DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,41
50.379
14,768
3,36
3,40
-1,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

No ajde da vidimo;

Najveći dio BV-a odlazi na dugomat imovinu tj zemljišta/postrojenja ali vidim i financijsku kod “povezanih poduzetnika” u vrijednosti od 85 milijuna kuna? Što/tko je to?

Nadalje, dug prema bankama, dugi i kratki je oko 950 milijuna kuna tj oko 400 milijuna kuna više nego BV.

Dakle dug prema bankama je uzasan i samo on je kriv za gubitak na q3 – mislim da je oko 48 mil kn ako sam vidio.

Kako i na koji nacin bi DLKV mogao skinuti debelu bankarsku šapu sa svog ramena i kako će nastaviti poslovanje bez sudjelovanja banaka?

Kako izgleda sektor jer uz ovaj diskont firma izgleda sve bolje, čak i sa bankama na leđima.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Koliko se sjećam ljeti je prvih 10 imalo 25%. Sada ima 40 %. Netko se gadno krca a na forumu se šuti!!! Odnosno bakica i slični se ukrcavaju!!!

Koje sirovo i primitivno navlačenje veliki se iskrcavaju dionica potone – 20 % a navlakači o kupnji jao si ga nama s biserima.
[/quote]

Postoje legende foruma, a s takvima se nemojte zamarati.
Neki očito misle da kada se objavi vijest o predstečajnom postupku (nagodbom) da tržište to treba pozdraviti porastom cijene dionica.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

http://zse.hr/default.aspx?id=42984

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


Vrijednost trenutno neodrađenih ugovorenih poslova Dalekovoda iznosi 1,8 milijardi kuna, a najvećim se dijelom ti poslovi planiraju realizirati u 2013. godini, navodi se u izvješću.

Po podacima iz izvješća, prihodi su na razini Grupe u prvih devet mjeseci ove godine iznosili 1,09 milijardi kuna i bili za 25 posto viši nego u isto vrijeme prošle godine, dok su prihodi samog društva Dalekovod smanjeni za 3,5 posto, na 784,1 milijun kuna.

Dalekovod ima u skyofficu vrijednost oko 450 milijuna kuna, da ne pričamo o ostalim nekretninama, tipa Bruška 250 milijuna … Po trenutnoj cijeni na burzi vrijednost tvrtke je 250 milijuna tj. vrijednost vjetroelektrane Bruška koja im godišnje donosi prihod od 50 milijuna kuna (puštena je u pogon u 4 mjesecu ove godine).

I onda ga RBA blokira zbog 30 milijuna kuna, PBZ se izjasnio da ih nije blokirao. Očito se žele dokopat dijela sky offica.

Mislim kakve su to bezvezarije sa stečajem, zar bi to i državi bilo u interesu koja ubire od njih godišnje preko 150 milijuna kuna.

Primjerice pa da sam ja država pokrio bi im taj mali minus jer znam da ću na njima ubrati 10x više love, pa to su i ameri napravili sa svojim auto kompanijama primjerice.

Mislim nije mi jasno kakve vi sve besmislice pišete po ovom forumu i izazivate paniku medu malim dionicarima.

Prvih 10 drže 40 % tvrtke i smanjio je udio jedino ERSTE 0.10 % i to je bila ona dogovorena transakcija od 3500 komada, znači nisu iskipavali.

Mislim da nije bilo ove blokade nakon financijskog izvještaja dionica bi bila na cca. 150. Koji moraš biti tudum da prodaješ na ovim razinama, a HANFU opče ne želim komentirati, ja neznam uopče koja je njihova funkcija kao organizacije.

Ovdje treba neko odgovarati. Od glavnih faca u Mirovinskim fondovima pa nadalje kako se klupko počne odmotavati. Privatan novac je manje bitan ali državni zahtjeva detaljnu provjeru. Jedna je stvar izgubiti 10% nečijeg novca ali ulagati stotine milijuna na 245 dokapitalizacijom pa onda samo se okrenuti i sljedeće godine gledati cijenu na 70 iako si prethodno dubinski sve provjerio a onda i preuzeo Nadzorni odbor to je za sjedenje u Remetincu dok se ne obave istražnje radnje do kraja.

nevjerojatno kako se bigboss usudi još ovdje pisati, danima je pisao desetke postova i navlačio ljude da kupuju DLKV po 125 kn, a prijetio USKOK-om svima koji su pisali da DLKV prijeti blokada?!?
sad ljudi koji su mu povjerovali i kupovali na 125 kn imaju u par dana skoro -50%!!!!!

