DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.09.2024. u 04:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
16.605
4,815
3,40
3,46
-1,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zanimljivo kako vam visoke multiple smetaju na DLKV, a ne smetaju na LEDU [undecid] nemam DLKV, imam LEDO, ali planiram ubosti i DLKV. a jos kad bi usporedili sektor, dosli bi do jos zanimljivijih spoznaja.. adio

PE 28 nije jednako PE 180.
A niti LEDO situacija nije jednaka DLKV.
A mene ništa niti ne smeta he he [smiley].
A niti mislim da je zabranjeno reči šta se misli i konstruktivno pokušati debatirati.
A također nisam pobornik razmišljanja da ovo tu naše čakulanje baš utječe na cijenu dionice.[rolleyes]
A i vas kolega MIG pozivam da izbacite brojke i razuvjerite me, isto kao što ste izbacili davnih dana za LEDO pa su ispale super. [thumbsup]

Show me the Money!

kolega meni se čini da vi želite da vas nagovaramo da kupite tu dionicu ili da vas tješimo jel ste ušli prilično visoko[rolleyes]


MiG29: ” zanimljivo kako vam visoke multiple smetaju na DLKV, a ne smetaju na LEDU [undecid] nemam DLKV, imam LEDO, ali planiram ubosti i DLKV. a jos kad bi usporedili sektor, dosli bi do jos zanimljivijih spoznaja.. adio ” PE 28 nije jednako PE 180. A niti LEDO situacija nije jednaka DLKV. A mene ništa niti ne smeta he he [smiley]. A niti mislim da je zabranjeno reči šta se misli i konstruktivno pokušati debatirati. A također nisam pobornik razmišljanja da ovo tu naše čakulanje baš utječe na cijenu dionice.[rolleyes] A i vas kolega MIG pozivam da izbacite brojke i razuvjerite me, isto kao što ste izbacili davnih dana za LEDO pa su ispale super. [thumbsup]

naravno da ne utjece na cijenu dionice, pitanje je kredibiliteta, nista drugo.
uostalom, nitko nije rekao da ne smijes iznijeti svoje misljenje, samo mi je bilo cudno, da pravila koja primjenjujes na ovu dionicu, ne vrijede na one koje imas u svom portfelju.

nisam izbacio brojke, uostalom, kad su ti vec tako drage P/E Leda na koji sam ja usao je bio 50-60.mislim da si i ti bio blizu.
brojke su podlozne promjeni i odrazavaju proslo stanje. predlozio bih ti da ih se slijepo ne drzis.[wink]

a DLKV je odlicna, a i specificna i firma i dionica, uostalom, uvjerit ces se i sam.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


…a DLKV je odlicna, a i specificna i firma i dionica, uostalom, uvjerit ces se i sam.

Ćini mi se da sam i ja to istaknuo barem tri puta. I to je istina.[thumbsup]

Show me the Money!

i pitanje – zna li netko kako stoje stvari sa aluminijem? neke friške vijesti iz BiH???

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

Ma zaboravite aluminij i BiH.

dali netko zna nesto o poslovima dalekovoda sa ekipom iz emirata, iz provijerenih izvora znam da su ovih dana u zagrebu i da dogovaraju neke poslove ali se skivaju ko zmija svoje noge,”navodno da imaju veceras sastanak kod stipe”


a i specificna i firma i dionica,

Upravo u ovom grmu lezi zec. Hajde da si i ti i ja oko necega slozimo. [cool]

skype - ivek1234


“navodno da imaju veceras sastanak kod stipe”

Boze pomozi ako je i Che u igri! [shocked]

skype - ivek1234

27.11

1. BMK I PARTNERI D.O.O. 412.523 17,98 Osnovni račun
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 80.100 3,49 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.122 1,14 Skrb. račun
7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 20.609 0,90 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 17.998 0,78 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.343 0,76 Skrb. račun

28.11

1. BMK I PARTNERI D.O.O. 412.523 17,98 Osnovni račun
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 82.700 3,61 Skrb. račun +2600
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.122 1,14 Skrb. račun
7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 18.669 0,81 Skrb. račun -1940
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.343 0,76 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 16.498 0,72 Skrb. račun -1500

Dobro je, samo da ne bude gore.

Po mom skromnom sudu ovo je najbolja firma u hrvata i to iz više aspekata, iz aspekata zaposlenika, managementa, a isto tako i nas investitora. Kad bi bili još malo transparentniji i objavili konsolidirano izvješće…[cool]


dali netko zna nesto o poslovima dalekovoda sa ekipom iz emirata, iz provijerenih izvora znam da su ovih dana u zagrebu i da dogovaraju neke poslove ali se skivaju ko zmija svoje noge,”navodno da imaju veceras sastanak kod stipe”

Evo ja npr. znam da je Milicic jr. nedavno bio dole[cool]
I mislim da bi bilo dobro da prekinete ovo neargumentirano huskanje sa obe strane, ako se nekom svidja dionica nek udje u nju ako ne nek udje u neku bolju i perspektivniju[yawn]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close