DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 17:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

znaći nema više erstea u top 10 a ostali nisu prodavali

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Sve to stoji da Zaba pokazuje zube i to,ali recimo dalekovod sada zove sve koji su mu duzni i kaze im nemojte nas placat i drzis racun i dalje blokiran. I Zaba od tog nema nista i onda kazes toj Zabi nakon dva tjedna evo mogu sad dat 15 milja kuna ako skinete blokadu. Ovako nemaju nista. A 15 milja je 15 milja.Kako ti se svidja ovaj scenarij,a on je upravo ono sto oni sada rade.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Nije mi baš jasno da je Erste ovako brutalno izašla? Činjenica da je nema u prvih 10 ne znači da je prodala baš sve, možda je samo pokrenula ovu lavinu. Nekako mi se čini da su tu neke igre u pitanju jer mogli su ipak po malo prodavati i držati cijenu na koliko toliko pristojnim razinama a nije da ne znaju kakvo je stanje u Dalekovodu. Sve u svemu premalo je informacija. Zašto uopće imaju te dionice? Jesu li to njihove dionice ili neki kolateral?

Nemoj misliti na m2!

Nevjerojatno da toliko ljudi može u jednom danu “propušiti” [emo_smijeh]

marcello


znaći nema više erstea u top 10 a ostali nisu prodavali

Nije erste prodavao već rušitelj, tko je promatrao prekjučer i jučer trgovinu mogao je vidjeti kako iskaču hide naloze na prodaji, nadalje što je cijena išla na nižu razinu to je bila jača kupnja, a sada što neko nekoga uvjerava da je loše, loše je jer je netko odlučio da će rušiti cijenu i nije birao sredstva, inače mogao je izaći komotno na 100 + da je htio mogao je ili razdoblje pred izvješće da je nekome bilo stalo da izađe digao bi cijenu na 180 Kn pa izašao inače ovo što se radi je sustavno rušenje, ali sva sreća nema puno dionica pa rušenje ima granice…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ako se ne varama radnici su u esop vlazili po 20 kuna po dionici
znaci oni i dalje zaradjuju i na ovim razinama
strava

Postanite Eu-robovi

Kad u podzemnom klubu gori vatra i imaš jedan jedini izlaz, nije baš realno očekivati da će posjetitelji strpljivo stajati u redu i izllaziti van, zar ne?

A ovdje se eruptivni požar tek sprema.

ide ovo kao i većina drugih građevinara prema nuli….nažalost tako je, sve dok cijene kvadrata stanova padnu na 800 EUR (što je i realno) pa se pokrene novi investicijski ciklus po realnim cijenama….

ne znam uopće puno o ovoj firmi kao i o ostalim građevinarima, ali strah me je šta će se tu dogoditi…sigurno bi trebalo uslijediti jedno okrupnjavanje pod jednom firmom….bolje to nego propadanje…

za razliku od građevinara, ima jedna druga firma (PTKM) čija cijena pada iako je najavljen prolazak Južnog toka kroz Mađarsku (a mi smo spojeni preko Slobodnice na mađarski plin) kao i gradnja LNG terminala…i ta dionica pada…a trebala bi rasti…nelogičnosti jako puno na ZSE…



znaći nema više erstea u top 10 a ostali nisu prodavali

Nije erste prodavao već rušitelj, tko je promatrao prekjučer i jučer trgovinu mogao je vidjeti kako iskaču hide naloze na prodaji, nadalje što je cijena išla na nižu razinu to je bila jača kupnja, a sada što neko nekoga uvjerava da je loše, loše je jer je netko odlučio da će rušiti cijenu i nije birao sredstva, inače mogao je izaći komotno na 100 + da je htio mogao je ili razdoblje pred izvješće da je nekome bilo stalo da izađe digao bi cijenu na 180 Kn pa izašao inače ovo što se radi je sustavno rušenje, ali sva sreća nema puno dionica pa rušenje ima granice…….
[/quote]

Opet navlačiš ekipu. Pa to je strašno i admin ti to dozvoljava. Od ingre na 62.000 kune, preko ptkm na 500 kuna do dlkv sada…bez srama, bez znanja bez ičega….

živio ti ti i samo ti

rušenje…ma kakvo rušenje….ekipa se već 15 puta opekla i sada prodaje da se spasi…
ti i tvoje urotničke demagogije….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Eto smo sad ponovno vidili da je rušenje s namjerom, uzima se po 69,90, a prodavač postavlja niže nego što su kupci spremni dat, i u par minuta nagura 20 naloga ispod 70. Ne treba mu pomagat, samo kupovat ispred njega tko ima s čime.


Nevjerojatno da toliko ljudi može u jednom danu "propušiti" [emo_smijeh]

Ne moraju izgubiti ako kupuju na dnu i ne prodaju dionice, jer znaju da su dionice vrijedne, ovi koji ruše to znaju…….

free float na ovoj dionici je oko 200 000 dionica na razini do 150 Kn, a iznad 250 Kn free float oko pola milijuna dionica, jučerašnja rušilačka rasprodaja prorijedila je free float na oko 50 000 dionica do 100 Kn

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Samo ti jeri free-float lopaticama od vjetrenjači. Vidjet ćeš kad stampedo ponovno krene kako će se free-float rastegnuti…ko money supply u SAD.

New Report

Close