DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

-ja sam mišljenja da bi fondovi mogli uskočiti s obveznicama dalekovodu a samim tim maknuti ove banke
i tako poduplati poziciju a samim time i profit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

eno se jedan načulio sa tisuću po 72. bit ću zločest. želim da mu pukne veza. neka realizira nalog.

nije dugo trajao.pobjegao je.

Prilika! Opet moguće do imovine kupnjom tvrtke bez obveza i radnika

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Sada fondovi komotno mogu staviti naloge na 105 Kn, a što to znači uskoro ćemo saznati 🙂

kaj?



Sada fondovi komotno mogu staviti naloge na 105 Kn, a što to znači uskoro ćemo saznati 🙂

kaj?
[/quote]
To znači
da je uprava napravila prave poteze, danas neće biti nikakvog prosvjeda a trebao je biti, ali biti će prijem za novinare, inače to je znak koliko se daleko otišlo u pregovorima, i da će kroz naredna 2 dana biti napravljeni završni koraci koji će značiti potpunu deblokadu računa..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ima na zse nezgodnih dionica u smislu da u vezi s njima svaki cas moze doc vijest i odeeee gore
u pravilu vijesti dodju i sve drukeraj na dole spekulacije se tada RASPADNU


ima na zse nezgodnih dionica u smislu da u vezi s njima svaki cas moze doc vijest i odeeee gore
u pravilu vijesti dodju i sve drukeraj na dole spekulacije se tada RASPADNU

Najbolje je kada izgore ovi negativni špekulanti, radnici će dobiti plaće računi odblokirani……… a dionica ponovo vrednovana…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

a vidit cemo iza podne šta ima za reč upravca ali mišljenja sam da je nešto negativno vjerojatno bi cijena kliznila

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Prilika! Opet moguće do imovine kupnjom tvrtke bez obveza i radnika


I imovine koja je pod hipotekom banaka.


Današnji "očekivani" rast DLKV-a vrlo je jasna poruka pa mirovinci mogu diktirati cijenu ove dionice kako im odgovora. Po meni slijedeći tjedan ne bi me iznenenadila cijena preko 80 kn i po meni ovo je također nasigurniji ulog trenutno na tržištu jer vrlo je lako zaključiti da će dogovor oko svega biti postignut ipak je to velika tvrtka specifičnog profila i od velike važnosti za RH. Kupovao sam ovu dionicu jučer a kupujem i danas jer sve ispod 70 kuna u ovom trenutku je vrlo povoljan ulaz.

Ako ste ovo pročitali sigurno ste kupovali daleko ispod 70 kuna i zaradili, evo trenutna cijena je 71.93 i ne razmišljam o izlasku ispod 80 kuna, ma zar Vam nije jasno da svim velikim dioničarima a ni vladi RH nije u interesu da ova tvrtka propadne, izgubili bi svi i bez obzira što drugi kažu uvijek trebate poslušati svoju intuiciju kad je riječ o kupnji dionica.

Ovaj post ću također citirati kad DLKV prijeđe 80 kuna.

E pa Đuro ima tešku ruku.

hvala…rijesio dlkv
sad cekanje
mozda rano…al ko ga……….sisa

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close