DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.06.2024. u 02:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,78
6.764
2,430
2,74
2,80
-1,43%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i onda mi netko kaže d ašpekulanti nisu na djelu,
naša burza je med za njih

onaj na 67 jucer 150tisuca,taj se vjerojatno danas istresao do 69..
takvi su kad je bio na 110 prije 2q se istresali
bitno za skuzit je da njima ,kao sto sam prije pisao nije bitna cijena i perspektiva-oni jednostavno su odlucili da hoce van
samo zasto nisu na 120 sve iskrcali ko ce ga znat-valjda je i njih iznenadila blokada i ocekivase rast

a imamo i spekulante kojima je 10posto dosta..ko i na ingr sa 4 na 5 im bilo dosta pa propustili do 12..

Ako je dokapitaliziraju po ovim cijenama bit ce puno novih dionica i zato ne vidim sada mogucnost nekog veceg rasta.

bit će bolje................




vidim u skdd da je račun ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) zadnjih dana otpuštao i ispao iz top10
bio je dugo na broju 9 (najmanje cijelu ovu godinu) a otpustio je najmanje 3000 komada jer sadašnji zadnji u top10 ima 43.934

e sad zašto je to meni zanimljivo ?
zato što je baš taj račun sa 44.740 došao na 46.948 u 3.mjesecu ove godine kad je cijena odradila ono zadnje oštrije dizanje sa razina oko 107-120 na nekih 140 do čak 160kn

ima ko kakav komentar ?[emo_beztona]

Ako se sazna tko se krije iza racuna, saznat ce se i razlog.

[/quote]

Moje skromno mišljenje je da se iza tog računa krije više imena koji su grupirani u jedan skrbnički račun. To bi objasnilo zašto je broj dionica rastao u 3. mjesecu (pod valom optimizma bez pokrića), a sada naglo pada (pukli rizični margini).
[/quote]
squarefoot tvoje mi objašnjenje zvuči pomalo naivno.Meni taj račun izgleda ko da je zadužen kreirati cijenu u danom trenutku..kupovanje na vrhu pa prodaja na dnu sa tolikom razlikom u cijeni i između toga ne raditi ništa hmm ne bi baš se kladio u to [emo_naivan]
u svakom slučaju to je šlagtvort za hanfu i ostale organe da provjere čime se taj bavi i ima li kakvih povezanih djelovanja nekog drugog računa.
njima je to jednostavno napravit ako im se radi

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

Današnji “očekivani” rast DLKV-a vrlo je jasna poruka pa mirovinci mogu diktirati cijenu ove dionice kako im odgovora. Po meni slijedeći tjedan ne bi me iznenenadila cijena preko 80 kn i po meni ovo je također nasigurniji ulog trenutno na tržištu jer vrlo je lako zaključiti da će dogovor oko svega biti postignut ipak je to velika tvrtka specifičnog profila i od velike važnosti za RH. Kupovao sam ovu dionicu jučer a kupujem i danas jer sve ispod 70 kuna u ovom trenutku je vrlo povoljan ulaz.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Vidjet cemo Vas sve kad Dalekovod provede 6 mjeseci u blokadi i kako cete gledati na cjelokupnu situaciju i da li cete kupovati ovu dionicu. Plakat cete zato sto ste ju kupili na 70 kuna.

citam i slusam o mirovnjacima i moram priznati da ste vec pomalo dosadni. stalno drukate s istim pricama. pa dajte nesto novo smislite!

evo od mene jedan info, nije druk!
Dalekovod TIM – Tvornica istegnutih metala d.d. je od danas u blokadi!
valjda je to prvi znak oporavka [emo_plazi]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

@farmer

Majstore iskrcavanje je zavrsilo

cash je cash,a sve ostalo je sex!

satni momentum vam je odavno pokazao dno i otisao ispred cijene gore..a za njim onda ide i cijena…
to je valjda prvi pokazatelj promjene trenda

ovaj današnji visoki rast je i iznad očekivanog.dobit je potrebno kapitalizirati. trenutna situacija je sasvim ok. a da će biti blokirani 6 mjeseci kako piše cooper, samo teoretski, a i to teško.


…avaj, a kaj se desilo da ova očerupana dioničica uzleti…valjda pod euforijom oslobađajuće presude generalima…

…na gospodarskom planu ministar Čačić se sprema za zatvor,a novi se zasad samo smješka,jer to samo i zna…

…gosn Linić samo trenira strogoću,i od njega milost i pomoć tražiti je iluzorno…

…taj je već nemali broj firmi poslao na počinak,a da okom trepnuo nije…

…po mome,agonija firme će se nastaviti,dok se ne iznađe kakvo takvo rješenje,pa makar i zbog jedne šnicle ubili kravu…

…tako se danas nažalost u Hrvatskoj rješavaju problemi…

bakice,poceli su pozitivni clanci i pozitivne novosti dolazit..pa di ti zivis?
+tehnicki indikatori..
+pohlepa ili zelja za zaradom-kak si tko hoce tumačiti..
moglo bi ovo željeznom rukom gore odakle je i palo

New Report

Close