DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 08:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,75
2.319
844
2,76
2,78
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


di je khmm da nam naslika TA ?!

žvače pola čunga lunge na magmi u nadi da će uspijeti napuhati balon

free flow information

Danas možda na 50 kuna ?[emo_palacd]

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Izgleda da su margini jučer ispucani, danas moguć lagan oporavak cijene iznad 70 kn.

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Joj daj nemoj sanjat neispunjive snove… baš bi Adris uložio novce u visoku peć za paljenje love. Adris ima tko zna kakve interese u priči oko Uljanika, a koji su, to ćemo tek saznati. Ne znam kakve bi interese imao da preuzme Dalekovod, ne misliš valjda na Ćurkovićeve vjetrenjače…

Daj mutis ovde ima vec 2 miseca. Nudis konstruktivna rjesenja?? Kome? Osim ulagacima na ovom forumu kako izgubit 50% u 2 miseca ne vidim da si ikome drugome ponudio nesto konstruktivno. Od onoga kad si govorio da blokade nema i moderator ti je dozvolio,a meni brisao postove do svega ostaloga. Ajde decko oladi vise. Prestani lagat ove napacene forumase.Mucko djubre reka bi ti Mamic.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



Npr. ova je jako bitna vijest pogotovo bi mogla bitna za Dalekovod, jer Adris traži dokapitalizaciju Uljanika, mogao bi i Adris dokapitalizirati npr. Dalekovod, jer znamo da imam veliki interes u energetski dio, to bi bila win win situacija za sve dioničare ako banke ucjenjuju a fondovi ne prate, neka se da prijedlog Adrisu za dokapitalizaciju Dalekovoda po 100 Kn po dionici i prihvatili bi ovi u Adrisu…….

Adris iznenadio na startu, koliko će fondovi u završnici?


Pa što nebi zvali Intel ili Microsoft? [emo_vrtimise]
[/quote]

pa i stanoviti bloger zaziva Yaru, pa ništa ne kažete

Ozren, đe' kombo?

Ja ne znam što se ovdje događa u zadnje vrijeme ali nekolicina ljudi je počela sve žive poslove koje nađu povezivati s DLKV, mislim gospodo, jedno su želje i snovi a drugo je realnost…

Mislim, još samo nije nitko spomenuo da su u NASI testirali međuplanetarni internet pa možda nebi bilo ni toliko loše da DLKV povuče jedan kabel do Marsa, ha?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Da li netko zna koje poslove Dalekovod obavlja na domaćem tržištu ili koje je poslove dobio?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Imao sam DLKV puno puta no nisam neku zaradu ikad iz njega vidio hvala bogu nisam puno ni izgubio
Sjećam se još prije jedno 2 godine kako smo se trgali za ingru po 60 kuna kao ultra ispod cjene neće biti nikad jeftinije…rasprodavali druge dionice svkodnevni više miljunski prometi na INGRI a gle koliko je sada i nitko je neće ..slićno je bilo na ATPL kada je pala na 1000 kuna cjela se burza rasprodavala svi su ulazili u ATPL kao neće nikad biti jeftinije..
..nadam se da nećete vidjet tu priću ovdje na DLKV..
sindikat sa INGRE vas još vas nije napao znaći još im preskupo
Sretno kockari….molite da vam se blokada što prije riješi jer budete
gledali takve minuse kakve niste u životu vidili..
I ne zaboravite svaka dionica može na 0,1 kuna bez obzira koliko je prije koštala..
Neću vas više davit htio sam vam samo pokazat kako sam ja popušio
možda neki od vas shvate..možda vam se posreći pa poraste
ali ima i boljih naćina kocke sa boljom i sigurnijom zaradom gdje se znaju pravila i drugi vam ne namještaju klipove pod noge..
pošto ste većina ovdje špekulanti vjerujem da jako dobro kužite spiku ..ovaj post upozorenja je bio upućen onaj poštenoj manjini koja nije premazana svim mastima
pazite se ovi će vas ovdje odrati do kosti…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Koje poslove? 🙂

To ne znaju ni oni sami…ej dečko, probudi se…firma je u rasulu. Samo još čekamo da krene palindžanje iz tvorničkog kruga i odvoz na deponij za sekundarne sirovine. To će im biti najunosniji posao sljedećih mjeseci, ako se ne iskobeljaju iz bankarskih ralja.


I sam razmišljam da uletim s još cca 50.000 kn, pa il pukovnik il ono drugo…

Isto tako možeš prošetati do wettpunkta, uložiti 50.000 na crveno ili crno, zažmiriti i nadati se povoljnom ishodu. Ne vidim neku veliku razliku između ta 2 scenarija…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

U wettpunktu je vjerojatnost da će dobiti 50%, a u DLKV mnogo manje. Dakle, razlika postoji.

New Report

Close