DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,56
194.624
54,679
3,54
3,56
1,71%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@inv..
🙂
ne samo to…al i to je bilo ocigledno
risk / reward meni ok…
a sada cekam ili da se korigira pa ga opet stipnem ili nek ode…
ja cekam druge prilike

@golubv

nis jer u DLKV drzava nije u vecini…zar ne?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@inv..
🙂
ne samo to…al i to je bilo ocigledno
risk / reward meni ok…
a sada cekam ili da se korigira pa ga opet stipnem ili nek ode…
ja cekam druge prilike

@golubv

nis jer u DLKV drzava nije u vecini…zar ne?

Ne slažem se da ništa. Nije svejedno dal je račun blokiran ili ne. Mislim da će deblokada Dalekovoda utjecati puno više nego na Badelu koji je limitiran.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kazem zaboravi na utjecaj i deblokadu
ovdje nije drzava vecinski valsnik da moze iskoristiti svoj utjecaj…
pa moze i ucjeniti
DLKV je u puno nepovoljnijoj situaciji
DLKV ima privatne vlasnike od kojih neki zele dlkv uzet na “lijeva ruka desni djep”
to je razlika
ovdje se prica o dokapu u zamjenu za dugove…za dionicare nepovoljno
dakle nije realno ocekivati da se odblokiraju
sto neznaci da nece biti deblokada sutra…
samo kazem di je bilo izglednije
LP

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Umješat će se država, sigurno ide deblokada, ne smije kukuriku nakon Gredelja, Diokija još pustit i Dalekovod koji BTW ima hrpu posla.

kolega,drzava s gredeljem i diokijem ima NAMJERAN I PROMISLJEN PLAN gasenja nerentabilnog-izlazenja iz vlasnistva i ostavljanja rentabilnog
a s dlkv ima takodjer promisljene namjere-samo u smislu podupiranja,zaposljavanja pa ako treba i ulazenja u vlasnistvo
a o VE i dr da i ne govorim,danas je opet bilo na vijestima[emo_cool]



hvala…rijesio dlkv
sad cekanje
mozda rano…al ko ga……….sisa
38% retrace ok..ali mogao si dio ostavit za 50 %rtr. cca 84 kn..mozda dohvati ..
[/quote]

decki,ovdje je TA vrijedila samo dok je islo down-gledat trend i cekat dok se ne zaustavi
ovo treba ici nazad odakle je i palo,cim se uklone vijesti koje su to pokrenula
a onda bi nam dlkv sa 120 kn mogao postat trejdesrka ingr samo s trendom u suprotnom smjeru-UP,UP!
do tad,trejderi koiji razmisljaju po TA ce se istopiti a ni sad nisu neka prepreka,sve je tanji ask..i tko ce onda zadrzavati povratak cijene?
pa znam tko ce podrzavati:isti oni koji su ulazili pa izlazili da smane gubitak i udju nize

..kazu do petka će bit plaće..znači do petka deblokada i cijena barem na 90…

Ko je to rekao?

Banke sada vide da nema više igara oko dalekovoda, pa idu na dogovor a ne na ucjenu,dok se šutilo dalekovod se ucjenjivao, a pošto je sve jasno kako stvari stoje kako sam rekao kroz 2 dana najkasnije do kraja tjedna+ možemo očekivati službenu objavu u vezi deblokirananja svih računa dalekovda……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Banke sada vide da nema više igara oko dalekovoda, pa idu na dogovor a ne na ucjenu, kako sam rekao kroz 2 dana najkasnije do kraja tjedna+ možemo očekivati službenu objavu u vezi deblokirananja svih računa dalekovda……..

bravo majstore!!!! imaš li neke dokaze za to?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Banke sada vide da nema više igara oko dalekovoda, pa idu na dogovor a ne na ucjenu, kako sam rekao kroz 2 dana najkasnije do kraja tjedna+ možemo očekivati službenu objavu u vezi deblokirananja svih računa dalekovda……..

bravo majstore!!!! imaš li neke dokaze za to?
[/quote]doći će dokaz na zse, što ćeš više????

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dalekovod: Radnici prosvjeduju, plaće do kraja tjedna
Autor/izvor: SEEbiz / Lider
Datum objave: 19.11.2012. – 13:26:00
Zadnja izmjena: 19.11.2012. – 13:34:43
ZAGREB – Problemi u Dalekovodu zbog dugova, trotjedna blokada računa zbog kojeg se ne mogu poštivati kolektivni ugovori i isplatiti sada već dvije plaće, za rujan i listopad, za 1700 zaposlenika, pa ni realizirati ugovoreni poslovi, kulminirali su prosvjedom radnika ispred sjedišta Dalekovoda.

‘Hoćemo plaće’, ‘Institucije pokrenite se, imamo posla, pustite nas da radimo’, vikali su radnici Dalekovoda, poručivši da će morati ići u štrajkove ukoliko se trenutna situacija uskoro ne riješi.

– Ako se plaće ne isplate, poduzet ćemo sve dozvoljene sindikalne akcije. To su zarađene plaće, a blokada je iz prošlosti. Nova uprava nije ništa kriva, ali očekujemo od njih brza rješenja. Nećemo dozvoliti da se Dalekovod zatvori – poručio je Vedran Dragičević, predsjednik Sindikata metalaca Hrvatske – Industrijski sindikat koji je inicirao susret.

Smatra da država ne može dopustiti da 1700 radnika gladuje kako bi se riješili neki drugi problemi te da padaju industrijska poduzeća zato što država nije odredila smjernice razvoja industrije u Hrvatskoj:

– Deindustrijalizaciju Hrvatske treba prekinuti odmah – naglasio je.

Zaposlenici podupiru svaka nastojanja uprave, nadovezao se i povjerenik sindikata metalaca u Dalekovod Proizvodnji Danijel Hus, te pozivaju sve relevantne institucije koje su uključene na hitno rješavanje problem. Ali ne dozvoljavaju da se problem rješava preko leđa radnika.

U upravi podupiru radnike jer, kako je rekla glasnogovornica i voditeljica marketinga Ivana Radić, to je njihovo pravo. Nadaju se da će se vrlo brzo riješiti situaciji i vjeruju da bi se obje plaće mogle isplatiti do kraja ovog tjedna.

KUPNJE (17.328) – DLKV-R-A PRODAJE (15.410) – DLKV-R-A

dugo nije bilo ovakvog omjera,samo da mi je znati šta se točno krije iza pada 120,00 na 60,00 kn a sve više sumnjam da je blokada s nekom namjerom napravljena…

nije nagovor na kupnju ili prodaju imam ja daleko veći ulaz da bi me nasikirao ovaj pad. LP

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

New Report

Close