DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 13:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Uprava treba sjesti na avion i napraviti rutu Katar (i ostatak bliskoistočne regije), Moskva (ostatak regije odnosno novostvorene bogate naftom bivše države SSSR), Peking i Shangai (i u povratu Berlin) te prezentirati tvrtku i iznaći novce za reprogram dugova po upola manjoj kamati i jednom zauvijek od..bati ove talijanske lihvarske banke u RH. Takvu strategiju trebaju zauzeti i ostale tvrtke u RH i garantiram da će se kamate na kredite za pravne i fizičke osobe u RH prepoloviti.[emo_namigusa]

I naci strateskog partnera. Vidim da su tu jaki Indijci, koji ne mogu uci na Europsko trziste, a nedavno su usli u zemlje bivseg SSSR-a.
Sigurno bi sa strateskim partnerom bolje prosli i financijski i poslovno.

Bdw U bilo kojoj varijanti dokapa, kakav je poslije status Prvog i Drugog Parka te Telegre. Jeli i poslije dokapa ostaje na snazi njihova obveza o ponudi o preuzimanju.


vidim u skdd da je račun ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) zadnjih dana otpuštao i ispao iz top10
bio je dugo na broju 9 (najmanje cijelu ovu godinu) a otpustio je najmanje 3000 komada jer sadašnji zadnji u top10 ima 43.934

e sad zašto je to meni zanimljivo ?
zato što je baš taj račun sa 44.740 došao na 46.948 u 3.mjesecu ove godine kad je cijena odradila ono zadnje oštrije dizanje sa razina oko 107-120 na nekih 140 do čak 160kn

ima ko kakav komentar ?[emo_beztona]

Ako se sazna tko se krije iza racuna, saznat ce se i razlog.


…Bdw U bilo kojoj varijanti dokapa, kakav je poslije status Prvog i Drugog Parka te Telegre. Jeli i poslije dokapa ostaje na snazi njihova obveza o ponudi o preuzimanju.

Pa sto je to bitno od toga nema nista ovako i onako.Bilo je bolje da se ove istiralo iz vlasnistva odnosno da je pravna drzava sankcionirala kriminal,porijeklo imovine i slicno,ali to jasno niome nije u interesu jer su svi u talu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Već dugo Erste invest radi / preslaže/ portfelje svojih klijenata…..?
To je taj račun-? prisutan na mnogim dionicama koje vidite promjene u TOP 10..
Konačno, cijeli njihov TOTAL EAST je imao najgore dionice, / portfelj/ ..
a pad udjela bio je ogroman….
Pitanje strukture ostalih dioničkih fondova..u vlasništvu Erste-a

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



vidim u skdd da je račun ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) zadnjih dana otpuštao i ispao iz top10
bio je dugo na broju 9 (najmanje cijelu ovu godinu) a otpustio je najmanje 3000 komada jer sadašnji zadnji u top10 ima 43.934

e sad zašto je to meni zanimljivo ?
zato što je baš taj račun sa 44.740 došao na 46.948 u 3.mjesecu ove godine kad je cijena odradila ono zadnje oštrije dizanje sa razina oko 107-120 na nekih 140 do čak 160kn

ima ko kakav komentar ?[emo_beztona]

Ako se sazna tko se krije iza racuna, saznat ce se i razlog.

[/quote]

Moje skromno mišljenje je da se iza tog računa krije više imena koji su grupirani u jedan skrbnički račun. To bi objasnilo zašto je broj dionica rastao u 3. mjesecu (pod valom optimizma bez pokrića), a sada naglo pada (pukli rizični margini).

VELIKA POPINA nije u blokadi ali ima interesantan upis u registar

meister, 16.11.2012. u 09:26
Odlukom Skupštine od 31.10.2012. godine izmijenjen je Društveni ugovor posebno u odredbama o raspolaganju poslovnim udjelima, Upravi i Skupštini te je u potpunosti zamijenjen novim tekstom Društvenog ugovora. Tekst Društvenog ugovora od 31.10.2012. godine dostavljen je sudu i uložen u zbirku isprava.

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

kojom brzinom zatrpavaju na asku..a sve mali nalozi..jel to imaju kompjut.isprogramirano.ili sta?
dali zna netko da li je tako bilo i prije kad je isla do cca 74?

Kolega INVERTER, u valu panike ste prodali po 60kn na gubitku!
Al rekao sam VAM, ono je bilo DNO!
Zaboravite da će ikad ispod 60kn. Sad se mezi na duže staze.

Neka ga zatrpavaju i bid je jak.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Granny did you buy yourself some cough medicine?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

DLKV je u k…cu
jeste zaradili…ja prodajem na 70 + dio

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

cekaj dok vam špekulanti uvale dionice koje su jucer kupovali po 10-20% zarade
onda će se će te vidjet di je … dno…
ja bih osobno volio da pad Dalekovoda stane jer ruši ostale dionice na burzi
No poucen iskustvom cisto sumnjam ako se ubrzo ne odblokira racun

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close