DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Protrgovano sa 43260 dionica. To bi 2007 g. bilo 80 mil kn.



Jedino sto je dobro u ovom padu je to sta sam odlucio da su ovo zadnje kune koje ce vidit nase trziste.

Ovo je najpametniji komentar koji možete pročitati na Hrvatskom tržištu kapitala.
[/quote]

Strašni su ovdje novci isparili.
Mnogi su se tu opekli i izgorili


Protrgovano sa 43260 dionica. To bi 2007 g. bilo 80 mil kn.

Ajme Lojtra, nepristran sam na DLKV i pokušavam vidjeti gdje je kraj.

Isto tako mislim da je odbijanac moguć.

Ali “to bi 2007 bilo 80 mil kn”?!

Dobro i?

Može biti i 2013 43260 kn? Koja je to poanta i što ti tu možeš zaključiti?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Protrgovano sa 43260 dionica. To bi 2007 g. bilo 80 mil kn.

Ajme Lojtra, nepristran sam na DLKV i pokušavam vidjeti gdje je kraj.

Isto tako mislim da je odbijanac moguć.

Ali "to bi 2007 bilo 80 mil kn"?!

Dobro i?

Može biti i 2013 43260 kn? Koja je to poanta i što ti tu možeš zaključiti?

[/quote]
Što mora biti neka poanta u svakom postu?

…ajme,ružno za vidjet ovaj minus…ako ćemo gledati barem nekakvu pozitivu,možemo reći da je barem bio dobar promet…[emo_zloban]

…kad se zadnji put Dalekovodom protrgovalo u ovom iznosu????


…ako ćemo gledati barem nekakvu pozitivu,možemo reći da je barem bio dobar promet…[emo_zloban]

Slažem se, najbolje da izađu svi rušitelji pa da možemo ovo dignuti gdje treba.

Tjedni bollinger probijen preko 31%, ne pamtim to ni na MAGMI.

panika dobro odradjena , volumen zadovoljavajuci…prvi target postignut…[emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vjerovatno se želi dovesti firmu do predstečajne nagodbe, kako bi se “stara ekipa” oslobodila obveze raspisivanja ponude za otkup!


panika dobro odradjena , volumen zadovoljavajuci…prvi target postignut…[emo_palacg]

koji su ostali ako se smije znat

pepe7

@prognozer

BAKICAAA, 12.11.2012. u 16:48
Nego, mene zanima šta je s onom preporukom PLAVOG kako valja meziti po 225kn i slično je govorio za LKPC dok je bila 1500kn.
Kakvi promašaji da boli glava!!!

…ma on je već davno odmezio…sada ćita samo Politikin zabavnik…


Vjerovatno se želi dovesti firmu do predstečajne nagodbe, kako bi se “stara ekipa” oslobodila obveze raspisivanja ponude za otkup!

Moguće…a moguće i da ruše cijenu na burzi kao podlogu bankama za jeftin obračun novih dionica.
Ovaj pad danas je doista bio pretjeran, mislim da su tome najviše kumovali popucali margini kojima je brutalno udarano od otvaranja po bidu. Sad je pitanje jesu li svi margini danas ispucani ili je još što ostavljeno za sutra?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close