DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 14:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,41
50.379
14,768
3,36
3,40
-1,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo je stavrno prilika za jeftinu kjupnju.[emo_palacg][emo_palacg]

Skrbnički Erste od od 7-9.11. cca. -1600kom…..drugih promjena do 09.11. nema

Koliko se sjećam ljeti je prvih 10 imalo 25%. Sada ima 40 %. Netko se gadno krca a na forumu se šuti!!! Odnosno bakica i slični se ukrcavaju!!!

Ja nekako mislim da je i kupac i prodavatelj ista osoba….ZABA, AZ i slično i da se već iz spomenutih razloga cijena ruši u ponor…. A taj Luković je i 2007. godine svoje privatne dionice u vrijednosti tada oko 20 miliona kuna prodao Raiffaisen OMF-u. A AZ je prednjačio u prodaki udjela u investicijskim fondovima kad je omućeno OMF-ovima da i sami ulažu u dionice prve kotacije….
A od USKOKA i Poskoka ni slova….


…glavno da oni danas doktore privode,za parsto kuna provizije,ako je bilo…

…a ovdje nit Uskoka,nit Poskoka….[emo_zloban][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise]

Nece oni svoje.

Ili skupu…

Kapital i rezerve 567,69 M 3
Aktiva 2.519,46 M


Koliko se sjećam ljeti je prvih 10 imalo 25%. Sada ima 40 %. Netko se gadno krca a na forumu se šuti!!! Odnosno bakica i slični se ukrcavaju!!!

Krivo se sjećate, sve je više-manje isto kao i prije ljeta… [emo_palacg]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

…gdje nam je sindikat Veliko slovo…[emo_vrtimise][emo_beztona]


Koliko se sjećam ljeti je prvih 10 imalo 25%. Sada ima 40 %. Netko se gadno krca a na forumu se šuti!!! Odnosno bakica i slični se ukrcavaju!!!

Koje sirovo i primitivno navlačenje veliki se iskrcavaju dionica potone – 20 % a navlakači o kupnji jao si ga nama s biserima.

http://www.jutarnji.hr/a-gdje-je-novac–kako-su-od-21-8-milijardi-kuna-prihoda-gradevinske-tvrtke-ostvarile-dobit-od-samo-204-9-milijuna-kuna/1065924/

Tko ovdje daleko-vodi -kolo ?

free flow information

New Report

Close