DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dunjo pa teže cesiji ,a to onda nema veze s dionicama kako sam ja razumio linića

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]




taj što kupuje zna šta radi

a onaj koji prodaje?
[/quote]

Onaj koji prodaje možda je na neki način prisiljen prodati, dok onaj koji kupuje to radi bez prisile.

[/quote]

Samo je jedan dio prodavatelja mozda na neki nacin prisiljen prodavati.
Na volumenu od 10-15.000 komada dionica (pa i vise) taj postatak je sigurno zanemariv.

Strah me ako će ići nova emisija dionica da će dionice zaroniti na 50 kuna ako ne i niže.




taj što kupuje zna šta radi

a onaj koji prodaje?
[/quote]

Onaj koji prodaje možda je na neki način prisiljen prodati, dok onaj koji kupuje to radi bez prisile.
[/quote]

Oni koji su prisilno prodavali prošli tjedan bili su marginaši, a ovo sada je uglavnom trejdanje.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

..nema izlazit iz dionice..kad dodje debblokoda jedan dio vinu a ostatk neka stoji..ipak je dlkv perspektivna firma..

raj za trejdanje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ništa od plaća,
ništa od pomoći države?


ništa od plaća,
ništa od pomoći države?

vrag ce znat……
nego…odblokiranje?
boss?
netko?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

..rekli su plaće do petka ..nadam se da je tako..


nego…odblokiranje?
boss?
netko?

Hahaha, kako da ne!
Navlakači su pisali da će već jučer ili danas biti deblokada pa su te izmišljene vijesti iskoristili da se fino iskrcaju na 8x kn po onima koji su nasjeli. Sad im se živo fućka kada će i da li će uopće biti deblokade računa [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Malo sam sumnjičav oko TA na ZSE. Premala je likvidnosti i utjecaj onih koji je se služe TA u trgovanju.
A po komentarima ovdje i čitaća izvješća nema previše.
Brkaju se pojmovi, uspoređuje neusporedivo itd.

Ako pogledate izvješća Dalekovod nije u nekim velikim problemima, trošak restrukturiranja je proutzročio gubitak 2011 i gubitak je pokriven iz popriličnih rezervi koje društvo ima, a nelikvidnost je nešto sasvim drugo. Prema rezultatima firma nebi trebala imati nekih problema da servisira svoje redovne obveze. No izgleda da je došlo do nekih "izvanrednih" situacija.
Rekao bi da su aktivirana neka konzorcijska jamstva i da su ona dovela do problema.


Slažem se z tobom i rijetko dobro odmjerenim komentarom

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg



nego…odblokiranje?
boss?
netko?

Hahaha, kako da ne!
Navlakači su pisali da će već jučer ili danas biti deblokada pa su te izmišljene vijesti iskoristili da se fino iskrcaju na 8x kn po onima koji su nasjeli. Sad im se živo fućka kada će i da li će uopće biti deblokade računa [emo_palacd]
[/quote]

zašto bi netko pisao stalno na forumu, ima se posla ovih dana, radi se i riješavaju stvarne situacije, sada što nekome ne odgovara što se ne piše, ako želiš da netko piše za tebe plati ga[emo_smijeh]!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close