DLKV kupuje Sky office od Zagrebmontaže, Zagrebmontaža dokapitalizira IGH, IGH je bio imaoc dionica DLKV, Zagrebmontaža je partner u TLM-u, DLKV je partner u TLM-u! TLM je imao povlaštenu cijenu električne energije, Petar Đukan je bio predsjednik uprave IGH…Petar Đukan je predsjednik NO Dalekovoda, pa još tajni partneri koji su javni, pa korporativna jamstva, mirovinski fondovi, Nalog Hanfe, Banke, splitska Arena, Konstruktor, blokade računa…..liči na ja tebi ti meni, oni nama, vi nama, tko kome, aaaaaaaaaaaaaaaa!!! A cijena dionice potopljena…Što god bilo ubuduće, ostaje gorak okus!!!

Poslovni dnevnik:
Prikriva, ne progoni? Robert Matijevic uoci velikog skupa zvizdaca opet ozbiljno optuzuje drzavnog odvjetnika.

Zanimljiv je ovaj odlomak:
Zanimljiv je odstetni zahtjev Geotehnike, tezak 13,5 milijuna dolara, koji je povucen u trenutku kad je tvtki trebala biti isplacena odsteta. Bajic je jos 2004 dobio sve dokumante i on pita Vladu jeli je pocinjeno kazneno djelo. Pa sto je onda njegov posao?, pita se Matijevic.

Tako funkcionira Dorh i Uskok u lijepoj nasoj na brdovitom Balkanu.


Ja osobno ne vjerujem da će ovdje blokada računa trajati još dugo. Dalekovod je od svih građevinara, najzdravija firma, tako da je kupnja na ovim nivoima odlična stvar. Možda su bankari htjeli stisnuti marginaše i pokupovati njihove dionice. Tko bi ga znao.

Ovisi sta tko misli da je dugo?
Vec se priblizava puni mjesec blokade, a to je dugo razdoblje. Blokada je uzrokovala vec dvije neisplacene place zaposlenicima, a koliku je daljnju stetu napravila, mozemo samo nagadjati.

Da je najzdravija firma medju gradjevinarina – nije, inace nebi bila u blokadi.
Mozda je firma sa najboljim izgledima u kratkorocnoj buducnosti, iz jednostavnog razloga sto nije klasicni gradjevinar.

Zasto je dionica bas ovako drasticno pala mozemo samo nagadjati, pa i Vasa pretpostavka je takodjer moguca.

ajde ljudi da čujemo sta mislite hoce li danas biti deblokada Dalekovoda?Hoce li radnici dobit zaostale place neisplacen regres?A o božićnici i daru za djecu mogu samo sanjat kako nam se čini!tužno i žalosno!!!!!

Što sve rade sa ovim dalekovodom toga nema nigdje,žalosno [emo_ljut]


Što sve rade sa ovim dalekovodom toga nema nigdje,žalosno [emo_ljut]

a sto to rade?[emo_naivan]

Ovi do 73 navodno žele kupiti.Zašto im onda ovi do 77 ne žele prodat?
Ma hajte molimvas[emo_smijeh][emo_smijeh]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg


Ovi do 73 navodno žele kupiti.Zašto im onda ovi do 77 ne žele prodat?
Ma hajte molimvas[emo_smijeh][emo_smijeh]

Igraju šah [emo_smijeh]. Očito da se iščekuje informacija koja bi trebala odrediti smjer dionice. Deblokada računa i idemo preko 80. Ako ostane status quo još par dana, neminovno je klizanje ispod 70. E sada ti u ovoj situaciji budi pametan ! Bajdvej, baš me zanima koliko je od ovih dionica na asku i bidu ( od 70,00 kn – 80,00 kn ) u vlasništvu istih igrača ?! Čini mi se velika većina !

…kaj je ovdje zavladala letargija…[emo_zloban]

…i kakve su nam danas informacije od glasnogovornice…

…hoćel biti tog poreza na nekretnine ili neće…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_namigusa]

očekivala se ovdje pomoć od vlade
koja ni sama sebi ne može pomoći
ode sve ovo u …..

New Report

Close