DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 09:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,75
2.319
844
2,76
2,78
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kad dođe vijest o deblokadi bit će kasno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@Status Quo
Provjeri izvore. Za primjer ja sam doma predsjednik UO cak i kad sam 4000 milja daleko.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Svaka negativna vijest ovdje iskoristit će se za daljni pad cijene. Dakle ako ne dođu pozitivne vijesti u skoro vrijeme ode ovo ispod 50 kuna. Onaj tko misli da je kraj rasprodaje vara se. Sve dok ima kupaca prodavat će se na ovoj cijeni, a kada i zadnji optimista potroši lovu, slijedi daljni pad.
Desit će se slična situacija kao i na Ingri, jer je scenarij identičan.
Kada cijena padne na najnižu razinu, onda više nitko neće imati novca, a ni hrabrosti da kupuje. Dakle ove cijene su još uvijek privlačne za kupnju, a niže cijene neće biti privlačne. Nelogično i apsurdno, ali istinito.
tko je prosao skolu zna kako to ide…znaci nekakvo jace dno mozemo ocekivati na 1% od ATH , ako pukne ova razina 60-70 kn..i ostane ispod…(nadam se da nece ) necemo spominjati cifre ATH se zna kolki je …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@Status Quo
Provjeri izvore. Za primjer ja sam doma predsjednik UO cak i kad sam 4000 milja daleko.

Znaci tvrdis da je doma i da od doma vuce konce

Ignore : renči

ide jogurt trgovanje al sad u obrnutom smjeru

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

A kaj je sa Sky fall. Jeste uzeli u obzir to.

I zakaj su im sjeli na to?

2+2 = 1

Budite oprezni, ovo je gore od INGRE.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



Nova uprava na celu sa Gorjupom su lutke na koncu ne odlucuje u firmi ama bas o nicemu.Ako ne vjerujes pitaj zaposlenike dalekovoda.Tamo i dalje vedri i oblaci Lukin sin.

Koliko je meni poznato lukin sin je poslan na godisnji prvi dan kad se prominila uprava jer se pobunio na nesto i jos se nije vratio tako da ta informacija bas i ne stoji kako sam ja cuo
[/quote]

Tamo sad gospodare Franjo i Milivoj i svi ovise o njihovoj milosti. A mi možemo samo gledati kakva firma nestaje sa hrvatske scene. Sa nama isto to prate menađeri Mirovinskih fondova i čude se otkud sada ovakva situacija i gdje smo pogriješili.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


kad dođe vijest o deblokadi bit će kasno

to si pisao neki dan pri cijeni od 100 kn
a što ako do deblokade ne dođe još mjesec dana? ili još 2 mjeseca? dokle će onda pasti dionica DLKV? na 50 kn? ili niže?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Tamo sad gospodare Franjo i Milivoj i svi ovise o njihovoj milosti. A mi možemo samo gledati kakva firma nestaje sa hrvatske scene. Sa nama isto to prate menađeri Mirovinskih fondova i čude se otkud sada ovakva situacija i gdje smo pogriješili.

Ovdje nije tako mika, nego mirovinski fondovi mogu da pomognu dalekovodu
imaju mogućnost da se daju zapisi, obveznice, dokapitalizacija, djeluje na kupnju preko drugih fondova, znači treba kooperativna akcija, a fondovi imaju moć kapitala, stoga mogu djelovati, a ovo što si naveo tako se ponašaju neodgovorni ljudi, u petrokemiji smo ih vidjeli jako puno ugovor o plinu, pa predsjdednik nadzornog odbora odbora otvoreno rekao mrzim kapital i druge banalnosti. Ja znam da ptkm vrijedi jako puno kao i dalekovod…. stoga ako nećeš da pomogneš nemoj niti odmagati….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dalekovod neće u stečaj! Dakle to je jasno svima, ali jasno je da će opet najgore proći mali dioničari. Udjeli će im se dodatno razvodniti jer će stečajnom nagodbom ili na neki drugi način banke koje su vlasnici mirovinaca svoje udjele povećati ali na znatno nižoj cijeni ispod ove trenutne.
Ako se netko već “zalijepio” za ovu dionicu i nemože da se pomiri sa gubitkom, neka sačeka i kupi po “sramotno” niskoj cijeni koja će vjerovatno s vremenom i doći. Najkasnije do kraja godine. Znači treba imati strpljenja i ne trzati na ove valove, nakon kojih opet slijedi pad. Potrajat će još dugo da se ovdje nešto konkretno i dogovori sa vjerovnicima. To je u pravilu uvijek tako, njima se nikuda ne žuri, zato ne žurite ni Vi.

Uloga mirovniskih fondova je da zaruđuju novac svojim udjelničarima, a ne da pomažu bankrotirane firme poput Dalekovoda. Već su mu jednom pomogli, vidjeli smo kako je završilo… Dalekovod je rupa bez dna i tu nema pomoći osim da se uključi štamparija love, a to nikome nije u interesu.

Ovo je bilo klasično istiskivanje malih dioničara u pet dana se protrgovalo sa 100.000 dionica, što predstavlja oko 10 % slobodnih dionica (pošto prvih 10 ne misli ni kupovat ni ispuštati), neki su sada pojačali poziciju za sitne pare. Idemo sada natrag na tri znamenke.

Na dnu trgovanja je 50% tvrtke vrijedilo 10 milijuna eura.

Koji apsurd.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close