DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje se skupila žešća skupina drukera, a svi znaju da država neće dozvolit nikakav stečaj.To je i sam linić najavio.

mislim da sad bjesne oni koji su ulazili po 80-85..e a sto niste po 65 ulazili,bilo je skupo?[emo_zacudjen]

@bond77
Ne znači da će DLKV u stečaj na način da se firma zatvori, nego će se vjerojatno odigrati nešto u stilu Gredelja – zdrav dio firme opstaje, dio radnika se otpušta, a vlasnici firme postaju banke koje kasnije DLKV preprodaju nekom drugom i gotova priča. Problem je jedino što bi na ovaj način popušili sadašnji dioničari, ali kad vidim Linića kako gazi sve pred sobom i kako ga boli ona stvar za male ulagače koje smatra zlom i špekulantima, bojim se da bi doista nešto takvo mogao napraviti! Uostalom, pogledaj kolike su firme već otišle u stečaj, i kod nas i vani…

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Gredelj je bio nekonkurentan na tržištu i to je bitna stvar.
Ali ovdje puno podataka proćitam o dlkv a nigdje dokaza o tome što pišete.

btw odgovarao bi mi još jedan rally do 60 kuna, ali sumnjam.

Da se sadašnja uprava mogla dogovoriti s bankama, onda do blokade ne bi ni došlo… Moguće je da iza svega stoji stara uprava koja je imala obvezu davanja javne ponude, a kad je vidjela da joj se to nikako ne isplati po onim cijenama, onda je spremila ovaj scenarij kojim će se okolo-naokolo dočepati firme za puuuno manje novce, moguće na način da je otkupe od banaka po vrlo niskim cijenama?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



@bond77

Ne znači da će DLKV u stečaj na način da se firma zatvori, nego će se vjerojatno odigrati nešto u stilu Gredelja – zdrav dio firme opstaje, dio radnika se otpušta, a vlasnici firme postaju banke koje kasnije DLKV preprodaju nekom drugom i gotova priča. Problem je jedino što bi na ovaj način popušili sadašnji dioničari, ali kad vidim Linića kako gazi sve pred sobom i kako ga boli ona stvar za male ulagače koje smatra zlom i špekulantima, bojim se da bi doista nešto takvo mogao napraviti! Uostalom, pogledaj kolike su firme već otišle u stečaj, i kod nas i vani…

Stečajem Dalekovoda najviše bi izgubili mirovinci…

Obzirom da mirovinci ne bi smjeli ulagati odokativnom metodom, postavilo bi se pitanje tko je za pušionu odgovoran i da li se neka njemu povezana osoba time okoristila…

Ako puše mirovinci, pušimo svi, bez obzira tko ima, a tko nema Dalekovod…

Možda to čak i Linić shvati…

Dalekovod trenutno, osim blokade računa, poslovno i financijski stoji bolje nego u vrijeme kada su isti dokapitalizirali firmu po nekoliko puta večoj cijeni…

Mogu li si dopustiti da ovdje popuše iako to mogu bez problema izbjeći primjerice otkupom nekih budućih komercijalnih zapisa koje bi Dalekovod u ovome trenutku mogao dogovorno izdati i sa dobivenim novcem zatvoriti bankarska potraživanja…?

Vuk sit, a koze na broju… [emo_smijesak]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

…vrijeme prolazi i gotovo sam stopostotno sigurna da ovo ide u predstečajnu nagodbu…

…kako će se to odraziti na dionicu vidjet će se,jer nakon otvaranja predstečajne nagodbe karte će se morati otvoriti…

…a tom prilikom bi se mogla i koja glavica zakotrljati…[emo_zloban]

Predstečajna nagodba je daleko nepovoljnija opcija za postojeće dioničare, pa tako i za one najveće, mirovince…

Ako to dozvole, a mogu situaciju razrješiti puno bezbolnije, ponovno se postavlja pitanje za čije interese oni igraju…?

I ja se nadam da će se koja glavica zakotrljati…[emo_cool]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Meljete te ga meljete. Svaka Vam čast. Jedino ste zaboravili lupat malo i po Bidu da bi Vam priča imala smisla. Ajde lupajte još malo ili Vam je ponestalo municije. Ili niste sigurni da ide ispod ovih razina? ili??? [emo_smijeh]

@ledsamurai
A cime da mali dionicari lupaju vise.Pa ne mogu vise lupati ni qrcom po kupini jer im se ne dize koliko su izvarani na ovom trzistu¸.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


koje su to igre na bidu i asku..bi kupili,nebi…bi prodali nebi…koja nervoza,koja boleština[emo_vrtimise]

stiskač na asku ne stavlja jedan od 2000 nego lupi 8 po 150 i ima višestruki efekt.. a nakon pola 5 popodne većina svega toga ionako nestane

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

Hhahah, to si lijepo napisao. Ali opet što smo sve prošli na ovom našem tržištu, nekako vjerujem da će nam uskoro svanuti i sunce [emo_smijeh]

New Report

Close