DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 08:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,75
2.319
844
2,76
2,78
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zdravo seljački
jučer veliki promet
danas uobičajeno zatišje
sutra nam slijedi burni petak
pitanje je samo u kom smjeru će bura puhat ?[emo_palacd][emo_palacg]?

@fahrudin

Ne govorim niti o posjedovanju niti o kupnji niti o prodaji DLKV. Zanima me samo što odrađuju i što su dobili od poslova na domaćem tržištu?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Npr. ova je jako bitna vijest pogotovo bi mogla bitna za Dalekovod, jer Adris traži dokapitalizaciju Uljanika, mogao bi i Adris dokapitalizirati npr. Dalekovod, jer znamo da imam veliki interes u energetski dio, to bi bila win win situacija za sve dioničare ako banke ucjenjuju a fondovi ne prate, neka se da prijedlog Adrisu za dokapitalizaciju Dalekovoda po 100 Kn po dionici i prihvatili bi ovi u Adrisu…….

Adris iznenadio na startu, koliko će fondovi u završnici?


Pa što nebi zvali Intel ili Microsoft? [emo_vrtimise]
[/quote]

Microsoft i intel nisu javno prikazivali interes za energetikom, ali odlična reklama za Adris bilo bi odlično da se uključi u energetiku, vjetroelektrane obnovljivi izvori, preporuka je da je ikompanija koja brine..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

al napadaju fahrudini muremi huremi sulejmani ovdje ,iz minute u minutu post

pepe7

Cijela jučerašnja akcija je orkestrirana unaprijed, uključujući i članak Tina Bašića puštenom u određenom trenutku. Više od 3,1 mil. kna je također bilo spremno.I više od toga….
Autori akcije (zločinačka org.) ne slušaju niti vjerojatno čitaju Big Bossa. Ne vidim zašto vam je on kriv zbog iznašanja svojih razmišljanja?

Svatko ima pravo vjerovati drugome ili ……..sam sebi!

marcello

Rekli ste da nema više prodavača, rekli ste tko je jamio, jamio je..itd.
Ali stalno iskaču neki Indijanci na asku. pa koliko ih ima?!

Ajde ne rise. Imaš dokaze? javno ih objavi.

Danas idemo na 50 kuna ni dobro.[emo_palacd]

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Evo izgleda da je Uprava zabranila radnicima pisanje po Forumu.
Kako ono ide: Zaustavite ….

Jadnici jos ne kuze da je Forum anoniman i da radnici mogu samo promijeniti nadimak i nastaviti dalje.

Cime se Uprava bavi. Bolje bi im bilo da sa sebe skinu potencijalnu kaznenu odgovornost i prijave nezakonitosti stare Uprave. Inace bi i oni mogli svirati klavir.


Cijela jučerašnja akcija je orkestrirana unaprijed, uključujući i članak Tina Bašića puštenom u određenom trenutku. Više od 3,1 mil. kna je također bilo spremno.I više od toga….
Autori akcije (zločinačka org.) ne slušaju niti vjerojatno čitaju Big Bossa. Ne vidim zašto vam je on kriv zbog iznašanja svojih razmišljanja?

Svatko ima pravo vjerovati drugome ili ……..sam sebi!

Da a stvarno se može izgubiti puno novca ako radiš što ne znaš, kao ja na ingri jer uprava je govorila biti će posla Alžir ili neke druge stvari na tenderima smo prisutni preko 400 milijuna Eura, a zato vrijeme niti poslova u iznosu od 100 milijuna Kn u dvije godine, dok na Dalekovodu je situacija za 180 stupnjeva drugačija 1,8 milijardi Kn ugovorenih poslova, puno novih poslova koji će biti ugovoreno u sljedećoj godini puno potraživanja, obnovljiva energija, i bilanca se skroz rekontukturiala, još treba dug refinacirati i to i vrijedimo samo 4,5 puta više od ingre………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Makivanje onih lažnjaka na niskoj cijeni na bidu je dobar znak za dionicu, mogli bi sad rasti!

bull run ? sad ćemo vidjet u kakvoj je bik kondiciji [emo_beztona]

New Report

Close