DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Problem ove dionice osim kratkoročnog duga je i to što ovdje ima par “zaraćenih struja” koje jedna drugoj podbacuju klipove, iako trenutno i jedni i drugi gube!


Problem ove dionice osim kratkoročnog duga je i to što ovdje ima par "zaraćenih struja" koje jedna drugoj podbacuju klipove, iako trenutno i jedni i drugi gube!

…ovo mi se čini jako dobra ocjena…

prvih 10 stanje na dan 09.11.2012 ; 1.143.841 komada iliti 39,89%

prvih 10 stanje na dan 13.11.2012 ; 1.143.358 komada iliti 39,88%

što iznosi razlika= -483 dionice u prvih deset e sad ako je erste prodao 1000+ ili više komada i ispao iz top 10, netko je morao kupovati od ostalih???

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Sad kad ste poprodali sve jedan drugome idete u novi krug??

Nije poziv na kupnju ni na prodaju dlkv-r-a.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Predstečajna nagodba – pravi melem za svaku firmu u problemima sa bankama i kreditima. Banke i vjerovnici ulaze u vlasništvo, a firma nakon toga posluje bez troška za kamate i bez duga. Naravno to je u slučaju da se svi krediti zamjene za udjele što je malo vjerojatno, ali i u polovičnom omjeru to je dobro za tvrtku i pogotovo male dioničare.

Za danas je odrađen posao! Kuna gore, dole!
Čuvajte se petka!

zar nije očigledno da su špekulanti na sceni.

mislim da udjelićčari u investicijskim fondovima povlače svoje udjele,
fondovi su prisiljeni prodavati dionice radi isplate
i dolazi do spirale rušenja cijena likvidnih dionica
nešto kao i 2008.


zar nije očigledno da su špekulanti na sceni.

Špekulanti??
danas i u prethodna 3 dana protrgovano je sa preko 90.000 dionica DLKV, a ti pričaš o špekulantima?!?!



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/inPnTMAsM29an4y4xvpcKw==.pdf

Može li mi neko pojasniti da li je Dalekovod dobio na račun tih 90,9 mil kuna iz nagodbe s Autocestom Rijeka-Zagreb d.d. od prije 3 mjeseca ?

Nija to ne mogu odgonetnuti.

Nova Uprava u svom Izvjescu taj dogadjaj uopce ne spominje, a radi se od 90M kuna ili cca 25% prihoda jednog kvartala.

Ako Linic nije ispunio obecanje pa 90M nije doznaceno Dlkv-u onda je prakticki Drzava (Linic) izvrsila indirektno blokadu Dlkv-a.

Ako su pak sredstva doznacena onda je Uprava trebala to reci u svom izvjescu.
[/quote]
Pa vidiš i sam da je u nagodbi napisano da će im ARZ platit kad bude u mogućnosti a to je konstrukcija *lako ćemo*.Zato se meni čini da oni tu lovu vidjeli nisu kao što se i ne vidi u izvješću.

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

meni se u pon činilo da bi moglo do 50kn kako je krenulo u prvim minutama. malo se stišalo, ali izgleda da je sad frka svima koji su otkupili i dosadašnje količine. jako je labilno.

Magin kod Agrama model X3M – odnos kolaterala i kredita 1 : 3 – na spisku dionica koje uzimaju u kolateral i DLKV. Oni koji su digli margin u tom omjeru i kupili ili založili Dalekovod u naj manju ruku su naheba..

http://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/margin/Agram_Brokeri-Opci_uvjeti_za_odobrenje_Zajma.pdf

New Report

Close