DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako se oporavljamo,uskoro odbijanac i puuno puno vise razine…cilj rusenjem odradjen sad preokret?!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Npr. ova je jako bitna vijest pogotovo bi mogla bitna za Dalekovod, jer Adris traži dokapitalizaciju Uljanika, mogao bi i Adris dokapitalizirati npr. Dalekovod, jer znamo da imam veliki interes u energetski dio, to bi bila win win situacija za sve dioničare ako banke ucjenjuju a fondovi ne prate, neka se da prijedlog Adrisu za dokapitalizaciju Dalekovoda po 100 Kn po dionici i prihvatili bi ovi u Adrisu…….

Adris iznenadio na startu, koliko će fondovi u završnici?

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ovakol su napravili na viaduktu spustili je na 100 kuna
trtaroši pobigli a sad je čvrsto na 340 kuna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ko je jamio jamio je

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Npr. ova je jako bitna vijest pogotovo bi mogla bitna za Dalekovod, jer Adris traži dokapitalizaciju Uljanika, mogao bi i Adris dokapitalizirati npr. Dalekovod, jer znamo da imam veliki interes u energetski dio, to bi bila win win situacija za sve dioničare ako banke ucjenjuju a fondovi ne prate, neka se da prijedlog Adrisu za dokapitalizaciju Dalekovoda po 100 Kn po dionici i prihvatili bi ovi u Adrisu…….

Adris iznenadio na startu, koliko će fondovi u završnici?


…pa jesi li se ti stvarno najeo ludih gljiva…kako više imaš obraza bilo što ovdje napisati…[emo_zloban][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise]


ko je jamio jamio je

Pa jamni i ti malo….ionako je cijena svega za 3 kn iznad najniže…
Tko sad kupi,a pokaže se konsolidacija firme u dogledno vrijeme, uzet će najmanje 300-400% u vrlo kratkom vremenu…
I sam razmišljam da uletim s još cca 50.000 kn, pa il pukovnik il ono drugo…

A ocito ili ima obraz ka djon od postole ili su teske halucinogene droge u pitanju. Ja drugog objasnjenja ne vidim.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Imam obraz jer nisam lovac, niti lovim u mutnom, ja tražim konstruktivna rješenja, dalekovod, radnici i sadašnja uprava s pravim potezima može ostvariti puno, ako npr. banke ucjenjuju neka odu kod Adrisa i traže da ulože dio, odličan partner, želio bi uložiti u energetski dio ima puno casha, a doslovno svi rušitelji špekulanti na ovoj dionici bi izgorili da ADRIS prikaže i interes ili da dalekovod počne pregovarati s njima, sigurno netko iz dalekovoda ili ima kontakte s dalekovodom može dati ovaj odličan prijedlog, sve bez ucjene…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Čekamo ponudu od Đure:)

di je khmm da nam naslika TA ?!


Npr. ova je jako bitna vijest pogotovo bi mogla bitna za Dalekovod, jer Adris traži dokapitalizaciju Uljanika, mogao bi i Adris dokapitalizirati npr. Dalekovod, jer znamo da imam veliki interes u energetski dio, to bi bila win win situacija za sve dioničare ako banke ucjenjuju a fondovi ne prate, neka se da prijedlog Adrisu za dokapitalizaciju Dalekovoda po 100 Kn po dionici i prihvatili bi ovi u Adrisu…….

Adris iznenadio na startu, koliko će fondovi u završnici?


Pa što nebi zvali Intel ili Microsoft? [emo_vrtimise]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Čačić u Kataru: Veliki potencijal za investicije u energetici
a valjda oni imaju love za platit unaprid radove i materijal

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close