@fagot
Netocno. Ja nisam pisao da prijeti blokada vec postao screen shot iz kojeg je vidljivo da je firma bila u blokadi.Radilo se tada o 4 dana ako se ne varam.Postovi su vise puta brisani.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Poštovani!
Cijena dionice pala je na jako nisku razinu, ali Vas uvjeravam da Uprava Dalekovoda na čelu s g.Gorjupom radi sve što je u našoj moći kako bi se riješila situacija u kojoj se našlo Društvo. To uključuje razgovore s našim vjerovnicima o najboljem načinu koji bi bio prihvatiljiv i za nas i za naše vjerovnike.
Nemojte prestati vjerovati u Dalekovod, imamo veliki potencijal i ljude koji mogu odraditi i nazahtjevnije poslove, posla u Europi ima pogotovo za ovakvu firmu.
Sada prolazimo kroz teško razdoblje, ali sam sigurna da će se situacija riješiti, a s time i dionice narasti.

Srdačno Vas pozdravljam, pratite našu web stranicu a na ovaj mail možete poslati svoje upite.

mr.sc.Ivana Radić
Glasnogovornik i voditelj marketinga

Dalekovod d.d. Zagreb
Marijana Čavića 4
10000 Zagreb

Tel:+385 1 24 59 928
Fax:+385 1 24 59 802
Gsm:+385 91 24 10 390

e-mail: ivana.radic@dalekovod.hr

U odgovoru piše da je predstečajna nagodba samo jedno od rješenja. Ako se nekome nije dalo čitati.


Najveći dio BV-a odlazi na dugomat imovinu tj zemljišta/postrojenja ali vidim i financijsku kod povezanih poduzetnika u vrijednosti od 85 milijuna kuna? Što/tko je to?

To ti je Hajduk. [emo_zloban]


Poštovani!
Cijena dionice pala je na jako nisku razinu, ali Vas uvjeravam da Uprava Dalekovoda na čelu s g.Gorjupom radi sve što je u našoj moći kako bi se riješila situacija u kojoj se našlo Društvo. To uključuje razgovore s našim vjerovnicima o najboljem načinu koji bi bio prihvatiljiv i za nas i za naše vjerovnike.
Nemojte prestati vjerovati u Dalekovod, imamo veliki potencijal i ljude koji mogu odraditi i nazahtjevnije poslove, posla u Europi ima pogotovo za ovakvu firmu.
Sada prolazimo kroz teško razdoblje, ali sam sigurna da će se situacija riješiti, a s time i dionice narasti.

Srdačno Vas pozdravljam, pratite našu web stranicu a na ovaj mail možete poslati svoje upite.

mr.sc.Ivana Radić
Glasnogovornik i voditelj marketinga

Dalekovod d.d. Zagreb
Marijana Čavića 4
10000 Zagreb

Tel:+385 1 24 59 928
Fax:+385 1 24 59 802
Gsm:+385 91 24 10 390

e-mail: ivana.radic@dalekovod.hr

…zakaj se nisu obratili PD-u…naravno ako je ovo vjerodostojno…[emo_zacudjen]


Poštovani!
Cijena dionice pala je na jako nisku razinu, ali Vas uvjeravam da Uprava Dalekovoda na čelu s g.Gorjupom radi sve što je u našoj moći kako bi se riješila situacija u kojoj se našlo Društvo. To uključuje razgovore s našim vjerovnicima o najboljem načinu koji bi bio prihvatiljiv i za nas i za naše vjerovnike.
Nemojte prestati vjerovati u Dalekovod, imamo veliki potencijal i ljude koji mogu odraditi i nazahtjevnije poslove, posla u Europi ima pogotovo za ovakvu firmu.
Sada prolazimo kroz teško razdoblje, ali sam sigurna da će se situacija riješiti, a s time i dionice narasti.

Srdačno Vas pozdravljam, pratite našu web stranicu a na ovaj mail možete poslati svoje upite.

mr.sc.Ivana Radić
Glasnogovornik i voditelj marketinga

Dalekovod d.d. Zagreb

Marijana Čavića 4
10000 Zagreb

Tel:+385 1 24 59 928
Fax:+385 1 24 59 802
Gsm:+385 91 24 10 390

e-mail: ivana.radic@dalekovod.hr

Ja na webu ne vidim nista. Odkle ovo priopcenje.

Jedino što je dobro u cijeloj priči je da je dionica krenula ka svojoj fer vrijednosti.

New Report

Close